Reklam
Güncel HayatDekorasyonFoto GaleriGenel

Oval Halı Modelleri

Reklam

Evinizin içini dekore ederken toplum nezdinde özellikle dikkat edilmesi gereken, odayı şık gösterdiği iddia edilen iki önemli ev eşyası vardır. Bunlardan ilkini perdeler oluştururken ikincisi ise seçeceğiniz halılardır. Halı seçimi bu denli önem taşırken, bizde sizler için oval halı modelleri adlı yazı dizimizde sizler için oval halıları bir araya getirdik.

Oval Halı Modelleri 2018 -2019

2018-2019 senesinde oval halı modelleri denilince akla ilk gelen püsküllü oval halılar oluyor. Düz renk halı veya desenli halı modelleri olsun her ikisinde de püskül detayları bulabilmek mümkün.

püsküllü oval hali
püsküllü oval hali

Mondi’ye ait olan klasik püsküllü oval halı bütün gözleri üzerine çekmede oldukça başarılı.

oval hali motifli
oval hali motifli

Halı seçiminde odaların büyüklüğü ve ne şekilde dizayn edileceği oldukça önem taşıyor. Eğer klasik model tercih edecekseniz daha eski motiflerden oluşan oval halı tercih edebilirken daha modern tarz için düz renk halı veya modern motiflerden oluşan halı modelleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

oval hali modeli 2018
oval hali modeli 2018

Kaşmir Oval Halı Modelleri

Desen desen, renk renk Kaşmir halı modelleri arasından evinize en çok yakışanı bulabilirsiniz. Birbirinden çeşitli modeller ile evinize en uygun olanı bulmak o kadar da zor değil.

kasmir hali modelleir
kasmir hali modelleri

Angora Oval Halı Modelleri

Halı modelleri arasından tercih yaparken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise halının düz, kısmen motifli veya halının tamamen motiflerden oluşması arasından tercih yapmaktır.

düz renk oval halilar
düz renk oval halilar

Düz renk oval halılar her zaman tercihimdir. Sadelikten hoşlananlar veya farklı renkleri bir araya getirdiğiniz odanızı dengelemek için düz renk halı tercihi yapabilirsiniz.

angora oval hali modeli
angora oval hali modeli

Bunun yanında  özellikle küçük çocuğa sahip ebeveynler veya çok fazla misafir ağırlıyorsanız yine motifli, karmaşık desenli halı modelleri arasından tercih yapmalısınız. Böylelikle kir ve lekeler mümkün mertebe azalacaktır.

Daha fazla oval halı modelleri için galerimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu