Reklam
ModaKombinler

Kumaş Pantolon Modelleri ile Kombin

Reklam

Genellikle yalnızca iş kadınlarının giyebileceği bir parça gibi algılanan kumaş pantolonların klasik bir biçimde kombinleneceğine inanılır. Ancak kumaş pantolonlar klasik olduğu kadar spor tarzda da kullanılabilir ve dileyen her kadın ister spor olarak ister klasik olarak kombinleyebilirler. Peki, kumaş pantolon modelleri en iyi nasıl kombinlenir?

Neden Kumaş Pantolon Tercih Edilmelidir?

Bu soruya aslında çok geçmiş yıllar öce en güzel cevabı vermişiz: çünkü en rahat ve en konforlu pantolondur kumaş. Pantolonun ilk çıktığı günden beri kumaş pantolon kullanılırdı. Ancak ilerleyen zamanlarda kumaş pantolonların yerini yavaş yavaş kot pantolonlar almaya başladı.

Yine de elbette hala kumaş pantolon giymeye devam eden insanlar bulunuyor ve belki de en güzel seçenek onların seçeneği. Biz de bu yazımızda kumaş pantolon modelleri ile kombin önerilerini anlatıyoruz.

kumaş pantolon modelleri
kumaş pantolon kombinleri 2020

1. Beyaz Pantolon İle Kumaş Pantolon

Kumaş pantolon ile en fazla tercih edilen parçalardan biridir beyaz gömlekler. İster dar ister bol, ister desenli ister düz olarak kullanabileceğiniz beyaz gömlekler, sahiden bu kadar fazla kullandıracak kadar güzel.

Kumaş pantolonunuzun üzerine giyeceğiniz beyaz gömleğinizi pantolonunuzun içine koyarak ya da önünü başlayarak apayrı bir hava katabilirsiniz. Beyaz gömlek ile tercih edeceğiniz kumaş pantolon kombinleri genellikle daha klasik bir hava olacağı için altına topuklu ayakkabı giymeniz önerilir.

Elinize ya da kolunuza takacağınız büyük ya da küçük çanta da kombininizin tamamlanmasına yardımcı olacak. Eğer gömleğinizi düz tercih edecekseniz üzerine takacağınız renkli bir fular da kombininize yeni bir renk katabilir.

2. Sokak Tarzı ile Kumaş Pantolon

Bildiğiniz üzere sokak tarzı, gün geçtikçe yayılmakta. ”Kumaş Pantolon Modelleri ile Kombin” deyince sokak tarzını da atlamak olmaz. Sokak tarzının içine dahil edebileceğiniz kumaş pantolonlar da sokak tarzına yepyeni bir hava katacak!

  • Kumaş pantolonunuzun beline taktığınız kalın tokalı bir kemer,
  • Kemer kısmından cebinize doğru sarkan bir zincir,
  • Altına giyebileceğiniz bembeyaz spor ayakkabılar da bunu kanıtlar nitelikte.
kareli pantolon kombini önerisi
kareli pantolon kombini önerisi

Kombinin üst tarafını siz tamamen kendi zevkinize göre şekillendirebilirsiniz. Sokak tarzı, gündelik hayatta da büyük bir rahatlıkla kumaş pantolonları kullanabileceğinizi de anlatıyor. Eğer rahat ve spor giyime hasret kalanlardan iseniz sokak tarzı ile kumaş pantolon kombinini deneyebilirsiniz.

3. Bustiyer ve Kumaş Pantolon

Biraz kaçık bir fikir gibi görünse de bustiyerler de kumaş pantolon ile olan kombininizi tamamlayabilir. Bustiyerler ile yapacağınız kombinler elbette ki kumaş pantolon modelleri ile kombin​​​​​​​ seçeneklerinden biri arasına girmese eksik kalır. Çünkü bustiyerler de kumaş pantolonlarınızı ister klasik bir biçimde ister de spor bir biçimde kullanmanıza fırsat tanıyor.

büstiyer ve pantolon kombini önerileri
büstiyer ve pantolon kombini önerileri
  • Bustiyerler ve kumaş pantolon modelleri ile yapabileceğiniz kombin önerilerinde spor bir hava yakalamak istiyor iseniz altına giyeceğiniz spor bir ayakkabı ve üstünüze atıp giyebileceğiniz incecik bir gömlek ile,
  • Bustiyer ve kumaş pantolon modelleri ile yapabileceğiniz kombin önerilerinde klasik bir hava yakalamak istiyorsanız da altına giyebileceğiniz ince topuklu bir stiletto ve elinize alabileceğiniz büyükçe bir çanta ile bu görünümü yakalayabilmeniz mümkün.

Sizin de anlayacağınız gibi bustiyerleri kumaş pantolonlar ile birleştirmek akla yatkın ve birden fazla seçeneği olan bir yöntem.

4. Blazer Ceketler ile Kumaş Pantolon

Tam anlamı ile klasik bir görünüm yakalamak istiyorsanız blazer ceketler ile kumaş pantolon tam sizlik olacaktır. Genellikle çalışmakta olduğunuz ofisinize giderken tercih edebileceğiniz kombin önerilerinden biri olan blazer ceket ile kumaş pantolon uyumu da kumaş pantolon modelleri ile kombin​​​​​​​ önerilerine verilebilecek en büyük cevaplardan biri.

blazer ceket ve pantolon kombini önerileri
blazer ceket ve pantolon kombini önerileri

Blazer Ceket Kombinleri adlı yazı dizimize göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

reklam
Başa dön tuşu