Reklam
Eğlence

Clash Royale İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Reklam

Clash Royale, oyun içi adınızı birden çok kez değiştirmenize olanak tanır ve ayarlara girerek bunu yapmak kolaydır. İlkinden sonra her isim değişikliği 500 mücevhere mal olur. Bugün, Clash Royale’de adınızı nasıl değiştirebileceğinizden bahsedeceğiz.

Clash Royale’de İsim Değiştirmek İçin Nelere İhtiyaç Vardır?

Clash Royale’de adınızı ücretsiz olarak değiştirebilmeniz için, ücretsiz bir takma ad değişikliğinin kilidini açmak için 4. seviye King’e ulaşmanız gerekecek. Henüz bu seviyeye ulaşmadıysanız, iki seçeneğiniz var: ödüller kazanmak ve kartlarınızı geliştirmek için yeni savaşlara katılmak. Bu aynı zamanda Kralınızın seviyesini de yükseltmenize izin verecektir.

Clash royale
clash royale isim değiştirme

Ancak isminizi gerçekten hemen değiştirmek istiyorsanız, bunu gems ile yapabilirsiniz. Yine de dikkatli olun, çünkü Clash Royale’de isim değiştirmeye her karar verdiğinizde mücevherlerdeki maliyet artacaktır.

Clash Royale İsim Değiştirme

Clash Royale’de (CR) takma adınızı değiştirmek için ekranın alt kısmında kırmızı ve mavi bir kılıç sembolü olan Dövüş sekmesine gidin. Sağ üst menüde, Ayarlar’ı ve ardından Adı Değiştir’i seçin (Clash Royale hesap adınız görünür). Şimdi yeni takma adınızı girin ve onaylayın.

Ancak dikkatli olun çünkü bir hata yaparsanız tekrar CR hesap adınızı değiştirmek için en az 6 saat beklemeniz gerekecek. Ayrıca rahatsız edici veya uygunsuz bir ad seçmemeye dikkat edin. Aksi takdirde Supercell ekipleri istediği gibi değiştirecektir. Ve bu isim değişikliği için değerli taşlar harcadıysanız, geri ödeme yapılmayacaktır.

Artık Clash Royale’de isim değiştirmenin farklı yöntemlerini biliyorsunuz. Özetle, takma adınızın seçimi hafife alınmamalıdır. Mücevher kullanmadan önce sadece bir kez ücretsiz olarak değiştirebilirsiniz.

Clash Royale’de Mücevher Kullanarak İsim Nasıl Değiştirilir?

Daha önce de belirtildiği gibi, bu Supercell tarafından kullanıcı adınızı değiştirmek için uygulanan en son yoldur. Oldukça basittir, bu nedenle bu yöntemi denerken muhtemelen sorunla karşılaşmazsınız.

Mücevher kullanarak kullanıcı adınızı değiştirme adımları, dördüncü seviyeye geldiğinizde, ayarlara erişeceğiniz ve adı değiştir düğmesini tıklayacağınız ücretsiz yöntemle aynıdır. Tek fark, kullanıcı adınızı her değiştirdiğinizde oyunun sizden 500 mücevher ödemenizi istemesidir.

Clash Royale Ücretsiz İsim Değişikliği

Şimdi, 4. seviyeye ulaştıysanız ve oyun içi adınızı hemen değiştirmek istiyorsanız, ekranınızın sağ üst köşesinde, içinde üç çubuk bulunan kare düğmeyi tıklayın. Ardından ayarlar kutusuna tıklayın ve ekranınızda bir “Ad Değiştir” seçeneği göreceksiniz. Son olarak, yeni Clash Royale adınızı girin. İşlemi sonlandırmak için yeni adınızı ikinci kez girmeniz için bir onay kutusu olmalıdır.

Clash royale
clash royale ücretsiz isim değişikliği

Ne yazık ki, Supercell genellikle ayarlar menüsünden yalnızca bir kez erişilebilen yukarıdaki işlemi zaten yaptıysanız daha fazla ad değiştirme seçeneğine izin vermez. Ancak, Supercell’i Clash Royale adınızı değiştirmeye ikna etmek için yapabileceğiniz birkaç seçenek olduğundan, tüm umutlar kaybolmaz.

Clash Royale’de Adımı Kaç Kez Değiştirebilirim?

Genel olarak, 4. seviyeye ulaştığınızda hesap adınızı değiştirebilirsiniz. Ayarlar menüsüne gidin ve orada Adı Değiştir düğmesini göreceksiniz. Yeni Clash Royale adınızı iki kez girdiğinizden emin olun ve ardından adınızı değiştirmek için “ONAYLA” tıklayın.

Normalde Supercell, adınızı tekrar değiştirmenize izin vermez. Bunu sadece bir kez yapabilirsin! Ancak daha önce isminizi değiştirdiyseniz ve bunu ikinci kez yapmak istiyorsanız, aşağıdaki öğreticimi doğru bir şekilde takip etmelisiniz. Özetle, oyundaki desteğe başvurmalı ve onlara rahatsız edici bir ad veya gerçek adınızı kullandığınızı ve kendinizi rahatsız hissettiğiniz için değiştirmek istediğinizi söylemelisiniz. 2-3 gün sonra, mesajınıza cevap vermeleri ve bazen hesabınızın sahipliğini doğrulamak için size bazı ek sorular sormaları gerekir, ardından adınızı değiştirirler. Bu yöntemi birkaç kez kullandım ve her zaman işe yarıyor!

Pubg Mobile İsim Önerileri

Valorant Nick Değiştirme Nasıl Yapılır? | Valorant İsim Önerileri

Roblox İsim Önerileri 2022

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu