Reklam
TesettürGenelKombinlerModa

En Yeni Tesettür Ferace Modelleri

Reklam

Kapalı kadınlarımızın olmazsa olmaz tercih ettiği kıyafetlerden birisi de feracedir. Hem şık olması hem de kullanımı kolay olmasından dolayı tesettürlü kadınlar severek kullanıyor. Her sezonda moda akımı içerisinde yenilikler eklenmekte ve kapalı kadınlarda modaya ayak uydurmaya çalışmaktadır. En yeni tesettür ferace modelleri merak eden kişiler için işte ayrıntılar…

Kuşaklı Ferace Modelleri

Kuşaklı feraceler hala moda olmayı başarıyor. Kadınların daha asil görünmesini sağladığından dolayı sıklıkla tercih edilen modellerden biri olarak ön plana çıkıyor. Üstelik kuşaklı ferace modelleri yalnızca günlük hayatınızda değil özel yaşantınızda da tercih edebilirsiniz.

kuşaklı ferace modelleri 2020
kuşaklı ferace modelleri 2020

Farklı renklerde ki tasarımıyla göz kamaştıran feracelerinizle şıklığınıza şıklık kazandırmanız çok kolay olacak. Fakat bu sene daha çok kapalı kadınların üzerinde toprak renklerini ağırlıklı göreceğiz.

bej ferace modelleri
bej ferace modelleri

Nude, toprak renklerden oluşan ferace modellerini aksesuarlarınızla uyumlu hale getirebilirsiniz. Toprak renklerinden oluşan feracelerinizin şal seçimini ise daha çok krem ya da pudra tonlarında yapmak harika bir görünüm ortaya çıkarmaya neden olacaktır.

tesettür yeşil ferace modeli
tesettür yeşil ferace modeli

İki Renkli Ferace Modelleri

Sade, düz renkler kadar artık gardroplarınızda iki renkli feracelerinde yer almaya başladığını göreceksiniz. Tamamen birbirleri ile uyumlu renkler seçildiğinden dolayı doğal olarak göze hiçbir şekilde batmıyor.

2020 ferace modelleri
2020 ferace modelleri

Her zevke hitap eden çeşitleri olduğundan dolayı istediğinizi bularak günlük hayatınızda çok kolay şekilde kullanmaya başlayabileceksiniz.

iki renkli ferace modelleri
iki renkli ferace modelleri

Hem şık duruşu hem de pratik kullanımından dolayı kadınların en sık tercih ettiği modellerden biri olmayı başarıyor. Kolay kullanımıyla dikkat çeken feracelerle artık tarzınıza yeni bir soluk getirmek hiç zor olmayacak.

2019 Desenli Ferace Şıklığı

Sadelikten artık kurtulmak istiyorum diyorsanız o zaman daha şaşaalı tasarımlara göz atmanızı öneririz. Kadınların son dönemde en çok tercih ettikleri trend tasarımlardan birisi de desenli feracelerin olduğunu söyleyebiliriz.

renkli desenli ferace modelleri
renkli desenli ferace modelleri

Ürünün üzerinde ki desen ibaresi, sadelikten kurtularak farklılık kazandırmasına yardımcı oluyor. Bazen feracenin gövde bölümünde bazende kollarında desenli tasarımlara yer veriliyor.

yarasa kol ferace modelleri
yarasa kol ferace modelleri

Böylelikle çok fazla bir şey yapmanıza gerek kalmadan kullanacağınız feracenizle şık olmayı başarıyorsunuz. Bundan böyle en yeni tesettür ferace modelleri ile tarzınızı çok kolay şekilde ortaya çıkarabilirsiniz.

En Yeni Tesettür Ferace Modelleri
En Yeni Tesettür Ferace Modelleri

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Kardesım nasıl uygulama bu ne fiyat yazıyor nasıl sipariş verecegızz nasıl sayfa bu

    1. Merhaba İsmail bey, bu site bir alışveriş sitesi olmadığı için her fotoğrafın altında fiyat bilgisi ve sipariş oluşturacağınız bir buton bulunmamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

reklam
Başa dön tuşu