Reklam
Saç

Kısa Saç Örgü Modelleri

Reklam

Günlük hayatta saç stillerimizin her gün aynı olmamasına dikkat ederiz. Fakat kısa saçlara sahipseniz, bu durum biraz daha sıkıntılı bir hal alabiliyor. Kısa saç örgü modelleri ile her gün yaptığınız saç stilinizden uzaklaşarak; örgü saç modellerini deneyebilirsiniz.

Kısa Saç Örgü Modelleri 2018

Kısa saça örgü modeli olur mu diyorsanız, görsellerimizden ilham alarak kendi saçlarınıza uygulamaya ne dersiniz?

küt saca örgü
küt saca örgü

Yukarıdaki görselde görüldüğü gibi küt saça sade ve güzel bir görünüm kazandırabilirsiniz. Oldukça fresh bir görünüm kazanabileceğiniz bu saç modeliyle rahatlıkla tüm gününüzü geçirebilirsiniz. Aynı zamanda bu ve buna benzer saç modelleri sayesinde özellikle masa başı bir işle uğraşıyorsanız; saçlarınızın gözünüzün önüne gelerek, rahatsızlık duymanıza mahal vermemiş olursunuz.

kisa örgü sac
kisa örgü sac

Eğer rahatlık sizin için önemliyse, bu saç modelini şiddetle tavsiye ediyorum. Bu saç modeli dikkatinizi çektiyse Hollanda Örgüsü nün de dikkatinizi çekeceğine eminim.

kisa sac model örgü
kisa sac model örgü

Eğer daha doğal tarzda bir saç modeli istiyorsanızda, saçlarınızın iki yandan yaptığınız minik örgülerle tutturup; saç uçlarınıza ise maşayla hafif dalgalı bir görünüm verebilirsiniz. Eğer kendi saçlarınızda çok kabarık değil ise yine doğal bir şekilde de bırakabilirsiniz.

kisa sac örgü cesitleri
kisa sac örgü cesitleri

Saç örgü modellerini sadece sıradan bir günde değil, özel günlerde de rahatlıkla saç modeli seçimi yaparken tercih edebilirsiniz. Özellikle saçlarınız çok çabuk bozuluyorsa örgü çok daha fazla saçta dayanıklılığını koruduğu için, tercih edebilirsiniz.

örgü sac cesitleri
örgü sac cesitleri

Kendi özel gününüzde dahi doğal bir görünüm kazandırarak tercih edebilirsiniz örgü modellerini. Saçlarınızın ensenize gelmesini istemiyorsanız da topuz tercihi çok ideal olacaktır. Daha fazla buna benzer örnek görmek istiyorsanız Örgülü Topuz Saç Modelleri

yazı dizimize  göz atabilirsiniz.

 

kisa sac örgü modelleri
kisa sac örgü modelleri

Saç örgüsünü yaparken veya yaptırırken benim önerim saçın tamamen yapışmasından ziyade saçlarınıza kabarık bir görünüm vererek; örgüye devam etmeniz. Böylelikle hem saç derinizi rahatsız etmez hem de daha ideal bir görüntü oluşacağı kanaatindeyim.

Daha fazla görsel görerek; fikir edinmek için galerimizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu