Reklam
GenelKombinlerModa

File Çorap Kombinleri

Reklam

2017 yılında çıkış yakalayan file çorap kombinleri 2018 yılında da trendliğini sürdürmeyi başarıyor. İster stiletto, ister spor ayakkabı ister elbise, etek iste pantolon. Birçok kıyafet ile file çorapları kombin etmek artık hiçte zor değil.

Fileli çorap modasında yeni bir akım başlıyor. Eğer sizde file çorap seviyorsanız buyrun yazımın devamını okumaya…

Boncuk İşlemeli File Çorap

Boncuklu file çorap kombini yaparken en fazla dikkat edilecek şeylerin başında yaptığınız kombinin sade olması geliyor. Oldukça ‘ben burdayım’ diyen bu file çoraplar zaten dikkatleri kendi üstlerine çekmeyi başarıyorlar çünkü.

boncuklu file corap
boncuklu file corap
boncuk işlemeli file corap
boncuk işlemeli file corap

Boncuklu file çoraplar oldukça güzel görünse de nelerle kombin edeceğiniz konusunda sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz.

file corap kombinleri
file corap kombinleri

Deri bir etekle, kot etekle, elbiselerle kombinlenebilir. Tabi ki tercih ettiğiniz boncuklu file çorabın renkleri çok önemli. Hnagi kıyafet tercih ettiğinizde önemli.

boncuklu file corap kombinleri
boncuklu file corap kombinleri

Sıradan file çoraplardan sıkıldıysanız bu modeller tam size göre. Tercihiniz bu file çoraplardan yana olacaksa dikkatlerin üzerinizde olmasını da önceden belirtmeliyim.

Boncuk islemeli file corap
Boncuk islemeli file corap

Özellikle bu yukarıdaki modele bayıldığımı itiraf etmeliyim. Bir yaz gününde altınıza çekeceğiniz mini bir kot şort ile harika bir görünüm elde edebilirsiniz.

Taşlı File Çorap Kombinleri

tasli file corap
tasli file corap

Taş detaylarını sevenler için taşlı file çoraplar çok fazla rağbet görüyor. Tabi ki taşlı olduğu için diğer file çoraplar gibi spor ayakkabılarla bir kombin yapamayabilirsiniz.

penti tasli file corap
penti tasli file corap

Yukarıdaki gibi farklı bir tarz yaratmak istiyorsanız bu şekilde de kombinleyebilirsiniz. Bakarsınız yeni bir akım oluşmuş.

tas detayli file corap
tas detayli file corap

Küçük Delikli File Çorap Kombinleri

kücük delikli file corap
kücük delikli file corap

Bilekte görünen bu file çoraplar sizce de çok tarz durmuyor mu? İster stiletto ister laofer tarzda ayakkabılarla küçük delikli file çorapları kombinleyebilirsiniz.

kısa file corap
kısa file corap

Eğer çok ince veya görece kalın bacaklara sahipseniz, ve bacaklarınızın toplum algısına göre daha iyi(!) görünmesini sağlamak istiyorsanız; daha minik delikleri olan fileli çorap tercih etmeniz daha iyi olacaktır.

Kısa File Çorap

kisa file corap
kisa file corap

Uzun file çorap kombinleri sevmiyorsanız veya sıkıldıysanız; kısa file çoraplarda bu senenin modası. Spor ayakkabılarla da oldukça tarz görünüyor.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

reklam
Başa dön tuşu