Reklam
GenelGüncel Hayat

Biyokinezi Nedir? Biyokinezi Nasıl Yapılır?

Reklam

Düşünce gücümüzü kullanarak vücudumuzda farklı değişiklikler yapabildiğimizi biliyor muydunuz? Nasıl mı? İşte bu, biyokinezi tekniği ile mümkündür.

Hücreleri ve genleri bireyin zihni aracılığıyla yeniden programlama yöntemine Biyokinezi denir.

 

Biyokinezi Ne İşe Yarar?

 

Biyokinezi, zihnin gücünü hayatınızın fiziksel yönlerini değiştirmek için kullanır. Göz rengi, saç rengi ve şekli, büyümesi veya yok olması veya yüksek olması gibi değişiklikler yapmak için vücudunuzun içindeki genetiği kontrol edebilirsiniz.

Biyokineziyi nasıl yapabiliriz

Bunu yapmak için, bir süre boyunca düşüncelerinizi kontrol ettiğiniz ve zihninizi rahatlattığınız bir seviyeye meditasyon yapabilir veya bilinçaltınızın anlamadığı ancak bilinçaltınızın inandığı videoda ses veya hızlı bir cümle şeklinde esrarengiz subliminal mesajlar kullanabilirsiniz.

Neler Yapılabilir?

 

Biyokinezi, vücutta fiziksel değişiklikler yapmak için bir kişinin DNA’sını değiştirmek veya değiştirmek için kullanılan bir yöntemdir. Vücudun içindeki genleri yeniden düzenlemek veya kontrol etmek için kinetik enerji kullanımıdır. Biyokinezide ustalaşılsaydı, genetik olarak kendinizi yeniden programlamak mümkün olmaz mıydı? Teoride cevap evet.

Beynin tamamını kontrol edebilme yeteneği olan Biyokineziyi düşünceleriniz ile yaparsınız. Örnek verecek olursak;

  • Acı hissini azaltmak ya da tamamen ortadan kaldırmak da mümkündür. Örneğin, ateşin üzerinde yürüyen kişiler ya da eliyle koru tutabilen insanlar. İşte hayal gücünüz ile beyninizi ikna edebilirseniz. Bunların hepsi mümkündür.
Biyokinezi
Biyokinezi ile acı hissetmemek
  • Biyokineziyle göz renginizi de değiştirebilirsiniz. Belli başlı göz renkleri değil; istediğiniz renge dönüşümünü sağlayabilirsiniz. Bu ilk etapta, 15-20 dakika sürecekken, zamanla 1 veya 2 saat kalıcılık sağlayabilirsiniz.
Biyokinezi
Biyokineziyle göz rengini değiştirme
  • Kalp atışlarınızı ve vücut ısınızı kontrol edebilirsiniz. Ayrıca hastalıkları bile tedavi etmeniz mümkün olacaktır.

Sivilce ve Gözenek Sıkılaştırıcı Maske Önerileri isimli yazı dizimize muhakkak göz atın.

İmajinasyon ve Biyokinezi 

 

İmajinasyon, üretmek anlamına gelir. Üretmemizi sağlayan şey ise, hayal gücüdür. Biyokinezi ise, hayal edilen enerjiyi yönlendirip somut enerjiye dönüştürür ve değişiklikler ortaya çıkarır.

Hayattan alacağınız hazzı, dengenizi ve stresinizi kontrol altına almayı vb. birçok duygusal faaliyetinizi de geliştirebilmeniz mümkündür. Bunları yapabilmek için ise, ilk etapta gevşemeye ihtiyacımız vardır. Meditasyon, yoga, nefes kontrolü gibi egzersizlerle bu mümkün olabilir. Veya İslam’ın şartlarından biri olan namaz kılmayı da deneyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu