Reklam
Saç

One Step Saç Şekillendirici Fırça Tarak

Reklam

One Step saç şekillendirici fırça işlevi, özellikleri, fiyatı ve kullanıcı yorumları hakkında bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Son dönemlerde oldukça popüler, ısı ayarlı saç tarakları, bilinen düzleştirici ve şekillendirici saç aletlerinin alternatifi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bilinen saç aletlerinin aksine saça daha az zarar veriyorlar. Ve neredeyse onlar kadar başarılı olmaları sebebiyle tercih ediliyorlar.

One Step Saç Şekillendirici Fırça Özellikleri

Eni 7.5 cm, boyu 32 cm olan One Step, ergonomik tutuşu sayesinde rahat kullanım imkanı sağlıyor. Ayrıca, 360 derece dönebilen güç kablosu uzunluğu 2 m olan saç tarağı 649 gram ağırlığındadır.

Tüm saç tipleri için uygun olan One Step saç tarağının fırça uçlarının seramik kaplama oluşu sayesinde saçınızı yıpratmayıp aksine parlak bir görünüm katıyor.

One Step saç şekillendirici
One Step saç tarağı özellikleri

One Step fırça, saç için ihtiyacınız olan saç kurutma, saç şekillendirme ve saç düzleştirmeyi bir tarakta toplamıştır.

Düşük, orta ve yüksek ayarı bulunan bu saç tarağı, saçınızda kullanmak istediğiniz işleve göre kolayca ayarlanabiliyor.

One Step saç tarağının düşük ayarı, düşük sıcaklık ve yüksek üfleme hızına sahiptir. Düşük ayarı genellikle yaz ayları için kullanıma uygundur.

One Step saç şekillendirici
One Step saç tarağı işlevi

Orta ayarında düşük üfleme hızı ve orta sıcaklık mevcut. Şekillendirme yapacağınız zaman orta ayarda kullanabilirsiniz.

One Step saç kurutma ve şekillendirici
One Step saç tarağı işlevi

Son olarak yüksek ayarı ise, yüksek sıcaklık ve yüksek üfleme hızına sahiptir. Daha çok kış ayları için kullanıma uygun olan yüksek ayar, aynı zamanda hızlı saç kurutmaya da yardımcı oluyor.

Sadece 10 dakikada düz, dalgalı ve kuru saçlara One Step saç fırçası ile sahip olmanız mümkün.

One Step Saç Şekillendirici Tarak Kullanımı

One Step saç tarağının kullanımı oldukça kolaydır. Saçınızı yıkadıktan sonra havluyla saçınızı kurulayın ve ardından saçınızı iki yandan ayırıp tarayın. Sonrasında One Step saç tarağını saçınıza uygulayınız.

Dalgalı fön için fırçayı saçınıza sarıp yaklaşık 3-4 dakika bekleyin. Ardından hangi yöne kıvırmak isterseniz o yöne doğru açın.

Ancak ince telli saçlara sahip kişilerin bu tarağı düşük ayarda kullanması gerektiği hatırlatılmalıdır.

One Step Saç Şekillendirici Fiyatları

Online alışveriş sitelerinde One Step markasının saç tarağını bulabileceğini söyleyebiliriz. One Step Saç şekillendirici en ucuz 129,TL gibi uygun fiyata Trendyol sitesinden satın alabilirsiniz.

2021 Kısa Saç Kesim Modelleri | Trend Kısa Saç Stilleri adlı yazı dizimize de göz atarak sezonun trend saç modelleri hakkında fikir edinebilirsiniz.

One Step Saç Tarağı Kullananlar Yorumları

Sizlerin de merak ettiği bu ürün kullanıcılarının yorumlarını sizler için araştırdık ve derledik. İşte One Step saç şekillendirici kullanıcı yorumları

  • Diğer hiçbir bilindik markanın ürününü almanıza gerek yok. Kendine fön çekmeyi kesinlikle beceremeyen bana bile son derece pürüzsüz fön çektirdi. Size tavsiyem, bu mucizevi aleti düşünmeden alabilirsiniz. Çok iyi!
  • Çok güzel bir ürün. Saçım fönlü gibi duruyor ve düzleştirici maşa gibi yıpratmıyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Ayrıca her kadında olması gereken bir alet bence.
  • Son derece kaliteli ve kullanışlı. Bugün denedim. Çok güzel. Benim saçlarım çok gür ve kabarık. Bildiğiniz fön gibi oluyor. Almak isteyen tereddütsüz alabilir.

Dyson Saç Şekillendirici Set Özellikleri

Saça Hacim Vermek İçin Ne Yapmalı? | Saça Hacim Veren Ürünler

Elektriklenen Saçlar İçin Ne Yapmalı? Saç Elektriklenmesi Nasıl Geçer?

Saçtaki Turunculuk Nasıl Gider? Saçtaki Turunculuk Evde Nasıl Kapatılır?

Saç Sirkesi Nasıl Kullanılır? | Saç Sirkesi Ürün İncelemeleri

Saç Yağlanması Neden Olur? Saç Yağlanması Nasıl Geçer?

Hüner Çelik

16 Mayıs 1993 yılında Rize'de doğdum. 2020 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldum. Okumayı, yazmayı ve araştırmayı seven biri olarak güncel ve trend olan konuları sizinle paylaşacağım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

reklam
Başa dön tuşu