Reklam
Rüya Tabirleri

Rüyada Küs Olduğun Birini Görmek Ne Anlama Gelir?

Reklam

Rüyada küs olduğun birini görmek ne anlama gelir? sorusunun çok farklı cevapları bulunmaktadır. Küs olunan kişiyi görüş şekli ve hareketlere bağlı olarak rüyanın anlamı da değişebilmektedir.

Rüyada küs olduğunu görmek birçok anlama gelmektedir. Rüya sahibi kişinin israf edeceğine işarettir. İsrafla beraber gelecek fakirliğin göstergesidir. Hazır durumda var olan, birikmiş paranın bir kısmının harcanacağını da işaret ediyor olabilir. Kazanılmış paranın bereketli olması nedeniyle, istenilen kazancın elde edilemeyeceğini de gösterebilir.

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Öpüşmek

 

Rüyada küs olduğun biriyle öpüşmek eğer ki  karşı cins ise, rüyayı gören kişinin evleneceği kişiyle kendi karakter yapısına zıt bir kişiliğe sahip olduğuna işaret eder. İnatçı karaktere sahip biriyle aralıklı olarak düzenli kavgaların yaşanacağını da gösterebilir. Bir diğer yoruma göre de her ne kadar önemli farklılıklar olsa bile, ömür boyu güzel bir birliktelik yaşayacaklarına yorumlanır.

Eğer rüya sahibi rüyada bir arkadaşıyla öpüştüğünü görürse, hiç beklenmedik bir yerden iyi bir ticaret ile kazançlar geleceğine yorulur. Elindeki yatırım iyi kullanacağı ve bu yatırım üzerinden maddi manevi güzel kazanç elde edeceğine şeklinde de yorumlanabilmektedir.

rüyada küs olduğunu görmek
rüyada küs olduğunu görmek

Rüyada Küs Olduğun Birini Görmek ve Konuşmak

 

Gerçek yaşamda yargısız  infaz edilen birine karşı duyulan üzüntü, vicdan azabı olarak yorumlanır. Rüya sahibinin istemeden söylediği bir şey üzerinden karşı tarafın kalp kırıklığı yaşayacağı ve bu yüzden çok büyük bir hüzün içinde olabileceğine yorulur.

Bu bir iç hesaplaşma olsa bile, kalbi kırılacak olan kişinin gönlünü alınacağına işaret etmektedir. Eğer rüya sahibi barışmak istiyor ise durumun karşı tarafa bağlı olduğu ve rüyayı gören kişinin alttan alması gerektiğini anlatmaktadır.

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Tartışmak

 

Rüyada küs olduğun biriyle tartışmak iş arkadaşının ya da bir rakibinin güçlendiğine yorumlanır. Rüya sahibinin iş konusunda bir süre zorluk göreceğine işaret eder. Güven duyduğu birkaç insanın karşı tarafın yanında olacağını göstermektedir. Bu konuda dikkatli olması gerekmektedir. Fakat bu zor günler maddi ve manevi açıdan rahata ulaşacaktır.

Rüyada Yağmurda Islanmak Ne Anlama Gelir? adlı yazı dizimize de bakabilirsiniz.

Rüyada Küs Olduğun Birini Görmek ve Kavga Etmek

 

Rüyada küs olunan kişiyle kavga edildiğini görmek, rüyayı gören kişinin etrafındaki kişilerden uzaklaşacağı anlamına gelir. Özellikle de çevresindeki yakın kişilerin kendi menfaatlerine göre davranacağı anlamına gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu