Reklam
DekorasyonDüğünEğlence

Nişan Masası Süsleme

Reklam

Düğün öncesinde, düğünün bir nevi provası sayılıyor nişan. Artık nişan için salon tutulsa da evde de olsa her iki türlü de güzel bir nişan masası süsleme yapılıyor. Tabi ki evleneceklerin kendi tercihi olsa da nişan masasını özen göstererek süsleyenlerin sayısı da azımsanacak gibi değil.

Süsleme işini çeşitli organizasyon şirketlerine verebileceğiniz gibi sizde aynı şekilde yapabilirsiniz. Gerekli malzemeleri temin etmek için yorulsanız da hem bütçenize çok daha uygun hemde kendiniz ve çevrenizdekilerin emeğiyle hazırlayabilirsiniz.

Nişan Masası Süsleme Malzemeleri

nişan için harfli balon
nişan için harfli balon

Genellikle nişan organizasyonu denildiğinde akla ilk gelen nişanlanacak çiftin baş harflerini oluşturan balonlar tercih ediliyor. Bunun yanında yine tercihinize bağlı olarak balonlar alabilirsiniz. Balonları bir arada tutturarak masanın arkasında şık bir görüntü oluşturulabilir.

nişan masası
nişan masası

Eğer gösterişli bir masaya sahip değilseniz yenide almayı düşünmüyorsanız; şık bir masa örtüsüyle bu ihtiyacı da kapatabilirsiniz. Hatta Nişan Masası Örtüsü adlı yazı dizimizden de yararlanabilirsiniz.

Güzel bir pasta hatta sevimli cupcakeler de masanızı süsleyecektir. Tabi ki bu enfes lezzetleri süsleyecek objeleri de masayla uyumlu bir şekilde seçmek önemli.

Kendi tarzınıza uygun şekilde şamdan ve mumlar da tercih edebilirsiniz.

söz
söz

Tabi ki damattan gelecek veyahut kendinizin masanızı süslemesi için alacağınız çiçekler de masanızı zenginleştirecektir.

nişan-ikram-masası
nişan-ikram-masası

Misafirlerinize ikramlık hazırlanacaklar da yine uyumlu renkte bir cam fanus tercih edilebilir.

Nişan organizasyonu fikirlerine incileri de katabilirsiniz. Yukarıdaki renkle oldukça uyumlu bir şekilde kullanılmış. Sizde bu renkte veya yakın tonlarında bir renk düşünüyorsanız incilerle harika bir uyum içinde olacaklardır.

Nişan Masasını Süsleme Örtüsü

nişan masası örtüsü
nişan masası örtüsü

Bu şekilde yere kadar uzanan bir örtü tercih etmelisiniz ki masanın kendisi gözükmesin. Bu haliyle daha şık ve sade bir görünüm kazandırabilirsiniz.

söz masası
söz masası

Yine masanın kendisinin çok belli olmayacağı tül bir örtü de işinizi görür. Yukarıdaki görselde özellikle pastanın güzelliğine bayıldığımı itiraf etmeliyim.

söz masası hazırlama
söz masası hazırlama

Nişan masası hazırlarken gelen misafirlere ufak hediyeler vermeyi de düşünebilirsiniz. Kokulu taşlar, dolap magnetleri vb. alternatifleri göz önünde bulundurun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

reklam
Başa dön tuşu