Reklam
DekorasyonGenel

İstikbal Köşe Takımları 2023-2024

Reklam

Salon, mutfak ve oturma odası için uygun en işlevsel koltuğu tercih etmek sizin için biraz zor olabilir. Hele ki daha önceden bu konuda bir araştırma yapmadıysanız.  Eğer hem alandan hem konforlu bir tercih yapmak istiyorsanız istikbal köşe takımları ideal bir seçim olabilir.

İstikbal Köşe Takımları 2023

 

istikbal zahit
istikbal zahit

Birçok farklı tarzda İstikbal köşe takımları 2023-2024 modelleriyle alıcısına sunuldu. Köşe takımını alacağınız odaya göre seçebilirsiniz. Yani daha spor tarzda ve daha az yer kaplayan istikbal köşe takımları seçebilirken; daha büyük ve şık bir model tercihi de yapabilirsiniz.

istikbal L koltuk takimi
istikbal L koltuk takimi

Köşe takımlarının en güzel avantajlarından biri ise yatak olarak da kullanabiliyor olması. Bu sayede eve gelen misafirleriniz için rahatlıkla bu koltukları konforlu bir yatağa çevirebilirsiniz.

Özellikle mutfakların küçük olması sebebiyle mutfakta köşe takımları seçilir oldu. Daha az bir alanı kapsayan köşe takımları mutfağınızın daha ferah ve konforlu bir alana dönüşmesini sağlayabilirsiniz.

İstikbal Köşe Takımı Modelleri

 

Birçok farklı tarzda olan istikbal köşe takımları modellerini sizler için derledim.

Orleon Köşe Takımları

istikbal köse takımları
istikbal köse takımları

Ergomomik tasarımı ile, yüksek ayak yapıs, sırt kısmında bulunan düğme ve çektirme uygulamalarıyla rahatlıkla konforu evinizde bulabilirsiniz. Her iki pastel tonlardaki rengi de oldukça güzel görünüyor.

istikbal köse takimi
istikbal köse takimi

Baron Köşe Takımı

istikbal köşe takımları
istikbal köşe takımları

Gül kurusu rengiyle oldukça göz dolduruyor.

istikbal köşe takımı
istikbal köşe takımı

Perla Köse Takımları

perla köse takımı istikbal
perla köse takımı istikbal

Mürdüm ve gülkurusu renkleriyle bu köşe takımları da evinizin havasına yeni bir soluk getirecek.

Doğtaş Koltuk TakımıYazlık Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır? adlı yazı dizilerimize de göz atabilirsiniz.

köse takimlari
köse takimlari

Yeni yapılan evlerin metrekaresinin küçük olduğunu eski evlere nazaran daha çok görüyoruz. Bu sebeple metrekare bakımından dar olan mutfak ve salonlarda L koltuk takımları sıkça tercih edilebiliyor. Alandan tasarruf sağlasa da ekonomik açıdan normal koltuk takımlarından daha fazla maliyete gelebiliyor.

2022 köse takimlari
2022 köse takimlari

Dar bir alanınız varsa ve hangi mobilya tercih edeceğinizi bilmiyorsanız; L koltuklar işinizi görebilir. Yukarıdaki model gibi ufak bir köşe takımıyla alandan tasarruf edebilirsiniz.

istikbal köse
istikbal köse

Rahat temizlik için yüksek ayakların tercih edilmesi gerekiyor. Yukarıdaki görselde bulunan istikbal köşe takımları silinebilir kumaş ve silinebilir deri özelliği bulunmaktadır. S yay ile ekstra konfor sağlamaktadır. Yatak olma özelliği vardır.

istikbal siena
istikbal siena

Bu senenin trendi olan hardal sarısı ve kahverengi renkleriyle de istikbal köşe takımları arasında bu model yerini aldı. Siz de daha fazla model görmek istiyorsanız galerimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu