Şeyma Subaşı Saç Rengi ve Modelleri

Şeyma Subaşı Saç Rengi ve Modelleri

Sosyal medya fenomeni ve Youtuber Şeyma Subaşı, her anını sosyal medya hesabı İnstagram üzerinden paylaşmaya devam ediyor.

Her paylaştığı olay olan Şeyma Subaşı’nın biyografisi, özel hayatı ve çokça merak edilen saç renginden bahsedeceğimiz bir yazı dizini hazırladık.

 

Şeyma Subaşı Kimdir?

 

2 Temmuz 1990 yılında Samsun’da dünyaya gelen Şeyma Subaşı, 1,74 boy, 50 kilo ve yengeç burcudur. 30 yaşındaki Subaşı’nın Kübra Açıl ve Ozan Berk Subaşı isimlerinde kardeşleri vardır.

16 yaşından beri modellik yapan Şeyma Subaşı, İstanbul Aydın Üniversitesi Moda Tasarım bölümü mezunudur.

Şeyma Subaşı
Şeyma Subaşı

2008 yılında Miss Turkey yarışmasına katılmış ancak herhangi bir derece elde edemedi. Yine aynı yıllarda Acun Ilıcalı’nın sunduğu “Var Mısın Yok Musun” yarışma programına katıldı. Ardından “Yok Böyle Dans” isimli yarışmada kostüm tasarımcısı olarak görev aldı.

2014 yılında kendi moda markasını kurarak İstanbul Mercedes Benz Fashion Week’te ilk defilesini gerçekleştirdi. Daha sonra 2017 yılında “It-Is-Ok” isimli bir uygulama çıkardı.

Şeyma Subaşı’nın örgülü saç stili

2018 yılında Acun Ilıcalı ile birlikte “Healthyish” adında İstanbul’un Bebek ilçesinde bir kafe açtı. Ardından 2019 yılında  “Sadece Şeyma” isimli bir kitap çıkardı.

Şeyma Subaşı’nın saç renkleri

Healthish adındaki kafesi 2020 yılında kapandı. Yine 2020 yılında  “Babe Activewear” isimli giyim markasını kurdu. İnstagram hesabı üzerinden bu markanın tanıtımını yapan Subaşı, Gitti Gidiyor üzerinden de satışını gerçekleştiriyor.

Babe activewear Şeyma

Sosyal medya fenomeni ve Youtuber Şeyma Subaşı’nın kişisel instagram hesabında 3,1 milyon takipçisi ve Youtube kanalında 162 bin abonesi bulunuyor. Gerek yaptığı paylaşımlar gerekse bulunduğu mekanlar ve çekildiği fotoğraflarla neredeyse herkesin ilgisini çekmeyi başarıyor.

Şeyma Subaşı Sevgilileri

 

2008 yılında Var Mısın Yok Musun programına katılan Şeyma Subaşı’nın Acun Ilıcalı ile aralarında bir yakınlaşma başladı. O dönemlerde Acun Ilıcalı, Zeynep Ilıcalı ile evliydi. Ardından Zeynep Ilıcalı ile boşanıp Şeyma Subaşı’yla olan ilişkisini gündeme getirdi.

Şeyma Subaşı
Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı

İkili 2017 yılında birlikteliklerini evlilikle taçlandırdılar. Fransa’nın Marsilya şehrinde 18 Eylül 2017 yılında evlendiler. Ancak çok uzun sürmeyen bu evlilik 2018 yılında anlaşmalı olarak bitmiştir. Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı evliliğinden Melisa Ilıcalı adında bir kız çocukları var.

Şeyma Subaşı
Melisa Ilıcalı Şeyma

Ardından 2018 yılında İtalyan Dj Guido Senia ile bir ilişkiye başladı. Ancak İtalyan sevgilisinin son zamanlarda faturaları kendisine ödettirmesinden bıkıp 2020 yılında ilişkisini noktaladı.

Şeyma Subaşı
Şeyma Subaşı’nın sevgilisi Guido Senia

Şimdilerde Şeyma Subaşı’nın Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Al Saloussi (Meedo) ile 2021 yılında başlayıp halen devam eden mutlu bir ilişkisi var. Hatta Subaşı, ilişkisinin mükemmel gittiğini ve çok yakında evleneceğini bildirdi.

Şeyma Subaşı
Şeyma Subaşı sevgilisi Meedo

 

Şeyma Subaşı’nın Saç Rengi ve Saç Modelleri

 

Daha çok küllü sarı saç rengini kullanan Şeyma Subaşı’nın ten rengine genellikle soğuk renkler gidiyor. Subaşı’nın kullandığı saç boyaları şunlardır:

  • L’oreal Excellence 8.1 Küllü Koyu Sarı
  • Koleston 12/11 Ekstra Yoğun Küllü Sarı
  • Palette Deluxe 9.1 Küllü Sarı
  • Palette Deluxe 9.0 Sarı
  • Schwarzkopf 10.21 Sarı İnci
  • Garnier 8.0 Parlak Koyu Sarı
Şeyma Subaşı
Şeyma Subaşının yeni saç rengi

Aslıhan Gürbüz Saç Rengi ve Modelleri adlı yazı dizimize bakabilirsiniz.

Şeyma Subaşı
Şeyma Subaşı’nın saç rengi

Saç modelleri olarak ev topuzu, örgülü saç stilleri, atkuyruğu saç modeli ve açık hafif dalgalı saçlar kullanıyor.

Şeyma Subaşı
Şeyma Subaşının saç modeli

 

Şeyma Subaşı
Şeyma Subaşı saç örgüsü

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status