Reklam
ModaGüncel HayatTesettür

Tarzlarıyla Dikkatleri Kendilerine Çeken Tesettürlü Moda Bloggerları

Reklam

Sosyal medya hesapları son zamanlarda insanların kombin ve moda konusunda ilham kaynağı olmaya başlamıştır. Bu nedenle kombin önerisi ya da hayal ettikleri ürünleri bulmak isteyen ve bu konularda fikir sahibi olmak isteyen tesettürlü bayanlar sosyal medya hesaplarını kullanmaktadır. Bu kapsamda Tarzlarıyla Dikkatleri Kendilerine Çeken Tesettürlü Moda Bloggerları tesettürlü hanımların hayal ettikleri kombinleri tamamlamayı daha kolay hale getirmektedir.

Tesettür Modasında Uyum Nasıl Sağlanmalıdır?

Tesettürlü bayanlar istedikleri şık ve uyumu elde edebilmeleri için doğru parçaları seçmeli ve doğru bir şekilde bir araya getirmeleri gerekmektedir. Bunun için kıyafet seçimi yaparken bazı kurallara dikkat edilmesi oldukça önemlidir. İlk olarak bulunulacak ortama bağlı olarak tercih yapmak gerekmektedir.

tesettürlü moda bloggerları
tesettür moda bloggerları

Klasik bir tarz oluşturarak pantolon ve etek gibi alternatiflerin seçilmesinin yanı sıra tek parça elbise modelleri ile de uyum sağlamak mümkün olmaktadır. Ancak bu konularda önemli olan doğru renkler ve küçük detayların doğru bir şekilde kullanılmasıdır.

Tesettür Kombinde Renk Uyumu

Dikkat Çeken Tesettürlü Moda Bloggerları bu konuda birçok örnek bulundurmaktadır. Renk uyumu tesettür kombinde şık olmanın en önemli detayı olarak bilinmektedir. Genellikle tesettürlü bayanlar koyu renk parçalar seçtiği zaman bu kombini dengeleyecek açık renkli parçalar kullanması gerekmektedir. Böylelikle tesettürlü bayanların kombinleri daha zarif ve şık bir görüntüye kavuşabilecektir.

Tesettür Giyimde Doğru Kombin Nasıl Yapılmalı?

İnsanların tarzlarını yansıtan kıyafet seçimleri aynı zamanda kombinleri başta kolay gibi gözükse de aslında kafa yorucu konulardan birisidir. Çünkü giyilecek kıyafetlerin renk seçimi, parça uyumu, mevsime uygunluğu, rahatlığı, giyecek insanın tarzını yansıtması, kullanılacak yere uygunluğu gibi birçok detay bulunmaktadır.

ünlü tesettür fenomenler
ünlü tesettür fenomenler

Bu nedenle tesettür giyimde doğru kombin konusunu zorluk çeken bayanların dikkat çeken Tesettürlü Moda Bloggerları tarafından paylaşılan hazır kombin önerileri oldukça kolaylık sağlayacaktır. Böylelikle hem yanlış renkleri bir araya getirmemiş olacak hem de oldukça tarz bir görüntü elde edebilecektir.

Tesettür Kombin İçin Spor Tercihler Nasıl Olmalı?

Spor giyimi tercih eden tesettürlü bayanların bu konuda gömlek, tunik ve bol pantolon modellerini kullanmaları gerekmektedir. Daha farklı olmak isteyen tesettürlü bayanların bol gömlekler, denim pantolonlar, uzun yelekler tercih etmeleri oldukça şık bir görüntü sağlayacaktır.

Tarzlarıyla Dikkatleri Kendilerine Çeken Tesettürlü Moda Bloggerları Örnekleri

Özellikle tesettürlü bayanların kombin konusunda zorluk çekmemesi için büyük bir öneri olan tesettürlü moda bloggerları büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Son zamanlarda tarzları ile dikkatleri üzerine Çeken Tesettürlü Moda Bloggerları oldukça fazla sayıya ulaşmakta ve büyük bir önem taşımaktadır.

Birçok tesettürlü bayan tarafından takip edilen ve tesettür kombini konusunda kendini ispatlamış tesettürlü moda blog örnekleri şöyle sıralanabilir;

Tesettürlü moda bloggerları
zeynep karadeniz tasarım elbise
  • Rimel Aşkına: Rimel aşkına kullanıcı adını kullanan Hilal isimli tesettürlü bayan son zamanlarda oldukça popüler bir şekilde tesettürlü bayanlara ilham kaynağı olmaktadır. Modanın yanı sıra yaşam stili, beslenme önerileri gibi birçok tarzda fikir vermektedir.
  • Betül Gedik: Sade şıklığı tercih eden tesettürlü bayanlar için kombin önerileri ile dikkat Çeken Tesettürlü Moda Bloggerları arasında yer almaktadır. Betül Gedik hem spor hem de klasik kombinleri bolca kullanmakta aynı zamanda desen kullanımı konusunda oldukça profesyoneldir.
  • Elif Doğan: Tulum ve tunik konusunda kombin önerisi arayışında olan tesettürlü bayanlar için önemli bir hesap olan Elif Doğan güneş gözlüklerini de aktif bir biçimde kullanmaktadır. Kombinin yanı sıra eşarp ve şalları ile güneş gözlüğü kullanımı nasıl daha şık bir hale getirileceğini merak eden tesettürlü bayanlar Elif Doğan hesabını takip edebilmektedir.
  • Hülya Aslan: Tesettürlü kombin konusunda farklı tarzları denemek isteyen tesettürlü bayanlar için önerilen Hülya Aslan şal ve eşarp konusunda birçok seçim önermektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu