Reklam
Saç

Örgülü At Kuyruğu Modelleri

Reklam

Örgülü saçlar bir çok kadın tarafından vazgeçilmezdir. Gerek kolay yapımları gerek zarif duruşuyla bizleri kendilerine çekmeyi başarıyorlar. Örgülü at kuyruğu modelleri ile yazın gelmesiyle ısınan havalarda hem güzel hemde rahat edebileceğiniz saç modellerini tercih edebilirsiniz.

Örgülü At Kuyruğu Modelleri 2018

orgulu at kuyrugu sacı
orgulu at kuyrugu sacı

At kuyruğu özellikle yaz aylarında dışarı çıkarken kaçınılmaz oluyor. Fakat birbirinden farklı örgülü at kuyruğu modelleri ile kışın da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer boynunuzu açıkta bırakan kıyafet tercih ederseniz bir atkı desteğiyle de ısınabilirsiniz. Önemli olan dışarı çıkarken hangi saç modelini tercih etmek istemeniz.

orgulu at kuyrugu modelleri 2018
orgulu at kuyrugu modelleri 2018

Dağınık saç modellerinden hoşlanıyorsanız örgülü at kuyruğu tercih ederken de tercih edebilirsiniz. Fakat bunun için saçlarınızın katlı kesim olması gerekiyor. Kısa tutamları dışarıda bırakarak doğal bir görünüm elde edebilirsiniz.

örgülü dağınık saç modelleri
örgülü dağınık saç modelleri

Önden Örgülü At Kuyruğu Modelleri

önden örgülü saç modelleri
önden örgülü saç modelleri

Her zaman yaptığınız saç modelinden sıkıldıysanız önden örgülü at kuyruğu saç modelleri ile tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Özellikle yüzünüzü ön plana çıkarmak istiyorsanız bu saç modelini tercih edebilirsiniz.

orgulu at kuyrugu
orgulu at kuyrugu

Örgülü At Kuyruğu Modelleri Nasıl Yapılır?

at kuyrugu sac modelleri
at kuyrugu sac modelleri

Öncelikle örgüyü hangi tarafta bırakmak istediğinize karar vermeniz gerekiyor. En basit yollardan birisi saçınızı istediğiniz yükseklikte topladıktan sonra kalan at kuyruğuyla saçınızı örmeniz. Fakat sadece at kuyruğunda olmasın diyorsanız öncelikle örgü işini halletmeniz gerekiyor.

fransiz örgü at kuyrugu sac modelleri
fransiz örgü at kuyrugu sac modelleri

Ortada görülen fotoğraftaki gibi saçınızı üçe ayırarak her parça da yanlardaki tutamlardan alarak saçınızı örmeye devam edin. Ardından saçınızı toplayın. Son olarak ise at kuyruğundan alacağınız ufak bir tutamı topladığınız saçın etrafına dolayın. Bu sayede tokanızı kapatarak; daha estetik bir görünüme ulaşabilirsiniz.

orgulu sac modelleri
orgulu sac modelleri

Bu saç modelini yapabilmek için ya baş aşağı durarak saçınızı örmeniz ya da birilerine ördürmeniz gerekiyor. 🙂 Son zamanlarda örgülü at kuyruğu modelleri denilince akla ilk gelen modellerden biri olduğunu da söylememiz gerekiyor 🙂

orgulu at kuyrugu 2018
orgulu at kuyrugu 2018

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu