Reklam
Saç

Buzlu Kestane Saç Rengi ve Modelleri

Reklam

Son zamanların en gözde modellerinden bir tanesi haline gelen buzlu kestane saç rengi özellikle beyaz tenli kadınlar tarafından bir hayli tercih ediliyor. Her ten rengine oldukça güzel bir şekilde uyum sağladığını söyleyebiliriz. Bu saç rengi ve modelini tercih edenler kolay kolay bu renkten kopamayacağa benziyor.

İsteyenler için daha açık tonlarının yer aldığı isteyenler için de orta ve koyu tonların yer aldığı bu saç modeli, genel olarak ince ve uzun yüzlü kadınların modelleri olarak biliniyor. Bu yüz tipine uyumuyla bilinen buzlu kestane saç rengi ve modelleri kuaförlerde çok rahat bir şekilde yaptırılabilir. Yine de dileyenler için evde de kadınların kendilerinin de yapabileceği kadar kolay bir model oluyor.

açık buzlu kestane kimlere yakışır
açık buzlu kestane kimlere yakışır

Gizemli Görünümüyle Buzlu Kestane Saç Rengi

 

Gizemli görünümüyle dikkatleri çeken buzlu kestane saç rengi ve modelleri adeta herkesin kalbini fethetmeye devam ediyor. Kestane saç renginin en beğenilen tonlarından bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Koyu saç rengini daha çok tercih eden kadınların adeta vazgeçilmezi halinde yerini alıyor.

Kestane saç renginin üzerine daha farklı bir hava katmak için verilen soğuk yansımalar gerçekten de gözlere çok güzel hitap etmesine olanak sunuyor. Hem parlaklığı hem de kızılımsı havası ile saçların daha canlı bir görünüme sahip olması konusunda adeta oldukça etkili bir rol oynuyor.

beyaz tenli kadınlara yakışan saç renkleri
beyaz tenli kadınlara yakışan saç renkleri

Bakır Kızıl Saç RengiSıcak Çikolata Saç Rengi adlı yazı dizilerimize de göz atabilirsiniz.

Buzlu Kestane Kimlere Yakışır?

 

En çok büyüleyici bir renge sahip olmak isteyen kadınlar için ideal bir saç rengi olmaktadır.  Kızılımsı yönleri ile daha farklı bir ahenk katmasına da yardımcı oluyor diyebiliriz. Genel olarak beyaz tenli kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Yine de renk tonunu yakalarsanız her ten rengine yakışabilmektedir.

kızıl kestane saç rengi
kızıl kestane saç rengi

Birçok markanın üretimleri arasında bu model yer almaktadır. Kadınlardan erkeklere kadar aslında herkes tarafından oldukça talepler arasında yer almaya devam ediyor. Sezonun trendi olarak bilinen renk için tabi ki de bakımların düzenli bir şekilde yapılması gerekir. Parlaklık ve canlılıklarını iyi bir şekilde koruması gereken bu renk gerçekten de tenler ile muhteşem bir uyum sergileyecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

reklam
Başa dön tuşu