Reklam
İş Birliği | Tanıtım

Outdoor Ayakkabı

Reklam

Günlük kullanımda ya da doğada macera peşinde koştuğunuzda birbirinden farklı markalar tarafından üretilen outdoor ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Bu modeller sahip oldukları üst seviye teknolojiler sayesinde ayaklarınızın yağmurda ya da karda ıslanmasını engellediği gibi hava geçirgen yapıları ile ayaklarınızın nefes almasını sağlar. Outdoor ayakkabı bilinenin aksine sadece kış şartlarında değil; yaz da dahil olmak üzere tüm mevsim ve hava şartlarında kullanılabilir. Ancak bunun için doğru seçim yapmanız gerekir. En sağlam ya da en ucuz kadın Columbia ayakkabı gibi arama seçeneklerini Sportive modelleri arasından yapabilir geniş model ve numara seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Kadın Outdoor Ayakkabı Modelleri

Kadın kışlık ayakkabı seçenekleri arasında ilk akla gelen outdoor modellerdir. Bu tarz modellerde en belirgin özellik su geçirmez yapılarıdır. Kadın Columbia ayakkabıları outdry teknolojisine sahiptir. Bu şekilde maksimum nefes alabilirlik sağlanırken aynı zamanda geçilmiş bir su geçirmez yapıya sahiptir. Özellikle doğa maceralarında yere sağlam basmak önemlidir. Adaptrax sistemi ile maksimum zemin tutuşu sağlanır. Su geçirmez kadın ayakkabılarının hafif olması ve taban desteğine sahip olması sadece zorlu maceralarda değil günlük kullanımda da fark yaratır. Bu şekilde işte ya da okulda uzun süre kullanabilirsiniz.

Nefes alan yapısı ile dışarıdan güçlü ve sportif görünümüne karşılık ayağınızda yok hissi verir. Aynı zaman üst seviye nefes alan yapısı ile ayaklarınız uzun süreler giyseniz bile rahatsız olmaz. Daha zarif bir model düşünüyorsanız outdoor ayakkabı seçenekleri arasından Omni-Grip teknolojisi olan modelleri düşünebilirsiniz. Doğa maceraları için tasarlanan bu sistem günlük kullanımda da rahat bir yürüme imkanı sunar. Özelikle krem ya da beyaz bir model düşünüyorsanız Omni-SHIELD Blood‘n Guts teknolojisine sahip leke tutmayan modelleri tercih edebilirsiniz. Bu şekilde lekesiz beyaz outdoor ayakkabınızı beyaz elbiselerle rahat bir şekilde kombinleyebilirsiniz.

sportive asics
sportive asics

Su Geçirmez Erkek Ayakkabı Modelleri

Erkek outdoor ayakkabı modelleri güçlü yere basma imkanı tanırken su geçirmez yapıları ile doğa maceraları için birebirdir. Erkek kışlık ayakkabılar için en önemli özellik su geçirmez olmasıdır. Özellikle sonbahar ve kış aylarında ayaklarınızın ıslanmaması için su geçirmeyen bir model tercih etmeniz gerekir. Erkek Columbia ayakkabılarında su hassasiyeti için Outdry sistem bulunur. Bu şekilde su iten bir yapıya sahiptir. Dikişsiz kaplama olduğu için daha dayanıklı bir yapısı bulunur. Darbe emiş desteği olan modeller herhangi bir darbeye karşı ayağınızı korur. Bu şekilde outdoor ayakkabınızdan üst seviye bir performans elde edersiniz.

Outdoor ayakkabı zorlu hava koşulları için alternatifsiz bir seçenek olduğu kadar sıcak günlerde de tercih edilebilir. Hafif olduğu kadar suya dayanıklı modelleri bulunur. Bloom köpük olan orta tabakada bulunan gizli hava delikleri sayesinde her adım attığınızda ayakkabınız nefes alır. Ayağı daha iyi kavraması için bazı yazlık modellerde iç kısım fileden oluşur. Bu şekilde sürtünme etkisi sayesinde ayağın içeride ekstra hareket etmesi önlenir.

Kadın ve Erkek Outdoor Ayakkabı Fiyatlarını Belirleyen Etkenler

Kadın outdoor ayakkabı fiyatları erkek modelleri gibi birçok farklı nedene göre değişir. Öncelikle markanın fiyat politikası bu noktada belirleyicidir. Modellerin kışlık ve yazlık seçenekleri arasında farklı teknolojiler kullanılabilir. Bu da fiyatlar konusunda farklılık oluşmasına neden olur. En ucuz erkek Columbia ayakkabılar için Sportive web sitesini inceleyebilirsiniz. İster kadın isterseniz erkekler için tasarlanan Columbia başta olmak üzere tüm outdoor ayakkabı modellerine ulaşabilirsiniz. Böylelikle marka ve modeller arasında karşılaştırma yapabilir, hem doğa hem de günlük kullanım için ayağınıza en uygun modeli seçebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

reklam
Başa dön tuşu