Reklam
Saç

Kahküllü Saç Modelleri

Reklam

Kısa kahkül, uzun kahkül, ortadan ayrılmış kahkül, yandan kahkül arasında kararsızlık yaşıyorsanız hatta kahkül saç kestirme konusunda kararsızlık yaşıyorsanız kahküllü saç modelleri yazı dizimiz belki de sizin için ilham olur.

Kahküllü Saç Modelleri 2018

Kahküllü saç modelleri 2018 yılında da trend halini korumaya devam ediyor. Eğer sizde bu trende uymak istiyorsanız; yüz şeklinize en uygun olan kahkül modelini tercih edebilirsiniz. Uzun yıllar boyunca da popülaritesini koruyacak gibi görünüyor.

kahkül sac modeli
kahkül sac modeli

Orta yaştaki kadınlar için ise kahkülün birkaç yaş sizi küçük gösterdiğini belirtmeliyiz.

Kahküllü Saç Modelleri Kimlere Yakışır?

Dalgalı veya kabarık saçlarınız var ise kahküllü saç modelleri sizler için kolaylık sağlamayabilir. Hatta yağmur, kar gibi kötü hava koşullarını da göz önünde bulundurarak bu seçimi yapmak daha doğru olacaktır.

kahkül sac modelleri
kahkül sac modelleri

Yuvarlak yüz hatlarına sahip kadınlardan ziyade yüzü uzun veya üçgen yüz hatlarına sahip kadınlara çok yakıştığını da eklemeliyiz.

Yuvarlak Yüz Kahküllü Saç Modelleri

Yuvarlak yüz hatlarına sahip kadınlar için ayrı bir başlıkta yazmak istedim. Çünkü etrafınızdaki insanlara aldıkları tepki her zaman ‘yuvarlak yüzlüsün sana kahkül yakışmaz’ şeklinde olmuştur. Fakat ısrarla kestirmek isterseniz bence kesinlikle deneyin.

yuvarlak yüze kahkül saç modeli
yuvarlak yüze kahkül saç modeli

Yuvarlak yüz hatlarına sahipseniz özellikle kaş hizasında belkide bir tık daha uzun kahkül modeli tercih etmenizdir. Bunun en büyük avantajı ise kestirdikten sonra pişman olursanız kahküllerinizi ortadan ikiye ayırarak perçem şeklinde de rahatlıkla kullanabiliyor olacağınızdır.

yuvarlak yüz perçem modeli
yuvarlak yüz perçem modeli

Kahküllü Küt Saç Modelleri

küt sac kahkül
küt sac kahkül

2018 senesine damgasına vuran bir saç modeli ise küt saç modeline sahip kadınların kahkül kestirmesi… Öyle güzel duruyor ki… Oldukça modern bir görünüm elde etmek için birebir.

Daha fazla kahküllü saç modelleri görmek için galerimizi ziyaret etmeyi lütfen unutmayın

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

reklam
Başa dön tuşu