Reklam
Rüya Tabirleri

Rüyada Gelinlik Giydiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Reklam

Rüyada gelinlik giydiğini görmek aslında gören kişilerin nasıl gördüklerine göre değişen bir durumdur. Eğer gelinlik giydiğini gören genç kız gerçekten uzun bir süredir yalnızsa yakın zamanda karşısına hayırlı bir kısmet çıkacağını ve bu kişi ile severek evlenecek olduğunu gösterir.

Gerçekten de mutlu bir yuva kurmanın temellerinin atılacak olduğunu gösteren bu gelinlik kişilerin hayatında güzel gelişmeleri beraberinde getirir. Eğer bunu gören kişi evli bir kadınsa uzun zamandır bir bebek sahibi olmak istiyorsa artık bebek beklemek için hazır olduğuna işaret edebilir.

Bu durum hamile kadınlar için kız çocuğuna işaret edecek olduğu gibi çocuk sahibi olmak isteyen kişiler için de güzel bir kız çocuğuna işaret eder.

Rüyada Gelinlik Giymek ve Evlenmek

rüyada gelinlik giymek
rüyada gelinlik giymek

Rüyada gelinlik görmek genel olarak hayırlara vesile olan bir durumdur. Aslında kişiler bekar oldukları zaman hayırlı bir eş evli oldukları zamanda hayırlı bir kız çocuğuna işaret eder. Fakat bu gelinliğin nasıl görüldüğüne bağlı olarak durumlar değişikliğe uğrayabilir. Kişi rüyasında gelinliği kanlar içerisinde gördüyse ihanet, ölüm ya da aldatılma gibi olayları beraberinde getirir.

Dar gelinlik ile kendilerini gören evli kadınlar için her ne kadar meşakkatli yollardan geçilecek olsa bile yine de bereketli ve uzun bir ömür olacağını gösterir. Zengin olmak için uzun yollar gerekse bile gerçekten de kişilerin bunları başaracağına işaret eder.

Eğer kirli ve çamurlu bir gelinlik görülürse genç kızlara atılacak olan iftiralar, ihanet ve göz yaşlarına işaret eder. Her kim olursa olsun bu anlarda kendisine dikkat etmesi ve gerektiğine işaretleri beraberinde getirir.

 

Rüyada Birinin Gelinlik Giydiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Tüm sıkıntılardan ve kederden kurtulmaya işaret eden gelinlik kısa süre içerisinde hanede bolluk ve bereketi işaret eder. İnsanların evlenmek istedikleri zaman hayırlı kısmetleri ve kişiler için müjdeli haberleri simgeler. Eğer gelinlik üzerinde çamur, kir ya da kan gibi şeyler yoksa her anlamda beraberinde iyilikleri getirdiği ve buna göre simgeler beslediğine işaret eder.

Rüyasında temiz ve berrak bir gelinlik gören kişi için gerçekten hayırların vesilesi peş peşe olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu