Reklam
İş Birliği | Tanıtım

Diş Macunu Serimiz ile Doğayı Gülümsemenizde Hissedin!

Reklam

Doğal içerikli diş macunları hem kendimiz hem de ailemiz için en çok ihtiyaç duyduğumuz ürünler içerisindedir. Diş macununda en doğal alternatifleri bir araya getiren Eyüp Sabri Tuncer hem anne babaları hem de çocukları düşünüyor. Yetişkinlerin kullanımına uygun olan birden fazla diş macunu seçeneğini, çocuk diş macunu alternatifi ile tamamlıyor. Böylece ailenizin diş macunu ihtiyaçlarına aynı doğallıkla cevap bulabiliyorsunuz.

Eyüp Sabri Tuncer diş macunu karbonlu, aloe veralı, lavantalı, naneli, karanfil özlü ve misvak özlü gibi birçok alternatifi ile dikkat çekmektedir. Diş minesine zarar vermeden temizleyen karbonlu diş macunu, asidik plak oluşumunu da azaltmayı hedefler. Doğal bambu karbonlu diş macunu ağız kokusu ile mücadelede yardımcı olur ve ağız içi ferahlığını gün içinde hissettirir.

Sevilen diş macunu alternatiflerinden biri olan Misvak özlü diş macunu, diş ve diş etlerinin güçlenmesinde oldukça etkili bir seçenektir. Kokusu ile harika hissettiren karanfil özlü diş macunu ise ağızda ferah bir his bırakırken etkin temizlik sağlar. Diş macunu denildiğinde nanenin unutulması mümkün olmadığından nane özlü diş macunu seçeneği de sunulmuştur. Doğal nane özlü diş macunu, dişlerinizde doğal bir beyazlık sağlarken ekstra parlaklık ve ferah bir nefes vadeder. Doğallığı ile ön plana çıkan Aloe vera özlü diş macunu, hassas diş etlerine karşı yardımcı bakım sağlayan mükemmel formülü ve ağızda bıraktığı müthiş tat ile ferahlık hissi verir. Doğal özler içeren temiz içerikli diş macunları dişlerinizi doğal beyazlığına kavuşturur, ağızda bıraktığı ferahlık hissi ile gün boyu nefesinizi tazeleyerek modunuzu yükseltir.

Ağız Hijyeniniz için Diş Macununun Önemi

Ağız hijyenini sağlayan diş macunları diş ve diş eti sağlığımızın da önemli destekçileridir bu sebeple içeriklerinin temiz olması da son derece önemlidir. Eyüp Sabri Tuncer, tüm ürünlerinde olduğu gibi diş macunlarınında da doğal içeriğe ve doğal özler içermesine son derece önem veriyor. Doğal diş macunu arayanlar, organik diş macunu arayanlar ve vegan diş macunu arayanlar için raflarda bulunan farklı alternatiflerin yanı sıra temiz içeriğe ve doğal özlere sahip Eyüp Sabri Tuncer diş macunlarında çok sayıda çeşit sunulmaktadır. Her bir diş macunu seçeneğinde doğal özlere ve vegan içeriğe önem vermekte, bitkilerin gücünü en yoğun hali ile yansıtmaktadır.

Eyüp Sabri Tuncer diş macunu, özenle oluşturulan vegan ve gluten içermeyen farklı içerikleri ile kullananların öncelikli tercihi haline gelmektedir. SLS, SLES, florür, titanyum dioksit, paraben, boya, tuz ve gluten içermeyen 12 farklı diş macunu seçeneği sunmaktadır. Şeker içermemekte, %100 bitkisel stevia ile hazırlanmaktadır. Tüm diş macunu çeşitlerinde doğal bitki özleri uygun miktarda kullanılarak, piyasada birbirine benzer diş macunlarına nazaran fark yaratırken, kalitesi ile de adından söz ettirir.

Doğal özlü içeriği ile doğal gülüşler vadeden, gücünü doğadan alan formülü ve temiz içeriği ile ön plana çıkmaktadır. Hem sizin hem de ailenizin dişlerine saf ve etkili bakım yapan doğal özlü ürünler markanın vazgeçilmez ürün alternatifleri arasında yer almaktadır. Her ürününde gösterdiği yüksek hassasiyet gibi, çocuk diş macunu ürününde de yüksek önem ve hassasiyet göstermektedir. Karadut özlü çocuk diş macunu bu yaklaşımla hazırlanmış, karadut meyvesinin ağız için bilinen faydaları gözetilerek özel olarak üretilmiştir. Ayrıca karadut ve karadut özünün ağız içi faydaları, bebeklerde kullanımı hakkında birçok makale yazılmıştır. Karadut özü bu açıdan incelendiğinde ağız bakımında geleneksel faydasıyla ön plana çıkar.

Doğal ve Sağlıklı Gülüşler

Zengin kalsiyum laktat ve ksilitol kombinasyonu ile 2-6 yaş arası çocukların diş gelişimine katkıda bulunarak diş minelerini güçlendirir. Diş minesine zarar vermeden nazikçe temizler. Yüksek vitamin ve mineral içerikli karadut özü sayesinde yemek sonrası ağız içinde çürüklere sebep olan besin kalıntılarının giderilerek çürüklerin önlenmesine yardımcı olur. Karadut özü ile çocuklarınızın diş ve diş etlerine etkin bir bakım sağlar ve ağız sağlığını destekler. Doğal Karadut Özlü Çocuk Diş Macunu içerisindeki açai üzümü özü ile diş etlerini rahatlatarak hassasiyetin önlenmesine destek olur. Tıpkı yetişkin diş macunlarında olduğu gibi sls, sles, florür, boya, alkol, paraben, titanyum dioksit, şeker ve gluten içermemektedir. Bebek, çocuk ve yetişkin doğal içerikli diş macunları ürünlerinde içeriği hazırlanırken olası toksik etkilere sahip zararlı kimyasallar kullanılmamıştır. Özellikle diş bakımını ve ağız sağlığını destekleyecek doğal içerikler tercih edilmiştir. Bu sayede hem çocukların hem de yetişkinlerin ağız sağlığı önceliklendirilmiştir.

 

Doğal ve sağlıklı gülüşler için doğal özlü, temiz içeriğe sahip diş macunları tercih edebilirsiniz. Eyüp Sabri Tuncer diş macunları, doğal özler ve doğal içeriklerle desteklenen formülleri sayesinde ağız ve diş sağlığınızı korumaya yardımcı olur ve doğal beyazlığı ile parlayan dişler, göz alıcı gülüşlere ve ferah bir nefese kavuşmanızı sağlar.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu