Reklam
Güzellik ve Bakım

Skinfood Egg White Pore Gözenek Maskesi

Reklam

Bugün sizlere Kore markası olan Skinfood Egg White Pore gözenek maskesi ürün tanıtımı yapacağız. Özellikle bu yazı yağlı ve karma ciltlere özgü hazırlanmış diyebiliriz.

Gözenek sorunu yaşayan yağlı ve karma ciltler Skinfood markasının bu ürününe bir şans verebilir, sıkı bir cilde sahip olabilirsiniz.

Skinfood Egg White Pore Gözenek Maskesi Ne İşe Yarar?

Yağlı ve karma ciltlerin sıklıkla rastladığı gözenekler için etkili gözenek küçülten ve sıkı gözenekler sağlayan aynı zamanda cildi arındıran bir Kore markası üründür.

Skinfood egg white pore gözenek maskesi
Skinfood egg white pore mask

İçeriğinde bulunan albumin ve beyaz yumurta özü sayesinde gözenek küçültüp sıkılaştırır. Ürünün boyutu küçük ve ayrıca pahalı olmasına rağmen bayağı bereketli yani uzun süre üründen fayda görebilirsiniz.

Korelilerin cilt bakımı yazımıza bakabilir ve Kore cilt bakım rutini hakkında bilgi alabilirsiniz.

Skinfood Egg White Pore Gözenek Maskesi Nasıl Kullanılır?

Temiz bir cilde ağız ve göz çevresi hariç uygulayıp 10-15 dakika kadar bekleyin. Ardından ılık suyla yüzünü maskeden arındırın.

Skinfood Maske Haftada Kaç Kez Kullanılır?

Skinfood Egg White Pore gözenek maskesini haftada iki defa düzenli olarak kullanımda gözeneklerin küçüldüğünü göreceksiniz.

Maske uygulaması sonrasında cildinizi nemlendirmek ve kısa sürede etkisini görmek isterseniz bir çok kadının kullanmaktan memnun olduğu w-lab madeleb krem kullanmayı düşünebilirsiniz. Bu kremin sivilcelerin sönümlenmesinde, ciltteki izlerin giderilmesinde oldukça etkili olduğu kullananlar tarafından söyleniyor.

Skinfood Egg White Pore Gözenek Maske Kullananlar

Skinfood Egg White Pore gözenek maskesini kullananların olumlu ve olumsuz yorumlarını derleyip yazımızda yer verdik.

Skinfood Egg White Pore maskesini kullananlar
  • Çok etkili ilk kullanımda bile fark ediliyor gözeneklerdeki küçülme, biraz daha büyük beklemiştim sadece.
  • Ürünün incecik bir yapısı var, kutusu küçük olmasına rağmen az biraz almanız yeterli oluyor. Gözenek görünümünü ciddi oranda azaltıp, siyah noktaları temizlediğini gözlemledim.
  • Boyutuna göre fiyatı pahalı ilk kullanımda gözeneklerdeki küçültmeyi görebiliyorsunuz ama etkisi geçiyor ve eski haline dönüyor. Düzenli kullandıktan sonra değişme olabilir.Maske yüzümdeyken ve yıkadıktan sonraki ilk 10-15 dakika verdiği his güzel. Yaklaşık 3 haftadır gerçekten düzenli bir şekilde kullanıyorum.
  • Gözenekle alakalı diyebileceğim tek şey şu, maskeyi yıkadıktan sonra bir yarım saat kadar sanki gözenekler küçülmüş gibi ama akşama doğru hala aynı boyutta gözenekler. Bir de yüzümde minicik minicik sivilceler çıkarttı.

SkinFood Kimin Markası?

Lezzetli Gıdalardan Yapılan Lezzetli Kozmetikler” ile tanınan Skinfood, vücudunuz için sağlıklı yiyeceklerin cildiniz için de sağlıklı olabileceğine inanan kült bir Kore markasıdır. Cildiniz için beslenmeyi ciddiye alarak, size doğadan en iyi ürünleri getirmek için tahıllardan, sebzelerden, meyvelerden ve diğer sağlıklı yiyeceklerden nemlendirici yağlar, parlatıcı maddeler, antioksidanlar ve diğer bileşenleri çıkarırlar.

Skinfood, kendisini gıdaya dayandıran ilk kozmetik markasıdır. Skinfood, basit formülleri gıdanın besleyici gücüne dayanan çok çeşitli kaliteli cilt bakım ürünleri sunar. Besleyici gıdaların sağlıklı ve güzel bir cilt için besleyici güzellik sağladığına inanıyorlar. Gıda felsefeleri, daha güzel ve daha sağlıklı bir yaşam tarzı yaratmak için yalnızca en kaliteli gıda bileşenlerinin kullanılmasını sağlamak için ürün geliştirmelerini yönlendirir. Kökleri 1957 yılına dayanmaktadır.

“Ne yersen osun.” Sağlıklı cilt yemekle başlar. Değerleri basittir, biraz daha uzun sürse de doğal ve sağlıklı olana inanırlar. Güzelliğin pozitif bir yaşam tarzıyla başladığına ve yiyecek ve güzelliğin paylaşılması gerektiğine inanıyorlar.

Salatalık Maskesi Ne İşe Yarar, Nasıl Yapılır?

Yeşil Kil Maskesi Nasıl Yapılır? | Yeşil Kil Maskesi Faydaları

Kavun Çekirdeği Maskesi Nasıl Yapılır?

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu