Reklam
Güzellik ve bakım

İnci Partikül Ağda İyi Mi? Kullanıcı Yorumları

Reklam

Son zamanlarda İnci partikül ağda oldukça revaçta. Birçok kişi tarafından ise soyulabilir inci ağda olarak da biliniyor.  Ağdayı tercih edenlere fikir edindirmek amacıyla kaleme aldığım yazım umarım amacına ulaşabilir.

Kıl ve tüylerin alınması için jilet, epileydi makinesi, epilasyon ve ağda gibi birçok seçeneğimiz var. İmkan bulabilen birçok kadın epilasyona giderken, maddi imkan veya diğer sebeplerden dolayı büyük bir çoğunluk da ağdayı tercih etmekte. Ağdanın en güzel yanı ise devamlı ve düzenli yapıldığında gözle görülür biçimde kıllarınızın azaldığını görmeniz.

İnci Partikül Ağda Kullanımı

 

inci partikül ağda kullanımı
inci partikül ağda kullanımı

Partikül ağda 3 seçenekle piyasaya sunuldu. İlki normal ciltler için olan sert tüylere uygulanabilir seçenek. İkincisi azulen hassas ciltler için kullanılabilir ağda. Son olarak ise hassas ciltler için pudralı seçenek. Pudralı özel bölge, yüz ve koltukaltı için özellikle cildiniz hassassa tercih edilebilir nitelikte.

Tercihinizi istediğiniz miktarda eriterek, istediğiniz bölgeye spatula yardımıyla ince bir tabaka halinde uyguluyorsunuz. Ardından çoğu cilt maskesinde olduğu gibi soyulabiliyor. Yanık, kesik gibi durumlarda kullanılmaması tavsiye ediliyor. En önemli özelliği ise ağda bezlerine ihtiyacımız olmadan ağdanın soyulabilmesi.

İnci Partikül Ağda Nerede Satılır?

Bu ağdanın internet adresinde sipariş verebilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneği ile de güvenli alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Ağda Sonrası Kızarıklık Nasıl Geçer? adlı yazı dizimize de bakabilirsiniz.

İnci Partikül Ağda Kullanıcı Yorumları

 

inci partikül ağda kullanıcı yorumları
inci partikül ağda kullanıcı yorumlar

Y.K.: Ben memnun kaldım. Oldukça kullanışlı bir ürün kızlar. En azından deneyin.

E.N.: Reklamlarında bahsettiği gibi kesinlikle acısız değil. En az normal ağda kadar can acıtıyor.

G.D.: Cildinize uygun olanı bulup; tercih ettiğinizde sıkıntı yaşamıyorsunuz. Oldukça kullanışlı bir ürün.

Ç.P: Ben hiç memnun kalmadım. Genellikle Sesu kullanan biri olarak bu ağda markasını tercih edenlerin hayatlarında da kaliteli bir ağda kullandıklarını düşünmüyorum. Cilt hassasiyetimin bulunmamasına rağmen bu ağda sonrası ağda uyguladığım bölgelerde çok fazla kızarma ve yanma oldu.

A.K: Kesinlikle tavsiye ediyorum. Ağrısız olduğunu düşünmüyorum fakat memnunum.

S.L.: Alıp kullandığınız takdirde paranızın çöpe gittiğini anlıyorsunuz. Hem İnci partikül ağda hemde vi-vet partikül ağda ikisi de çok kötü. Normal ağdaya devam kızlar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu