Reklam
Saç

Bebe Sarısı Saç Rengi ve Modelleri

Reklam

Bebe sarısı saç rengi, saç renginde değişiklik yapmak isteyenlerin ve sarı tonlarından vazgeçmeyenler için doğru bir tercihtir. Her yıl olduğu gibi bu yıl da saç trendleri arasında yer alan bebe sarısı, platin sarısına benzerliği ile bilinir ancak platin sarısından daha sıcak ve koyu tondadır.

Bebek Sarısı Nasıl Bir Renktir?

Soğuk ve küllü tonlardan oluşan bebek sarısı saç rengi, yumuşak ve ışıltılı bir görünüme sahiptir. Sarının en naif tonları arasında yer alan bu saç rengi, popüler saç trendleri arasındadır.

Bebek Sarısı Saç Rengi Nasıl Yapılır?

Bebe sarısı olarak da bilinen bebek sarısı saç rengi, açık sarı renkteki boyalarla elde edilebilir. Ancak doğru tonu elde etmek için evde denemenizi tavsiye etmiyoruz. Zira, doğal saç renginize saçlarınıza açma işlemi veya daha farklı işlemler uygulanabilir. Özellikle koyu saçları bebek sarısı renge dönüştürmek için birkaç seansa ihtiyaç olabilir.

Bebek Sarısı Kimlere Yakışır?

Bebek sarısı saç renginin her cilt tonuna uygun sarı tonu var. Açık tonları daha çok beyaz tenlere yakışıyor. Bebek sarısı ve bebek kumralı açık tenlilere doğal bir görünüm katıyor. Eğer buğday ya da koyu tenli iseniz, bebek sarısı yerine küllü açık sarı tonlarını düşünebilirsiniz.

Bebek Sarısı Boya Numarası Kaçtır?

Bebek sarısı saç rengine saçınızı boyamaya karar verdiyseniz, Bebek sarısı saç rengi numarası palette serisinden schwarzkopf deluxe 10.01 bebek sarısı ile bu saç rengine kavuşabilirsiniz. Evde kendiniz boyamak isterseniz, dikkatli bir şekilde boyamanız gerektiğini hatırlatalım.

Bebek Sarısı Saç Boyası Numaraları

  • Sea Color 2 Tüp Krem Saç Boyası Seti Bebek Sarısı No:0.2
  • Palette Schwarzkopf Deluxe 10.1 Bebek Sarısı
  • Schwarzkopf Igora Royal Highlifts Saç Boyası 10-14 Ultra Sarı Sandre Bej

Bebek Sarısı Saç Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Açık sarı tonları tercih ettiyseniz, özel bir bakıma ihtiyacı olduğunu da bilmelisiniz. Saç kusurlarını çok fazla belli ettiği için saç rengini doğru kullanmanız gerekir. Bunun için de doğru bakım ürünleri kullanmalısınız. Diğer bakım önerilerini ise şu şekilde sıralayabiliriz:

Bebe sarısı saç rengi
bebek sarısı saç bakımı
  • Boyalı saçlar işlem gördükleri için neme daha fazla ihtiyaçları vardır, boyalı saçlar için uygun saç ürünlerini kullanarak saçınıza ihtiyacı olan nemi geri kazandırabilirsiniz.
  • Boyalı saçlarda ısı hasarı saçları daha kuru ve kırılgan yapabilir. Ayrıca saç renginizin parlaklığına zarar verebilir ve mat bir görünüme yol açabilir. Bunu önlemek için ısı ile şekillendirmeyi sınırlandırmanız tavsiye edilir.
  • Güneş ışınları saçınıza zarar verebilir. Özellikle saçınızda turunculaşma meydana gelebilir. Güneşte çok fazla durmayın, çok fazla zaman geçirmeyi planlıyorsanız, şapka kullanmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca Mor şampuan ne işe yarar? Mor şampuan nasıl kullanılır? yazımıza göz atabilirsiniz.
  • Sıcak su boyalı saçların ömrünü kısaltır. Duştayken saçlarınızı soğuk su ile durulayarak saçlarınızın ilk günkü canlılığı ve parlaklığını koruyabilirsiniz.
  • Saç bakım yağları, saç bakım rutininizde olmazsa olmaz ürünlerdir. Ancak bebek sarısı saçlara sahipseniz, suda çözünmeyen bakım yağlarından uzak durmanız gerekir.

Bebek Kumralı Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Kızıl Kestane Saç Rengi Hangi Tene Yakışır?

Soğan Kabuğu Saç Rengi Hangi Tene Gider?

Türk Kahvesi Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Hazal Kaya Saç Rengi ve Saç Modelleri

Bergüzar Korel Saç Rengi ve Saç Modeli

Şeyma Subaşı Saç Rengi ve Modelleri

Kızıl Saç Rengi ve Tonları

Mavi Saç Rengi İle Tüm Dikkatleri Üzerinize Çekin

Böğürtlen Siyahı Saç Rengi ve Modelleri

İlayda Alişan Saç Rengi ve Modelleri

Seren Serengil Saç Rengi ve Modelleri

Buzlu Kestane Saç Rengi ve Modelleri

Patlıcan Moru Saç Rengi Hangi Tene Yakışır?

Yeşil Saç Rengi ve Modelleri

Hüner Biber

16 Mayıs 1993 yılında Rize'de doğdum. 2020 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldum. Okumayı, yazmayı ve araştırmayı seven biri olarak güncel ve trend olan konuları sizinle paylaşacağım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

reklam
Başa dön tuşu