Reklam
Moda

Balık Model Abiyeye Hangi Saç Modeli Yapılır?

Reklam

Yaz sezonuna girmiş bulunmaktayız ve bu sezonda düğünler, davetler için oldukça şık olmalıyız. Kendimize uygun olan hoş bir abiye bulmak için araştırmalara ve gezmelere başladık.

Deniz kızları gibi gözükmek için balık model abiyeyi tercih etmekte oldukça güzel bir seçenek. Peki balık model abiyeye hangi saç modeli yapılır? Bildiğiniz üzere bir elbiseyi tamamlayan şeyler vardır. Bunlar; aksesuar ve saç modeli seçimleridir. Kötü seçildiği takdirde oldukça hoş bir elbiseyi bile kötü gösterebilirler. O yüzden epey dikkatli olmalıyız. Yoksa gecemiz sönük geçebilir. Sonuçta kimse avam bir görüntü yakalamak istemez. Evet, bu yazımızın konusu balık model abiyeye hangi saç modeli yapılır? Hazırsanız başlayalım.

Balık Model Abiyeye Hangi Saç Modeli Yapılır?

Bu sorunun cevabını elbette ki sadece elbise modeline bakarak söyleyemeyiz. Her insanın yüz şekli, saç boyu, saç kalınlığı, saç rengi vs. farklıdır. Yani tamamen elbise modelinden bir çıkarım yapmak çok mantıklı bir seçenek gibi durmuyor ama yine de birtakım fikirler edinmek için bu tarz yazıları okumakta fayda olduğunu söylemekte yarar olduğunu söylemeden de geçemeyeceğim.

Balık model abiyeye hangi saç modeli yapılır sorusunu merak etmekte haklısınız. Çünkü belki de kardeşinizin düğününe gideceksiniz ve boy göstereceksiniz. Bu tarz özel davetlerde avam gözükmek çoğumuzun korkulu rüyası. Her şeyin en iyisi olması için çabalamamız da bu yüzden değil mi sanki? Saç modelimiz de bizi bu tarz özel davetlerde adeta yıldız gibi parlatacak bir etmen.Balık Model Abiyeye Hangi Saç Modeli Yapılır?

Balık Abiye İçin Saç Modelleri

Balık model abiyeler oldukça şık gece kıyafetleridir. Balık abiyeleri öylesine bir yerde giyen insan görmememizin bir sebebi de bu durumdur. Bu bağlamda saç modelimizin abartılı olmaması gerekiyor. Çünkü balık model abiyemizin abartısı ile saç modelimizin abartısının birleşmesi durumunda hiç istemeyeceğimiz şekilde ucuz bir görüntü oluşması oldukça muhtemel. Sade saç modellerinden yana olursak daha klas bir görüntü elde edeceğimize hiç şüphe yok.

Mesela balık model abiyeye hangi saç modeli yapılır sorusuna ilk cevabımız at kuyruğu saç modeli olabilir diyebiliriz. Düşük ve yüksek at kuyruğu seçeneklerinden özellikle düşük at kuyruğu modeli kullanmak hoş olabilir diyebiliriz. Düşük at kuyruğu ne diye sorarsanız; saçın ense kısmından toplanması cevabını vermek doğru olur.

Diğer bir seçenek saçları açık bırakmak. Hareketli bir fön ya da asil bir dalgalı saç modeli ile balık model abiyenizi tamamlayabilirsiniz. Saçlarınız uzunsa ve balık model abiyenizin sırt dekoltesi var ise çok tavsiye etmeyeceğimiz bir model. Sonuçta sırt dekoltesini kapatabilir ama güzel bir dalgalı saç modelini yandan bir toka tutturup saçın köprücük kemiğinin üstünden ön tarafınızda asil bir duruş yakalamasını sağlamakta mümkün. Her şey size kalmış aslında.

Balık model abiyeye uygun diğer saç modeli topuz modelleridir. Dağınık bir topuz ile geceye damganızı vurmaya ne dersiniz? Topuz modelinin asaletini başka hangi saç modeli verebilir ki sorusunun cevapsız kalacağına eminiz. Dağınık bir modelden ziyade toplu bir saç modeli ile daha rahat ederim diyorsanız örgülü topuz modellerini deneyebilirsiniz.

Evet, balık model abiyeye hangi saç modeli yapılır sorusuna son cevabımız tabii ki örgü saç. Özellikle de balık sırtı saç modeline ne dersiniz? Tam bir deniz kızı olmak isteyenler için en ideal saç modeli örgülü saç olabilir. Zira, örgünün sadeliği, salaş duruşu ile balık model abiyeniz etkileyici bir şekilde tamamlanmış olacak.

Bundan sonrası güzel aksesuar seçimleri ile geçeye özgüveninizin de verdiği ışıkla davetlerde boy göstermek. Gülümseyin ve gecenin tadını çıkarın. Bu kadar detaylı düşünce sürecinin ve en doğru olanı seçme aşamasını başarıyla tamamladınız. Gecenizi en iyi şekilde geçirin ve mutlu olun. Sizce de sonuna kadar hak etmediniz mi? Tadını çıkarın. Özgüveninizle herkesi büyüleyin. Emin olun elbisenizden daha etkileyici bir etmen. İyi eğlenceler.

Elbiseye Göre Saç Modelleri Nasıl Olmalıdır?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu