Reklam
Genel

Duvaklı Gelin Saçı

Reklam

Düğününüzde duvak tercihiniz olacak ise duvaklı gelin saçı modellerine bakarak; karar vermekte zorluk yaşıyor olabilirsiniz. Bütün gözlerin sizin üzerinizde olacağı bu mutlu gününüzde kendinize en çok yakışanı bularak; içinize sine sine düğünü tamamlamanız en doğal isteğiniz.

2018 Duvaklı Gelin Saçı Modelleri

Kimileri duvaksız bir gelin olma hayali kurarken; kimisi ise duvaksız asla düşüncesi içerisinde olabilir. Hatta düğününde içeriye duvaklı halde girerek ilk dans ve nikahtan sonra çıkartanı bile gördüm. Belki de böyle olması kararsızlıktan bile kurtarıyor olabilir. Her iki türlüsünü de denemiş olursunuz. On kere düğünü olmaz ki insanın canım :)

2018 gelin saçı
2018 gelin saçı

Duvak isteyip istemediğiniz belki de hayalinizdeki saç modelinizin değişmesine bile yol açabilir. Düşlediğiniz saç modelini duvakla beğenmeyebilirsiniz. Belki de tam tersi olarak duvak istemiyorken bu saçla duvağın uyumunu beğenirsiniz belli mi olur? :)

gelin başı modelleri
gelin başı modelleri

Açık saçtan vazgeçemeyenler veya saçları kısa olan kadınlarda doğal bir görünüm verilmiş maşayla da duvak çok fazla yakışıyor.

duvak açık saç
duvak açık saç

Duvaklı Gelin Saçı Topuz Modelleri

tacli duvak gelin saci
tacli duvak gelin saci

Yapma çiçekler hatta canlı çiçekler son zamanlarda gelinler tarafından oldukça sık tercih ediliyor. Eğer bahar veya yaz başangıcıysa düğününüz sizde rahatlıkla böyle bir aksesuar kullanabilirsiniz. Özellikle canlı çiçeklerin çok fazla yakıştığını söylemeden geçmeyeyim. Duvağı ise böyle bir taçla tutturabilmek mümkün.

duvakli gelin saç topuz
duvakli gelin saç topuz

Aşağıdan yapılmış bir topuz hemen hemen bütün duvak modelleriyle kullanılabiliyor. Yine üstten zarif bir aksesuarla tamamlayabilirsiniz. Yukarıdaki görseldeki gibi gelin başında bukle saç modelleri de oldukça zarif duruyor.

nostaljik gelin basi
nostaljik gelin basi

Nostaljik saç modeli tercih etmek istiyorsanız; duvağınızın alnınıza yakın olan bu tarzda bir model de tercih edebilirsiniz. Özellikle vintage ürünlerin hızla popülaritesinin artığı bu dönemde uygun bir gelinlik modeliyle tarzınızı konuşturabilirsiniz.

 

Daha fazla duvaklı gelin saçı modelleri için galerimizi ziyaret etmeyi unutmayın :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

reklam
Başa dön tuşu