Reklam
Eğlence

Otoparkta Poz Önerileri

Reklam

Fotoğraflarınız için en iyi arka plan: hiç uyumayan şehir, pitoresk palmiye ağaçları ve… bir otopark mı? Kesinlikle. Sosyal medya zaman çizelgelerini dolduran bu rahat konum, Instagram’ı tekrar gündelik hale getirme çabasının bir tezahürü olabilir. Eski, son derece stilize edilmiş standartlardan pek de mükemmel olmayan fotoğraf dökümlerine ve kapalı veya açık otoparkta poz önerileri ile hesabınıza yeni fotoğraflar eklemeye ne dersiniz?

Otoparklar, sosyal medya kullanıcılarının hayal güçleriyle koşmaları için sahneyi hazırlarken, bu trendlerin ortaya çıkışı, ekranlarımızda daha fazla kişiliğin elektrik kolaylığıyla parladığı anlamına geliyor. Bu nedenle onu bir tuval olarak görün ve istediğiniz gibi çekimlere başlayın.

Otoparkta Poz Önerileri Kadın

Çok yönlülük, boş bir arka plan cesur bir kıyafetle canlandığından, otopark çekimi oyununun adıdır. Otopark tuvalini boyamanın ilk adımı, gösterişli bir modayı bir araya getirmektir.

Cesurluğun ötesinde hiçbir kural yoktur. Zebra desenli pantolonlardan diz boyu siyah çizmelere kadar en sevdiğiniz parçaları seçin ve otoparka gidin. Görünümleri bir profesyonel gibi sergilemek için baget çantalar, güneş gözlükleri veya bir kova şapka ile tamamlayın.

Poz önerileri

Pozlar, otopark tuvali için sınırsız bir palettir. Ayakta durmak, oturmak, çömelmek, kamerayı tekmelemeye kadar, olasılıklar çarpıcı oldukları kadar sonsuzdur. Boyalı park yerleri, rampalar ve merdivenler, izleyicilerin gözlerini her zaman çok şık olan konuya çeken harika vurgu örnekleridir. Bu efekti uygulamak için bir geometri dehası veya model olmanıza gerek yok; sadece çizgiler arasında poz vermelisin.

Poz önerileri

 

Poz önerileri

 

Poz önerileri

Fotoğraf çekmek için en önemli zaman altın saat veya gün batımından önceki son anlardır. Otoparkın yüksekliğiyle vurgulanan mükemmel görüntü ışınlarıyla güneş ışığının tadını çıkarmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Poz önerileri

 

Poz önerileri

 

Poz önerileri

 

Poz önerileri

 

Poz önerileri

 

Poz önerileri

 

Poz önerileri

 

Poz önerileri

 

Poz önerileri

 

Poz önerileri

Filtreye gerek yok. Geniş bir ortam ve sınırsız moda, ışıklandırma ve poz harikası ile fotoğraf şaheserinizi yakalamaya başlayın.

Poz önerileri

 

Poz önerileri

 

Poz önerileri

 

Poz önerileri

 

Poz önerileri

 

Poz önerileri

Otoparkta Poz Önerileri Erkek

Erkek pozları söz konusu olduğunda, çoğu zaman kamera önünde en rahat modelleme değildirler. Bu özellikle genç erkekler için geçerlidir.

Bu yüzden genel onları basitçe yönlendirmek büyük bir fark yaratır, sadece onlara ne yapmaları gerektiğini söylemenizi isterler!

Poz önerileri

Bir yere yaslanmak, elleri çapraz bağlamak, oturmak, ayakta durmak gibi pozları vermelerini sağlayın ve en cool fotoğraflar yakalayın. Çekimin başarılı olmasında fotoğraf makinesi ya da telefon önemli olmakla beraber, modelin verdiği poz ve var olan ışık da bir hayli önemlidir.

Poz önerileri

 

Poz önerileri

 

Poz önerileri

En Güzel Sevgili Fotoğrafları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu