Reklam
Eğlence

Fortnite İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Reklam

Fortnite isim değiştirme işlemi Nintendo Switch, PC veya mobil cihazlarda oynayanlar için oldukça basittir, ancak önce oyunun yayıncısı Epic Games’teki hesabınıza erişmenizi gerektirecektir. Buradaki tek dezavantaj, sürecin PlayStation ve Xbox oyuncuları için biraz farklılık göstermesidir. Bunu göz önünde bulundurarak, hangi sistemi kullandığınızdan bağımsız olarak Fortnite’ta adınızı nasıl değiştirebileceğinizi özetledik.

İçindekiler

Fortnite’ta Adınızı Nasıl Değiştirirsiniz? (PC, Switch, Mobil)

Fortnite’ı PC, Nintendo Switch veya mobil cihazlarda oynayanlar için Epic Games hesabınıza giriş yapıp aşağıdaki adımları izleyerek oyundaki görünen adınızı değiştirebilirsiniz.

fortnite isim değiştirme
fortnite isim değiştirme
  • Genel Ayarlar’a gidin ve Hesap Bilgileri’ni arayın.
  • Görünen Ad etiketli metin giriş kutusuna yeni adınızı girin.
  • Görünen adınızı yalnızca iki haftada bir değiştirebileceğiniz için yazımınızı iki kez kontrol edin.
  • İyi görünüyorsa, sayfanın en altına inin ve Değişiklikleri Kaydet’e tıklayın.
  • Epic Games tarafından yayınlanan bir eğitimde belirtildiği gibi, bu işlemi yalnızca hesabınla ilişkili e-posta adresini doğruladıktan sonra tamamlayabilirsin. Henüz yapmadıysanız, Fortnite görünen adını değiştirmeye çalışmadan önce doğruladığından emin olun.

Telefonda Fortnite Kullanıcı Adımı Nasıl Değiştirebilirim?

Fortnite resmi web sitesine gidin ve Kullanıcı Adı>Hesap>Hesap Ayarları’nı seçip görünen adın yanındaki kalem simgesine tıklayın. Yeni kullanıcı adınızı girin ve seçiminizi onaylayın.

Xbox’ta Fortnite Adınızı Nasıl Değiştirirsiniz?

Xbox’taki Fortnite adın, seçtiğin Xbox Oyuncu Etiketi olarak görüntülenecektir. Xbox’ta Fortnite adını değiştirmek için Xbox Oyuncu Etiketini değiştirmen gerekir. Başlamak için aşağıdaki adımları takip edin:

  • İlk olarak, Xbox ayarlarında Sistem ve Profil’e gidin.
  • Profilim’i, ardından Profili Özelleştir’i seçin ve Oyuncu Etiketinizi seçin.
  • İstediğiniz Oyuncu Etiketini girin ve adın kullanılabilir olup olmadığını görmek için Kullanılabilirliği Kontrol Et’e basın.
  • Kullanılabilir bir ad bulduğunuzda, yeni adınızı kilitlemek için Oyuncu Etiketini Değiştir’i seçin.

Xbox’ın Xbox Live hesabı başına yalnızca bir ücretsiz ad değişikliğine izin verdiğini bilmeniz önemlidir. Microsoft, Xbox Oyuncu Etiketinizi birden fazla kez değiştirmeniz için sizden ücret talep edebilir.

Epic Games Kullanıcı Adını Değiştirmek Tüm Verileri Siler Mi?

Hayır, Epic Games kullanıcı adını değiştirmek oyun verilerini silmez. Epic Games kullanıcı adını değiştirmek yalnızca görünen adını değiştirir ve ilerlemenizi, istatistiklerinizi veya hesabınızla ilişkili oyunla ilgili diğer verileri etkilemez. İlerlemeniz, eşyalarınız ve başarılarınız da dahil olmak üzere tüm oyun verileriniz olduğu gibi kalır ve kullanıcı adı değişikliğinden etkilenmez.

Adımı İstediğim Kadar Değiştirebilir Miyim?

Evet, cihaza bağlı olarak farklılık gösterse de adınızı istediğiniz kadar değiştirebilirsiniz. Örneğin, PC, mobil veya Switch üzerindeyse, bunu her iki haftada bir ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Xbox veya PlayStation’da ise, ilk isim değişikliği ücretsizdir, ancak geri kalanının bir ücreti vardır.

Full Epic Games Hesabına Geçmeli Miyim?

Fortnite’ı yalnızca Xbox, PS veya Switch’te oynuyorsan Epic Games’te hesap oluşturmaktan kaçınabilirsiniz. Ancak Fortnite’ı PC’nizde, Mac’inizde veya mobil cihazınızda da oynuyorsanız, ilerlemenizi tüm cihazlarda kaydedeceği için tam Epic Games hesabına yükseltmeniz daha iyi olacaktır.

2 Fortnite Hesabına Sahip Olmak Yasal Mı?

Birden fazla Fortnite hesabınız olabilir ancak Fortnite hesaplarınızı başka kullanıcılarla paylaşamaz, satamaz veya satın alamazsınız. Yakalanırsanız oyundan men edilebilirsiniz.

Twitch Kullanıcı Adı Değiştirme Nasıl Yapılır?

Steam Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır?

Fifa 23 Anti Cheat Hatası Çözümü Nasıldır?

Clash of Clans Nick Değiştirme Nasıl Yapılır?

Pubg Mobile Hesap Çalma Nasıl Yapılır?

Reddit İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

LOL Wild Rift Nick Değiştirme Nasıl Yapılır?

Valorant Nick Değiştirme Nasıl Yapılır? | Valorant İsim Önerileri

Free Fire İsim Önerileri : En Güzel Nickler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu