Reklam
Moda

Kadife Elbise

Reklam

Özellikle kış aylarının vazgeçilmezi olan kadifeler, oldukça sıcacık tutmasıyla biliniyor. Birbirinden çeşitli kadife elbise modellerini sizler için bu yazımda derledim. Renk renk çeşit çeşit kadife elbiseleri ister özel bir gününüzde isterseniz bir düğünde rahatlıkla kombinlemek mümkün.

Fitilli Kadife Elbise Modelleri

fitilli kadife elbise
fitilli kadife elbise

Son zamanlarda oldukça moda haline gelen fitilli kadife salopet veya elbiseler üstte oldukça tatlı duruyor. Genellikle diz kapağından baya bir yukarıda olan bu elbiseleri kış aylarında rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. İçinize giyeceğiniz bir boğazlı kazak veya salaş bir kazakla spor ayakkabıdan bota kadar kombin seçenekleriniz var.

fitilli kadife modelleri
fitilli kadife modelleri

Yukarıdaki gömlekle de kombin yapabilirsiniz. Fakat salopetlerde benim tercihim çoğu zaman kazaklar veya uzun trikolardan oluşuyor. Altına ise özellikle havalar soğuksa külotlu çorap, bot veya çizme kombiniyle dışarı çıkmaya hazırsınız.

Uzun Kadife Elbise Modelleri

Yine günlük hayatta rahatlıkla kombinleyebileceğiniz uzun kadife elbiselerle hem sıcaklığı hem şıklığı yakalayabilirsiniz.

kadife uzun elbise
kadife uzun elbise

Özellikle kış ayında özel günlerde giyilecek elbise modelleri çeşitliliği az. Eğer hep yazlık elbiseleriniz varsa kadife uzun şık bir elbise alarak, dolabınızda özel günlerde yardımcı olması için saklayın.

Tesettürlü kadınların kombin yapmasına da büyük kolaylık sağlayan uzun kadife elbiseler çok revaçta.

kadife uzun elbise modelleri
kadife uzun elbise modelleri

Kadifenin zarafeti kırmızı halıda da kendini gösteriyor.

kadife fırfırlı elbise
kadife fırfırlı elbise

Özellikle omuzları görece daha dar olan kadınlar tarafından tercih edilmesi gereken bir model olduğunu düşünüyorum. Bu sayede omuzlar daha geniş göstererek; elbseyi daha iyi taşımanızı sağlayacaktır.

Kısa Kadife Elbise Modelleri

Uzun elbiseler yerine kısa elbiseler tercih ediyorsanız; kadife kısa elbiseyle tarzınızı yaratabilirsiniz.

kadife 2018 elbise
kadife 2018 elbise

Bol gelen bir elbiseyi kemer sayesinde belinizin inceliğini ortaya çıkararak hoş bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bu şekilde düz bir kadife elbise kombinleyecekseniz; uzun bir kolye de takabilirsiniz.

 kadife kısa elbise modelleri
kadife kısa elbise modelleri

Havaların biraz daha ısınmasıyla birlikte çıplak bacakla da elbisenizi kombinleyebilirsiniz. Havaların değişik olduğu zamanlarda ise üstünüze alacağınız uzun bir kaban sizi daha güvende hissettirecektir.

Kadife elbise modelleri zamanın hiç eskimeyen trendlerinden… Annelerimiz zamanından günümüz genç kadınlarına kadar çok fazla tercih ediliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

reklam
Başa dön tuşu