Reklam

Hakkımızda

Reklam

kadinev hakkımızda

 

Her zaman kadınlara yönelik yazı dizilerimin bulunduğu bir site açma fikri vardı. Denk gelince de bu fırsatı kaçırmak istemedim. Kadınlara yönelik site açmamın sebebi ise birçok farklı alanlarda kombinlerden bakımlara, özel gün planlarından saç kategorisine kadar farklı kategorilerde kadınların araştırma ve bilgilenmeye açık olmalarıydı. Özellikle internet kullanımıyla iç içe olan, farklı yaş gruplarına hitap eden yazılar kaleme almayı hedefliyoruz.

 

24.01.2018 tarihinde yazı dizilerimizi girmeye başladık. İlk gün 20 adet yazı dizisini girdiğimiz sitemizde mevcut yazı dizisi sayısı şu an 110’u bulmuş durumdadır. Bu sayı her geçen gün artmaktadır. En az 300 kelimeden oluşan yazı dizilerimizi güncel tutabilmek adına mümkün olduğu kadar her gün bir yenisini eklemekteyiz. Kelime sayılarını artırdığımızda ise bu durum biraz daha seyrekleşebilmektedir.

kadinev hakkımızdaki bilgiler

Güncel hayat, moda, sağlık, diyet listesi, yemek tarifleri ve dekorasyon ana kategorilerinden oluşan kadinev.com sitesi kategoriler içinde de belirli başlıklara ayrılmaktadır. Güncel hayat kategorisi düğün, seyahat, eğlence ve magazin olarak dört bölüme ayrılmış durumdadır. Moda kategorisi tesettür, örgü& el işi ve kombinler olarak ayrılırken; sağlık kategorisindeki başlıklarımız güzellik ve bakım, gebelik olarak iki başlığa ayrılmaktadırlar. Henüz her bir kategoride yazı dizisi bulunmasa da zaman geçtikçe kategorilere yazıların eklenmesi planlanmaktadır.

Kombinler, dekorasyon önerileri, saç renkleri, cilt bakımları gibi bir çok farklı konularda yazılmış olan yazı dizilerimizle hitap edilen okuyan skalasının bu bakımdan geniş tutulması beklenmektedir. Genç kadınlar için kombinler, saç ve cilt bakımı gibi konuların dikkat çekeceği beklenirken; orta yaştaki kadınlar için yine bakım önerileri, dekorasyon, gebelik gibi konular ele alınmaktadır.

kadinev.com sitemize sizde yazı göndererek bizlere destek olabilirsiniz. Bunun için iletişim formunda yer alan mail adresimize mail atmanız yeterlidir. Çok büyük uğraşlarımız sonucu açtığımız sitemizde devamlı güncel ve faydalı içerikler ile sizler ile buluşmaya devam edeceğiz.

İnternette ki bilgi kirliliği ve kadın sitelerinin çok faydalı bilgiler vermemesi sonucu oluşturduğumuz kadinev.com sitemiz mümkün mertebe sizlerin sorunlarınıza ışık tutacak faydalı bilgiler ile yoluna devam edecek. Umarım siz okuyucularımıza farklı çözümle üretebiliriz. Sevgilerle kalın…

reklam
Başa dön tuşu