Reklam
Eğlence

En Mutlu Burç Hangi Burç? Burçların Mutluluk Oranı Nedir?

Reklam

Astrolojiden öğrendiğimiz bir şey varsa, o da ne kadar çabalarlarsa çabalasınlar mutlu olamayacakmış gibi görünen burçlar vardır; bu onların doğasında var. Belki kendilerinden şüphe duyuyorlar ya da mutluluk asla katılamayacakları bir şey gibi görünüyor. Gezegenlerin en basit insan duygularını etkilemesi ve ne zaman doğduğumuza bağlı olarak bu duruma düşüp düşmememiz mantıklı olacaktır. Peki, en mutlu burç hangisi? Burçların mutluluk oranı nedir?

İçindekiler

En Mutlu Burç Sıralaması

Bir insanın temel ihtiyaçları söz konusu olduğunda nihai amaç sadece mutluluktur. Memnun olmak. Endişelenmemek için. Huzurun ve mutluluk vaadinin özlemini çekiyoruz ve ömürlerimizi onun peşinde harcıyoruz. Bazıları bunu anlıyor, bazıları için ise arayış hiçbir zaman meyve vermiyor.

burçların mutluluk oranı
en mutlu burçlar

Elbette mutluluk herkes için farklı bir anlam taşır. Ancak herkes tarafından ulaşılabilir. Mutluluğun ve mutlu bir durumda yaşamanın sırrı, mutlu olmaya karar vermektir. Bunu bir gerçek olarak kabul edersiniz ve onun içinize akmasına izin verirsiniz.

1. Yay

Kuşkusuz Yay, hepsinin en mutlu burcudur. Yay burcu şans, servet ve başarının gezegeni Jüpiter tarafından yönetildiği için bu hiç de şaşırtıcı değil. Yay burçları bu doğal macera ve özgürlük duygusuyla gelirler. Yay burcu kendini kötü hissettiğinde, acıdan mutlu oldukları yere geri dönmelerini sağlayan yerleşik bir kaçış mekanizmasına sahiptir.

2. Aslan

Yay burcuyla hemen hemen aynı olan bu burcun insanları, mutlu çocukların yanındadır. Pozitif ve parlak Güneş tarafından yönetilen Aslan, pozitifliğe susar ve ne olursa olsun onu her zaman bulur. Her ne kadar üzüntüyü sihirli Yay’ın yapabildiği kadar sihirli bir şekilde ortadan kaldıramasalar da, yine de zodyakın en mutlu işaretlerinden biridirler.

3. Koç

Koç’un umursamaz bir tavırları vardır ve sürekli şaka yapma eğilimleri vardır, ancak hayatlarındaki insanlardan her zaman memnun olmazlar ve eğer bu onları rahatsız ediyorsa, bu derin düşünme hissinin devam etmesine izin verirler. Genellikle bilinçli olarak mutlu ve memnun olmayı tercih ettikleri için kötü ruh hallerinden kolaylıkla kurtulurlar.

4. Terazi

Terazi’nin yumuşak bir doğası vardır ve akışa uymak isterler; Kesinlikle korkmasalar da çatışmadan kaçınmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Bundan kaçınmayı tercih ederler ve bunu yaparak kendileri için etkili bir mutluluk ve tatmin durumu yaratırlar.

5. Balık

İşin tuhaf yanı, Balık burcunun bilinen tüm o duygusal hallerine rağmen, bunlar oldukça mutlu insanlar. Belki de çok ağladıkları içindir… ve ciddiyiz. Belki de mutluluğun sırrının duygularını bastırmamak olduğunu bulmuşlardır ve bu da uzun vadede onları çok mutlu insanlar yapar.

6. İkizler

İkizler’in ikili doğası, onlara istedikleri zaman, özellikle de kendilerini kötü hissettiklerinde, mutluluğa açılan bir kapı sağlar. İkizler hayatı bir seçim olarak görür; bu konuda iyi hissedin ya da kötü hissedin. Her zaman iyiyi seçerler.

7. Oğlak

Satürn tarafından yönetilen Oğlak burcunun çoğu zaman en mutlu burçlardan biri olduğu düşünülmez. Aksine, metanetli ve soğuk olarak görülüyorlar. Ancak Oğlak burcunu mutlu eden şey, istedikleri şey için savaşma özgürlüğüne sahip olduklarını bilmektir. Bunlar çok özgür insanlar ve hiçbir tür baskıyı takdir etmiyorlar. Yani kendilerini birçok şekilde ifade ederler. Etkileyici doğaları onlara istedikleri zaman ve yerde mutluluk durumuna özgürce geçme olanağı verir.

8. Akrep

Akrep burcu olan kişilere baktığımızda, konu kişisel tatmin olduğunda hiç kimse Akrep’ten daha fazla çabalamıyor. Onların egzersiz yaptığını, formda kaldığını, harika kitaplar okuduğunu ve düzgün yemek yediğini göreceksiniz çünkü Akrep’i mutlu eden şeylerin çoğu fiziksel başarılarda bulunur.

9. Boğa

Tamamen tatminsiz olmayan Boğa mutlu olmak ister; tek sorun sürekli olarak kendilerini sabote etmeleri ve sonunda kendilerine zarar vermeleridir. Bu kendine zarar veren davranış bir lanettir ve Boğa’lılar bunu neden tekrar tekrar yaptıklarını anlamıyorlar. Ancak Boğa bu süper mutlu duruma ulaştığında, öğle vakti güneşi gibidirler: her zaman parlarlar.

10. Yengeç

Yengeç’i aşağıda tutan şey, şu anda asla tatmin olmamalarıdır. Mutluluk her zaman bir hedeftir, “orada” bir şeydir, uğruna çabalanacak bir şeydir. Şimdiki zamana inanmadıkları için şimdiki anda yaşamazlar ve bu nedenle mutluluk, nadiren edindikleri geçici bir kavramdır. Yengeçler, kendilerini kötü hissettikleri anlarda bunu seçmeyi hatırlarlarsa, sonuçta mutluluğun bir seçim olduğunu hatırlamaktan fayda göreceklerdir.

Hava Burcu Hangileri? | Hava Burcu Özellikleri

Su Falı Nedir, Nasıl Bakılır?

Hüner Çelik

16 Mayıs 1993 yılında Rize'de doğdum. 2020 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldum. Okumayı, yazmayı ve araştırmayı seven biri olarak güncel ve trend olan konuları sizinle paylaşacağım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

reklam
Başa dön tuşu