Reklam
Saç

Karamel Saç Rengi

Reklam

Karamel saç rengi yine trend hale gelmeye hazırlanıyor… Bir ara oldukça popülerliği fazla olan karamel saç tonları düşüş yaşadıysada belki de eskisinden daha kuvvetli şekilde sahalara döndüğünü söyleyebiliriz. 🙂

Açık Karamel Saç Rengi

Karamel saç renginin şu sıralar revaçta olduğunu söylemiştik. Özellikle açık tonları çok fazla tercih ediliyor. Koyu renk saça sahip kadınlar, daha açık tonlara geçiş yapmak isteyenler belki de aradığınız renk açık karameldir.

acik karamel sac
acik karamel sac

Fotoğraftada görüldüğü gibi doğru bir tonu yakalandığında esmer tenli kadınlara da oldukça yakışıyor.

acık karamel sac
acık karamel sac

Kendi saç renginiz ile arasında çok fazla ton farkı yok ise rahatlıkla uzun süre kullanabileceğiniz modellerden. Fakat çok açık renkte bir karamel tonu seçerseniz; saçınızdaki boyanın akması çok daha kısa sürede olacaktır.

Koyu Karamel Saç Rengi

Açık karamel saç renginden ziyade saç tonum biraz daha koyu olsun diyorsanız koyu renkte tercih edebilirsiniz. Üstelik açık tonlara göre boyanın saçlarınızdan akması daha uzun süreceği için kullanımı daha rahat olacaktır.

koyu karamel kahve sac rengi
koyu karamel kahve sac rengi

Koyu karamel saç rengi de hemen hemen bütün ten renklerine yakıştığını söyleyebiliriz.

koyu karamel sac renk
koyu karamel sac renk

Karamel kahverengi saç rengi, özellikle doğal saç rengi kahverengiyken boyatılan saç renginden dönmek için de tercih edildiğini söyleyebiliriz.

Bakır Karamel Saç Rengi

Bakır renginin her tonunun ayrı bir güzelliği var. Kendine yakıştıran kadınların kullandığında bırakamadıklarını da söyleyebiliriz.

bakir karamel
bakir karamel

Ünlüler tarafından da çok fazla tercih edildiğini söyleyebiliriz. Özellikle renkli gözleriniz var ise gözlerinizi daha çok ortaya çıkarmak için bu saç tonunu tercih edebilirsiniz.

bakir karamel sac
bakir karamel sac

Daha fazla karamel saç rengi hakkında fikir edinmek istiyorsanız galerimizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu