Reklam
Güncel Hayat

Su Falı Nedir, Nasıl Bakılır?

Reklam

Su ile fal bakmak, diğer yöntemlere göre daha fazla basiret ve konsantrasyon gerektirdiği için çoğu kişinin bakmaya çekindiği bir fal türüdür. Su falına herkes bakamaz çünkü bu fal baktırabilecek yetenekte olan insan sayısı çok azdır ve su falına ancak doğuştan gelişmiş bir sezgiye ve net bir görüşe sahip olanlar bakabilir. Su falı manevi yönü de oldukça baskındır.

Su Falı Tehlikeli Mi?

Birkaç çeşidi bulunan su falı herkese uygulanabilmektedir. Su serveti yapmak için bir bardak su doldurulur. İsteğe bağlı olarak kaseyi su ile doldurabilirsiniz. Su falını anlatırken medyumun çok iyi konsantre olması gerekir. Ancak falın okunacağı yerin sakin olması da büyük önem taşımaktadır.

Su Falı Nasıl Bakılır?

  • Alanın çok aydınlık olmamasına dikkat edilmelidir. İsteğe bağlı olarak çevrede mum ışığında su falı izlenebilmektedir.
  • Uygulama yapılırken medyum ve fal bakılacak kişi sessiz bir ortamda işlemi gerçekleştirir. Su falı okuyan kişi yetenekli ise meleklerden yardım alabilir. Sessiz bir ortam bu noktada önemli bir faktördür.
  • Medyum, tüm dikkatiyle suya bakmalıdır. Ortamın konsantrasyonu bu adımda büyük önem taşımaktadır. Ortamın yoğun bir şekilde yoğunlaşması, faldaki sıradan şeylerin kısa sürede görülmesini ve en doğru şekilde yorumlanmasını sağlar.
Su falı
su falı gerçek mi
  • Siz de falınızı yaptırmak istiyorsanız alanında uzman ve deneyimli medyumlarla iletişime geçebilirsiniz. Ancak kime güvendiğinize dikkat edin! Çünkü bu, diğer fal uygulamalarının aksine uygulaması oldukça zor bir yöntemdir.
  • Okumayı uygularken, su okumasını yapan kişi hayatında öğrenmek istediklerini anlatmalıdır. Bu aşamadan sonra öğrenmek istediği şeyin adını ve nedenini söylemesi gerekecektir. Örneğin anlatılan kişi evlenecekse “Ay suda doğsun” ifadesi kullanılabilir.
  • Bu kelimeyi söyledikten sonra falcılık başlayabilir. Su falı okuyan kişi konsantre olduktan bir süre sonra su ile iletişim kurar. Su ile temas ettikten sonra kişi çok az zamanının kaldığını fark eder. Bu adımlardan sonra falcının gözünü kırpmaması ve suya odaklanması çok önemlidir.
  • Suya bakıldığında ön plana çıkan şekiller, fal okunan kişinin istediği motiflerle örtüşürse kişinin bu isteği gerçekleşir. Su falında görünen motifler falcı tarafından söylenmezse bu, dileğinin gerçekleşmeyeceği anlamına gelir.

Su Falı Duası

Su falı için öncelikle bir kaseye bir miktar su alınır. Daha sonra, besleme çekilir ve Ayetel Kürsi okunur. Dualar sayesinde, görecekleri şeyin şeytanın yanılması önlenir. Ancak bunun doğru okunması için uzmana baktırmanız tavsiye edilir.

Su Falı Baktıranların Yorumları

Kahve falı, tarot falı derken, su falı da oldukça popüler. Sizler için su falı baktıranların yorumlarını derledik. Eğer fala biraz meraklıysanız, falcıya gitmeden önce aşağıdaki yorumlara göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

  • Genellikle suyun içerisine belli bir miktar mürekkep damlatılarak geleceği okumaya dayalı bir tür medyumluktur. mürekkep bir süre sonra suyun içerisinde farklı şekiller ve suretlere dönüşerek, onu okuyan kişiye cinler vasıtasıyla belli mesajlar verir.
  • Su falıydı ve benim adım dahil hayatımdakileri isimleriyle bildi, olanları söyledi ve olacak dediği her şey bir bir çıkıyor bayağı ilginç bir deneyimdi. Telefonda bakmıştı üstelik.
  • Ben de 3 gün önce baktırdım. Su falına baktırdığım kadın eski sevgilimle alakalı her şeyimi döktü. Annesinin nasıl olduğuna kadar bildi, tekrar olamayacağız diye düşündüğümü falan bildi ama tarih bile verdi benle tekrar olacağı zamanın. İnanmıyorum yine ama eğlenceli baktır bence

Kahve Falı Nasıl Bakılır? Kahve Falı Figürleri ve Anlamları

Yıldızname Falı Nedir? Nasıl Bakılır?

Doğum Haritası Nedir? Doğum Haritası Nasıl Okunur?

Falcıya Ne Sorulur? Fal Bakarken Sorulacak Sorular Nelerdir?

Hava Burcu Hangileri? | Hava Burcu Özellikleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu