Reklam
DüğünEğlenceGüncel Hayat

Nişan Masası Örtüsü

Reklam

Düğün öncesi nişanınızda eğer bir organizasyon şirketi düşünmüyorsanız nişan için bütün hazırlıklar sizin omuzlarınıza binmiş oluyor. Nişan masası süsleme işi de nişanın en önemli parçalarından biri haline geliyor. Nişan masası örtüsü ise masa süsleme işinde en başta alınacaklar listesinin başını çektiğini söyleyebiliriz.

Nişan Masası Örtüsü Örnekleri

Söz masası örtüsü de nişan ve sözü bir arada çıkarmak isteyenler için söyleyebiliriz. Genellikle nişan için hazırlanan süslü masalar, ilerleyen zamanda belki de söz içinde rahatlıkla kullanılmaya başlayacaktır.

nişan masası nasıl süslenir
nişan masası nasıl süslenir

Nişan masalarında genellikle saten veya damask kumaş tercih edildiğini söyleyebiliriz. Eğer düz renkte bir kumaş seçeneğiniz olacaksa üzerine tül veya payetli kumaş örtüsü tercih edebilirsiniz.

nişan masası kiralama
nişan masası kiralama

Nişan masa örtüsü alacaksanız dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta masanın boyutları olmalı. Ne tamamen yerlerde sürünen nede masanın ayaklarını gösterecek şekilde bir masa örtüsü olması gerekiyor. Yine bu şekilde tercih edenler olsa dahi bence daha şık durması için masa örtüsünün yarımdan ziyade tamamen masayı kapatması gerekiyor.

nisan masa örtü
nisan masa örtü

Masa örtüsü süslerken yapılacak şeyler tamamen sizin zevkinize kalmıştır. İsterseniz büyük fiyonklarla belki küçük fiyonklarla belki de tamamen payetten oluşan bir masa örtüsü tercih edebilirsiniz.  

Nişan Masa Örtüsü Kiralama

Nişan masası hazırlıkları için organizasyon şirketleri bulunmaktadır. Eğer sizde nişan masası, kapı süsleri vs. işlerle uğraşmak istemiyorsanız ve buna ayırabilecek bütçem var diyorsanız organizasyon şirketlerini tercih edebilirsiniz.

nişan masa örtü modelleri
nişan masa örtü modelleri

Organizasyon şirketinizi seçmeden önce ise daha önceden tavsiye edilen, eleştirileri okuyabileceğiniz platformlardan organizasyon şirketinizi seçmekte fayda var.

nisan masa örtüler
nisan masa örtüler

Nişan Masası Hazırlama

Nişan masası hazırlanırken en başta karar vermeniz gereken nokta nişanınız veya sözünüz için hangi rengi tercih ettiğinizdir. Bu renk üzerine bütün parçaları oluşturmalısınız. Bunu belirlerken nişanınızdaki kıyafetinizle de uyumlu olmasına dikkat etmenizi tavsiye ederim. Daha fazla nişan masası hazırlama hakkında merak ettikleriniz var ise Nişan Masası Süsleme  yazı dizimize bakabilirsiniz. Daha fazla nişan masası örtüleri görmek istiyorsanız galerimizi ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu