Reklam
Güncel HayatEğlence

En Güzel Sevgili Fotoğrafları

Reklam

Artık hemen hepimizin sosyal medya hesapları bulunuyor. Hayatımızın büyük bir bölümünü kapsayan sosyal medyada paylaşılan gönderiler de haliyle bizim için önem teşkil ediyor. Hep aynı pozları vermekten sıkıldım diyenler için hazırlamış olduğumuz en güzel sevgili fotoğrafları adlı yazı dizimize bakmanızı tavsiye ederiz.

Tektaş Gösterilen Çift Fotoğrafları

Özellikle instagram fotoğrafların paylaşıldığı bir uygulama. Bu sebeple de doğal olarak insanlar mutsuz olduğu anlardan ziyade – ki ağlarken foto koyanlar da var.- mutluluklarını bu ortamda daha fazla paylaşıyorlar.

tektaş göstrme fotoğrafları
tektaş göstrme fotoğrafları

En özel günlerden olan evlilik teklifini yeni aldığınız zaman muhakkak fotoğraf çektirmek isteyebilirsiniz. Hatta bu durum kadınlar arasında da espri konusudur. “tek taşım var artık” pozu da diyebiliriz bu fotoğraflara.

evlilik yüzüğü gösterme pozu
evlilik yüzüğü gösterme pozu

İlk bakışta orta parmağını gösteriyor gibi gelebiliyor göz yanılsaması olarak. Oysa ki derdimiz masumane biçimde yüzük parmağımızı göstermek.  Odaklayan kameralar sayesinde yüzüğünüze odaklama yapabilirsiniz.

evlilik teklifi pozları
evlilik teklifi pozları

Evlilik teklifinin ilk günleri demişken belki de teklifi yeni yapacaksınızdır. Tabi bu durumda da fotoğraf çektirmek istemeniz gayet anlaşılır. Son dönemlerin modası ise kadının haberi yok veya yokmuş gibi çekilen kareler. 🙂

Romantik Sevgili Fotoğrafları

En güzel sevgili fotoğrafları denilince ise akıllara da haliyle romantikliğin dibine vurmuş kareler geliyor.

en güzel sevgili fotoğrafı
en güzel sevgili fotoğrafı

Örneğin bir kış günü kamp alanında veya sahilde bir battaniyenin altında ikinizin olduğu birbirinize bakan veya sıkıca sarılmış bir çift pozumuz neden olmasın?

sevimli çift fotoğrafları
sevimli çift fotoğrafları

Son dönemlerin popüler ikonu ise “haberim yokmuş gibi çek kanka” ikinizin de kadraja bakmadığınız aşktan uçtuğunuzu gösteren bir kare çektirmeyi düşünebilirsiniz.

birbirinden güzel sevgili pozları
birbirinden güzel sevgili pozları

Sevgili fotoğrafı deriz de hiç tutkuyla öpüşen çift olmaz mı… Tabi bu durum bizim toplumumuzda özellikle aranızda nikah yoksa sert bir şekilde karşılanabilir. Biraz da cesaret ve insanları takmama huyunuz varsa harika pozlar verebilirsiniz.

çift fotoğrafları 2019
çift fotoğrafları 2019

İşte yukarıdaki fotoğraf tam bizim kültüre göre. Alnından öpmelik kadın neticede. Eğer bir önceki fotoğrafı çektirmek istemezseniz kadının alnının öpüldüğü bir kare yakalamayı düşünebilirsiniz.

sevgili fotoğrafları
sevgili fotoğrafları

Bütün bunlar bir kenara. En güzel fotoğraflar doğal çekilmiş fotoğraflar bana göre. şöyle poz ver bunu yaptan ziyade insanların eğlenirken güzel pozlarının yakalanması harika oluyor. Özellikle yakınınızda sizi bıkmadan çekecek bir insan varsa doğal pozlar yakalayabilir.

Yüzü Kapalı Sevgili Fotoğrafları

Gelelim yüzü kapalı sevgili fotoğraflarına… Kimileri yüzünü göstermek istemeyebiliyor. Karşı tarafın tanıdığı biri olmasın diye de düşünebiliyor.

en iyi sevgili fotoğrafları
en iyi sevgili fotoğrafları

Bunun yanında şöyle bir gerçekte var ki bu pozlar özellikle fake hesaplarda tercih ediliyor. Kişilerin yüzünün gözükmemesi çok rahatlık sağlatıyor.

yüzü kapalı sevgili fotoğrafı
yüzü kapalı sevgili fotoğrafı

Fake hesap için fotoğraf düşünüyorsanız yukarıdaki gibi bir fotoğraf karesi düşünebilirsiniz.

Ayçiçekli Sevgili Fotoğrafları

Ayçiçekli fotoğraflarsa çoğu zaman göz bebeği.

evlilik pozları 2020
evlilik pozları 2020

En güzel sevgili fotoğrafları arasından en popüler olanlardan da diyebiliriz. Ayçiçeklerinin boyunu ayarladığınız takdirde bir çok sevimli pozlar yakalayabilirsiniz.

ayçiçekli sevgili fotoğrafları
ayçiçekli sevgili fotoğrafları
çift fotoğrafı 2019
çift fotoğrafı 2019

Yukarıda görmüş olduğunuz gibi sevimli pozlar da düşünebilirsiniz.

En güzel sevgili fotoğrafları adlı yazı dizimizde daha fazla görsel görerek, nasıl pozlar yakalayabileceğinizi görmek için galerimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu