Reklam
Güzellik ve BakımGüzellik ve bakım

Uraw Tüy Dökücü ve Azaltıcı Sprey Gerçekten Etkili Mi?

Reklam

Bugün sizlerle birlikte Uraw tüy dökücü ve azaltıcı spreyi inceleyeceğiz. Ürünü satın almadan önce yazımıza göz atmanızı öneririz.

Tüy dökücü ürünler, anında hızlı ve pratik kullanımı sayesinde çoğu zaman hayat kurtarıcıdır. Uraw tüy azaltıcı sprey ise, tüy dökmenin yanında tüyleri azaltıcı ve geciktirici özelliğe de sahiptir. Ancak gerçekten de işe yarıyor mu? Gelin, hep birlikte bir bakalım.

 

Uraw Tüy Dökücü Sprey Nedir?

 

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için hızlı ve kolay çözüm sağlayan Uraw tüy dökücü ve azaltıcı sprey, genital bölge ve koltuk altı için kullanımı bulunuyor.

Uraw tüy dökücü
Uraw tüy azaltıcı sprey

 

Tüm cilt tipleri için uygun olan bu ürünün içeriğinde portakal kabuğu, toz zerdeçal, papaya özü, ceviz hücre kürü, karınca yumurtası yağı, aloe vera, allantoin ve zırnık otu yer alıyor. Bu bileşenlerin, tüyleri incelttiğini ve zayıflattığını aynı zamanda yeni çıkan tüyleri de geciktirdiği iddia ediliyor.

Nasıl Kullanılır?

 

Ürünü cildinize uygulamadan önce biraz çalkalayın. Ardından kuru cildinize püskürtme işlemi yaparak elinizle masaj yapar gibi yayın. Yaklaşık 3 dakika beklettikten sonra kontrol etmek için tüylerinizi hafifçe çekiniz. Sonrasında tüylerinizi ovarak bol su ile yıkayınız.

Uraw Tüy Azaltıcı Sprey İşe Yarıyor Mu?

 

Başarılı bir markanın her ürünü başarılı olacak diye bir durum yok. Şikayet.var ve birçok forum sitesinde Uraw tüy dökücü kullananların yorumlarına bakarak tüy azalttığı ve incelttiği konusunda hiçbir etki göstermediğini söylemeliyiz.

Bitkisel bir içeriğe sahip olsa da, kullanan çoğu kişide yanma, kızarıklık ve tahrişe neden olmuştur. Üstelik ürün üzerinde tüm cilt tipleri için uygun ibaresi yer alıyor fakat her cilde iyi gelmediğini de söylemek mümkün.

Özellikle biz kadınlar tüy, kıl muhabbetinden gerçekten bıkmış vaziyetteyiz. Ancak tüylerden tek kurtuluş lazerle mümkün olmaktadır. Bundan dolayı, piyasalardaki tüy azaltıcı ürünlere çok da itimat etmeyin. Ancak olumlu yorumlara bakarak, Bioder tüy azaltıcı serumunu sizlere önerebiliriz.

Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır? Ne Kadar Etkili? göz atabilirsiniz.

Uraw Tüy Dökücü Sprey Fiyatı

 

Ürünün fiyatını merak edenler için kendi sitesinde 59 TL olarak satışa sunuluyor. Ayrıca Uraw tüy azaltıcı sprey, eczanelerde ve Trendyol gibi online satış noktalarında da yer alıyor.

Hüner Biber

16 Mayıs 1993 yılında Rize'de doğdum. 2020 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldum. Okumayı, yazmayı ve araştırmayı seven biri olarak güncel ve trend olan konuları sizinle paylaşacağım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

reklam
Başa dön tuşu