Küt Saç Modelleri 2018

Küt Saç Modelleri 2018

Eski zamanlarda oldukça moda olan küt saç, son zamanlarda da yine trend olmuş durumda. Sokakta da etrafımıza baktığımızda önceleri çok nadir olarak rastladığımız bu model, 2018 senesinin modası olarak birçok kadının saç modeli tercihi arasında. Belki aramızda imaj değişikliğine gitmek olursa tercihini küt saç modelleri 2018 trendleri arasından yapmak isteyenler olabilir.

Küt saç modelleri 2018 senesinde birçok farklı saç stilleri yer alıyor. Aşağıda başlıklar halinde bu farklı saç modellerini sizler için derledim.

kısa küt saç modelleri
kısa küt saç modelleri

Genellikle çene hizasına uzanan kısa küt saç modeli, uzun yüzlü kadınlar tarafından tercih edilen bir model. Temizleme açısından da yine kısa saçın kolay yıkanabilir olunması size büyük kolaylık sağlayacaktır.

  • Dalgalı Küt Saç Modelleri

dalgalı küt saç modeli
dalgalı küt saç modeli

Dalgalı bir saçınız varsa küt kestirerek oldukça havalı bir görünüme kavuşabilirsiniz. Yine düz küt saçınızdan sıkıldıysanız kalın maşa yardımıyla dalgalı küt saç modeli bir saç tarzına kavuşabilirsiniz.

  • Katlı Küt Saç Modelleri

katlı kısa küt saç modelleri
katlı kısa küt saç modelleri

Katlı saç modeli de yine son zamanların modası haline gelmiş durumda. Tek dezavantajı ise bu katlı kesimden sıkıldığınız zaman saçınızın aynı hizaya gelmesini bekleyeceksiniz veya en kısa saçınıza göre diğer uzun kalan saçlarınızı da kısaltacaksınız.

  • Uzun Küt Saç Modelleri

uzun küt saç modelleri
uzun küt saç modelleri

Uzun küt saç modeli, uzun bir yüze sahip olanların yanın da yuvarlak yüzlülerin de küt modelleri arasında en çok tercih edilen model olduğunu söyleyebiliriz. Küt saç modelleri 2018 arasında en moda olanlar arasında uzun küt saç modelini de söyleyebiliriz.

  • Asimetrik Küt Saç Modelleri

asimetrik küt saç modelleri
asimetrik küt saç modelleri

Asimetrik saç kesimi, genellikle arkası kısa enseyi açıkta bırakan ve saçın ön kısımlarına doğru gittikçe uzunlaşan bir modele sahip.

  • Kaküllü Küt Saç Modelleri

kaküllü küt saç modelleri
kaküllü küt saç modelleri

Son zamanlarda yine kakül kadınların tercih ettikleri modeller arasında. Genellikle geniş alınlı kadınlar tarafından tercih edilen kakül küt saça da oldukça havalı bir görünüm kazandırıyor.

  • Permalı Küt Saç Modelleri

permalı küt saç modelleri
permalı küt saç modelleri

Saçında büyük bir değişikliğe gitmek isteyen kadınlar için oldukça farklı bir model. Saça hem perma yaptırmak hemde saçı küt kestirmek cesaret istiyor. Fakat bu cesareti kendinizde bulduğunuzda belki de vazgeçemeyeceğiniz bir saç modeline kavuşacaksınız.

Küt saç modelleri 2018 senesine damgasını vurmuş modellere yer vererek, imaj değişikliği yaratmak isteyen kadınlara farklı çeşitler sunmak istedik. Size en çok yakışacağını düşündüğünüz modeli keşfetmeniz dileklerimle

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status