Reklam
İş Birliği | Tanıtım

Rahat Bir Uyku Sunan Yatak Modelleri

Reklam

Türkiye’de “yatak” denince akla ilk gelen isim, uyku uzmanı Yataş Grup’un yepyeni markası Puffy, iyi uyku ihtiyacını en üst düzeyde karşılayan yatak modelleriyle hayatınıza konfor ve sağlık katar. Yüksek kaliteli malzemelerle ve hijyen koşullarında üretilen tek kişilik ve çift kişilik yataklar, ergonomik tasarımları ve üstün yatak teknolojileri ile her ihtiyaca cevap veren ürünlerdir. Puffy yataklar, vücudunuzun farklı bölgelerine uyum sağlayarak omurga ve bel desteği sunmanın yanında, alerji riskini azaltan, terlemeyi önleyen ve kişiye özel uyku konforu sunan özelliklerle donatılmıştır. Modeline bağlı olarak visco, lateks, paket yay ve sünger gibi malzemelerle tasarlanan yatakların her biri, farklı ihtiyaç ve beklentileri karşılar.

İhtiyaca Göre Üretilen Yatak Modelleri

 • Anti Alerjik Yataklar: Özel kumaşları ile ekstra hijyen sağlayan ve uzun yıllar temiz kullanım avantajı sunan Anti Alerjik yataklar, alerjiye yatkın hassas bünyeler için idealdir ve hem alerji riskini minimize eder hem de kötü koku oluşumunu önlemeye yardımcı olur.
 • Terlemeyi Engelleyen Yataklar: Ekstra nem emicilik ve hızlı kuruma özelliğine sahip Terleme Engelleyen yataklar, özellikle bunaltıcı yaz günlerinde serinlik arayanlara kesintisiz bir uyku deneyimi sunar.
 • Yıkanabilir Kılıflı Yataklar: Yatağını dilediği zaman yıkamak isteyen titiz kullanıcılara hitap eden Yıkanabilir Kılıflı Yataklar, kolayca çıkarılabilir ve yıkanabilir pedleri sayesinde daima temiz kalır.
 • Çiftler İçin Yüksek Konforlu Yataklar: Eşlerin uyurken birbirlerinin hareketlerinden veya dönüşünden rahatsız olmaması için tasarlanan Çiftler İçin Konforlu Yataklar, birbirinden bağımsız çalışan özel sistemleri sayesinde çift kişilik yataklarda kişiye özel konfor sunar.
 • Ekstra Lüks Konforlu Yataklar: Ekstra Lüks Konforlu yatak modelleri, rahatına düşkün kullanıcılar için iyi uyku kalitesini ideal fiyat seçenekleri ile bir araya getirir.
 • Dinlendiren Yataklar: Yeterince dinlenmiş olarak uyanamamaktan şikayet eden kullanıcılara yönelik olarak tasarlanan Dinlendiren Yatak modelleri, omuz, basen ve eklemlere binen ağırlığı dengeleyerek vücudu rahatlatıp dinlendirir ve yorgunluğu azaltmaya yardımcı olur.
 • Bel, Boyun, Sırt Problemleri İçin Yataklar: Mükemmel ergonomiye sahip destekleyici tasarımı ile doğru bel ve omurga desteği sunan bu yatak modelleri bel, boyun ve sırt bölgelerinde yaşanan sorunların azaltılmasını amaçlar.
 • Stresi Azaltan Yataklar: Anti stres yataklar, kumaşında bulunan karbon lifleri sayesinde elektriklenmeyi minimum seviyeye indirerek sizin için dinlendirici ve stresten arınmış bir uyku ortamı sunar.
 • Doğal İçerikli Yataklar: Doğal içerikli lateks ve visco yatak modelleri, yatak yüzeyinin doğal bir şekilde temiz ve ferah kalmasını sağlayarak hijyen ve konfor sunar.
 • Yüksek Kilolular İçin Yataklar: Yüksek basınca karşı ekstra dirençli olarak üretilen bu yataklar, uzun yıllar formunu koruyan ve güvenle kullanabileceğiniz yataklardır.
 • Yün ve Pamuk Yataklar: Pamuklu ve yünlü yataklar, yaz aylarında serinlik, kış aylarında sıcaklık vadeder.
 • Dört Mevsim Kullanılabilen Yataklar: Yılın dört mevsiminde kullanabileceğiniz bu yataklar, her mevsimde ideal bir yatış ve uyku kalitesi sunar.
puffy yatak takımı
puffy yatak takımı

Puffy Yataklarda Kullanılan İleri Teknolojiler

 • DHT Yay Teknolojisi: Sert yüzeye sahip olan DHT yaylı yatak modelleri, yataklarınızın uzun yıllar boyunca ilk günkü formunu korumasını sağlar.
 • Pocket Yay Teknolojisi: Çiftlerin uyurken birbirlerinin hareketlerinden etkilenmesini önleyen Pocket Yaylı yataklar, kişiye özel rahatlık sağlar.
 • Visco Teknolojisi: Visco Sünger ile üretilen bu yatak modelleri, vücudun doğal şeklini alır ve uyku kalitesini artırmaya yardımcı olur.
 • Hybrid Yataklar: Hibrit yapısı sayesinde basıncı azaltarak vücudu dinlendiren Hybrid Yataklar, daha konforlu bir uyku sunar.

Tek Kişilik Yataklar

İyi bir uyku kalitesi sağlayan visco, lateks ve ortopedik tek kişilik yatak modelleri; 100×200 cm, 120×200 cm, 90×190 cm ve 90×200 cm boyutlarında üretilmiş olup her ihtiyaca cevap verir.

Çift Kişilik Yataklar

Visco, lateks ve ortopedik özellikli çift kişilik yatak modelleri, çiftler için iyi bir uyku konforu vadeder. Çift kişilik yataklar; 100×200 cm, 120×200 cm, 140×190 cm, 150×200 cm, 160×200 cm, 180×200 cm, 200×200 cm, 90×190 cm ve 90×200 cm boyutlarında üretilmiştir.

Siz de ihtiyacınıza uygun yatak modelini seçmek için hemen Puffy online satış mağazasını ziyaret edebilir ve beğendiğiniz ürünleri bütçenize uygun yatak fiyatları ve ödeme kolaylığı ile hemen satın alabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu