2018 bindallı modelleri

2018 bindallı modelleri

Düğün provası sayılan kına geceleri için gelinlik kadar hassasiyet gösterilmesi gereken bir diğer kıyafet tercihi bindallı seçimi sanırım. Bu yazımda 2018 bindallı modelleri seçeneklerine yer vererek gelin adaylarının fikir sahibi oluşturmasına destek olmak istedim. Özellikle son zamanlarda kına geceleri için özel konsept oluşturulması ve gelinler tarafından daha fazla özenli kına geceleri tertip edildiğini gözlemliyorum.

2018 Bindallı Modellerinin En Trend Renkleri Neler?

Her sene olduğu gibi bindallı denilince akla gelen ilk renk kırmızı renk oluyor. Yine 2018 bindallı modelleri içinde de kırmızı renginin çok fazla kullanıldığını görüyoruz.

2018 bindallı modelleri
2018 bindallı modelleri

Benim naçizane görüşüm ise bindallı için kırmızı oldukça güzel bir tercih fakat artık klasikleştiğini düşünüyorum. Birçok farklı renk cümbüşü arasından tercih yapabilecekken, sadece kırmızıya odaklanılması beni şaşırtmıyor değil. Peki ya kırmızının yanında hangi renkler bu sene oldukça moda? Bordo rengi, mor ve yeşili sayabiliriz.

bindallı modelleri ve fiyatları
bindallı modelleri ve fiyatları

Tek renk bindallı modellerinin yanında yine iki renkli bindallılar da 2018 bindallı modelleri arasında yerini alıyor. Koyu bir renk tercihiniz ise özellikle iki renk tercih etmenizde fayda var. Çünkü koyu bir renge sahip bindallı daha açık tonda bir renkle birleşmediği takdirde sizi boğabilir.

Tesettür 2018 Bindallı Modelleri

Tesettürlüler için tasarlanmış olan bindallı modellerinin de renk ve çeşitleri günden güne artıyor. Tabi ki gelin adayının kınayı nerede yapacağı da tesettür bindallı seçimini etkileyen bir faktör. Çünkü tesettürlü kadınlar genellikle kadınlar arasında düzenlenen bir kına gecesi istediği için tercihleri tesettürlüler için tasarlanmış bindallılardan ziyade normal bir bindallı modeli oluyor.

tesettür bindallı modelleri
tesettür bindallı modelleri

Bu senenin renklerinden olan mor bindallı, minik ayrıntılarıyla zarafetinizin daha fazla ortaya çıkmasını sağlayacak.

tesettür bindallı
tesettür bindallı

Belden aşağı inen şifon detaylarla da bindallınıza hareket kazandırabilirsiniz. Görseldeki gibi mor rengine altın rengi işlemelerdeki detaylarla şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bindallı Modelleri ve Fiyatları

Son başlıkta ise hiç bindallı alışverişine gitmemiş hanımlar için bindallı modellerini fiyatlarıyla vererek alışveriş öncesi hazırlık olsun istedim.

yeşil bindallı
yeşil bindallı

Kollarında şifon detaylar bulunan bu yeşil bindallı 1800 lira.

çerkez model bindallı
çerkez model bindallı

Çerkez model bindallılar ise diğer bindallı modellerine göre çok daha uygun fiyattalar. Bu bindallının fiyatı ise 450 tl.

2018 bindallı modelleri
2018 bindallı modelleri

Mor ve pembenin mükemmel uyumunu gösteren bu bindallı ise 1100 lira.

2018 bindallı modellerinde daha fazla modeller görmek istiyorsanız galerimize göz atmayı unutmayın.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status