Reklam
DekorasyonGenel

2021 Halı Modelleri

Reklam

Bir evin en önemli eşyalarının başında halılar geliyor. Hatta bazı insanlar halıların evi şık veya sönük göstermesinde baş rolde olduğunu söylüyorlar. Halısını yenilemek isteyenler ve yeni eve yeni halı yakışır diyenler için 2021 halı modelleri ile evinize mükemmel bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Birbirinden farklı tarzlara sahip yüzlerce model arasından sizde kendi tarzınıza ve evinize en uygun olanı seçeceğinizden kuşku yok. Fakat bunun için farklı halı markalarını dolaşarak; hem bütçenize uygun hem de kaliteli bir halı tercihi yapmanız gerekiyor.

Saray 2021 Halı Modelleri

Saray 2021-2022 halı modelleri genellikle saltanat ve saray koleksiyonu olarak ikiye ayrılıyor. Öncelikle saltanat koleksiyonundan birkaç örnek vermek istiyorum.

saray halı
saray halı

Modern Tarzda dizayn edilmiş turkuaz renkte bu halı doğru objelerle kullanıldığında evinizi güzelleştireceğinden kuşku yok. Aynı modelin vizon, gri, pembe ve mavi ve bej renkleri de mevcut.

2018 halı modelleri
2021 halı modelleri

Üstte verdiğim 2021 Saray halı örnekleri oldukça açık renkte. Fakat Saray halı modelleri de bakıldığı zaman genellikle çok açık tonlarda modelleri var. Küçük çocuklu hatta çocuksuz aileler de bile halının uzun süre temiz kalmasını istiyorsanız çok açık renklerde halı tercih etmemenizi öneririm.

saray halı saltanat koleksiyonu
saray halı saltanat koleksiyonu

Eğer eviniz klasik tarzda dekore edilmiş ise yukarıdaki gibi klasik tarzda bir halı kullanabilirsiniz. Açık tonlara göre oldukça rahat kullanıma sahiptir.

Gelelim saray koleksiyonuna…

mutfak halısı
mutfak halısı

Eğer mutfak renklerinizle de uyuşuyorsa yukarıdaki modeli ben çok sevdim.

Bebek Odası Halı ModelleriOval Halı Modelleri adlı yazı dizilerimize de göz atabilirsiniz.

2018 halı modelleri
2021 halı modelleri

Hem açık renklerin bulunduğu hemde kullanışlı olan bir halı modeli istiyorsanız yukarıdaki gibi bir halı tercih edebilirsiniz.

Merinos 2021 Halı Modelleri

Merinos halı
Merinos halı

Eğer sade ve aynı renkte olan mobilyalara sahipseniz; içinde farklı renkleri barındıran bu şekilde bir halı tercih edebilirsiniz. Böylelikle odanıza renk katmış olursunuz.

merinos halı modelleri
merinos halı modelleri

Klasik bir görünümü olan odanızla uyum sağlayacaktır.

Modern Halı Modelleri

modern halı modelleri
modern halı modelleri

Salonunuza farklı tarzda bir soluk getirmek istiyorsanız yukarıdaki gibi farklı bir model tercih edebilirsiniz. Herkesin evinde görmek istemediğiniz bir halı tercih etmek istiyorsanız bu model tam sizlik.

Tabi ki kullanımı açısından kolaylık sağlıyor mu bir bilgim yok. İnce düşünen biriyseniz süpürge yaparken araları nasıl alacağım? Her seferinde halıyı mı kaldıracağım diyor olabilirsiniz :)

halı modelleri 2018
halı modelleri 2021

Eğer koyu renklerde mobilya tercihiniz olmuşsa açık tonlarda halılar tercih ederek; odanın ferah bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz.

modern hali modelleri
modern hali modelleri

Haki yeşilin hardal, sarı renkleriyle olan uyumu çok şık durmuyor mu? Bu ikili kombine bej rengi de oldukça uyum sağlıyor.

atlas-halı-modelleri-2018
atlas-halı-modelleri-2021

Bunların yanında tüylü ve peluş halı modellerini sevenler de oldukça fazla.

tüylü halılar
tüylü halılar

Shaggy halı kullananların bazıları toz yutmasından şikayetçi olsa da kimileri oldukça memnun. Küçük boy bir halı alarak siz de test edebilirsiniz.

shaggy halı modelleri
shaggy halı modelleri

Renkli Halı Modelleri

renkli halı çeşitleri
renkli halı çeşitleri

Renkli halılar sayesinde düz renkte mobilyalarınıza ve perdelerinize renk katabilirsiniz. Ciddi bir görünüme sahip ortam bu cıvıl cıvıl renkler sayesinde daha neşeli bir görünüm kazandırılabilir.

renkli halı
renkli halı

 

renkli halı modelleri
renkli halı modelleri

Renk renk, çeşit çeşit bu halılarla kirlenme riskini daha aza indirebilirsiniz. Özellikle çocuklu bireylerde hatta çocuklu misafirlere ev sahipliği yapan aileler de halınızın bir anda kirlenmesi oldukça mümkün.

renkli halılar
renkli halılar

Renkli halı modelleri salon mutfak gibi yerlerde tercih edilebilir. Fakat genel olarak baktığımızda genç ve çocuk odasında ağırlıklı olarak kullanıldığı görülüyor.

6 metrekare halı modelleri
6 metrekare halı modelleri

Pembe, mavi, kırmızı, sarı birçok tatlı rengi barındıran bu halı modeli ise tam genç kız odalarına yakışacak şekilde. Özellikle son senelerde pastel tonların moda olmasıyla bu renklerde halı seçebilirsiniz.

merinos 2018 halı modelleri
merinos 2021 halı modelleri
genç odası halısı
genç odası halısı

2021 halı modelleri yazı dizisini hazırlarken bu yıldızlı ve sevimli halıya denk geldim. Genç odası için ideal bir tercih olduğu kanısındayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

reklam
Başa dön tuşu