Reklam
Rüya Tabirleri

Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Reklam

Rüyada kedi görmek ne anlama gelir? Rüyada kedi yavrusu, sarı, beyaz ve gri kedi görmenin karşılığı nedir? Kedi saldırması ve rüyada evde kedi görmenin manası nedir?

Kediler, genel olarak sevimli ve bazen de hırçın olabiliyorlar. Ancak normal yaşamdaki kedilerin rüyada ne tür karşılıkları vardır? Bu yazımızda, rüyada kedi görmenin ne anlam ifade ettiğini açıkladığımız bir içerikle karşınızdayız.

İçindekiler

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmenin manası, rüya sahibinin bir evladı olacağını gösterir. Bu rüyayı gören kişi bir kadın ise, kocasıyla arasında sorunlar olacağına ve etrafında düşmanların belireceği anlamına gelmektedir.

Bir başka anlamı ise, çevresindeki herkese karşı laubali ve sürekli kandıran, iki yüzlü ve samimiyetsiz erkek anlamına gelmektedir.

Rüyada kedi görmenin manası

Rüyada evde kedi görmenin gizem ve çekicilikle ile ilintisi vardır. İlginç, inatçı ve empati kurmada güçlük çeken bir kişi olduğunuzu gösterir.

Bir anne bu rüyayı gördüyse eğer, çocuğuna karşı gereksiz bir baskı göstermesi ve çocuğunun eğitimi konusunda onu zorlayan davranışlar sergilemesi anlamını ifade eder.

Rüyada Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada kedi yavrusu görmenin sıkıntıların sona ermesine, hizmetçiye ve ayrıca doğacak bir bebeğe şeklinde yorumu bulunuyor. Bunun yanı sıra, kısmet ve hane içerisinde yaşayan birinin şifa bulması anlamına da gelmektedir.

Kedi yavrusu görmenin rüyada manası

Rüyada Sarı Kedi Görmenin Anlamı

Rüyada görülen sarı kedi, rüya sahibinin art niyetli ve kötü insanlara uyup onlarla işler yapacağına ve kendini tehlikenin içine atacağına ve haliyle canının sıkılacağını ifade eder.

Ayrıca rüya sahibinin etrafındakileri kızdıracak ve küstürecek hatalar yapacağına işaret eder.

Rüyada kedi görmek
Rüyada sarı kedi görmenin anlamı

Rüyada Beyaz Kedi Görmenin Anlamı

Sıkıntıların biteceğine, rahata erişeceğine ve hane içindeki problemlerin çözüme kavuşturulacağına delalettir.

Rüyada kedi görmek
Rüyada beyaz kedi görmenin manası

Bir başka yorumu ise, rüyayı gören kişinin çalışma hayatında başarı ve başarısızlığı birlikte yaşayacağına ve bundan sebep huzursuz ve mutsuz olacağına işaret edilir.

Rüyada Gri Kedi Görmenin Anlamı

Rüyada gri kedi görmenin karşılığı, rüya sahibinin etrafında ona zarar veren insanlardan kurtulması gerektiğine alamettir. Rüyayı gören kişi, bu kişilerin farkına varıp onlardan kurtulacak ve daha rahat bir hayat yaşayacaktır.

Rüyada kedi görmek
Gri kedi görmek rüyada

Rüyada Kedi Saldırması Görmek

Rüyada kedinin saldırdığının görülmesi, rüyayı gören kişinin işi ile alakalı önemli bir karar verme durumunda kalacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Hatta bu karardan ötürü, uzun vadede maddi anlamda büyük bir zarara uğraması söz konusudur.

Rüyayı gören rüya sahibinin sağlıkla alakalı sorunları olabileceğini de ifade etmektedir. Ve ayrıca rüya sahibinin vurdumduymaz davranışları sebebiyle aile içinde birtakım problemler yaşayabilmesi de söz konusudur.

Rüyada Gelinlik Giydiğini Görmek Ne Anlama Gelir? adlı yazı dizimize de bakabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu