Reklam
Güzellik ve Bakım

Skinfood Egg White Pore Gözenek Maskesi

Reklam

Bugün sizlere Kore markası olan Skinfood Egg White Pore gözenek maskesi ürün tanıtımı yapacağız. Özellikle bu yazı yağlı ve karma ciltlere özgü hazırlanmış diyebiliriz.

Gözenek sorunu yaşayan yağlı ve karma ciltler Skinfood markasının bu ürününe bir şans verebilir, sıkı bir cilde sahip olabilirsiniz.

Skinfood Egg White Pore Gözenek Maskesi Ne İşe Yarar?

 

Yağlı ve karma ciltlerin sıklıkla rastladığı gözenekler için etkili gözenek küçülten ve sıkı gözenekler sağlayan aynı zamanda cildi arındıran bir Kore markası üründür.

Skinfood egg white pore gözenek maskesi
Skinfood egg white pore mask

 

İçeriğinde bulunan albumin ve beyaz yumurta özü sayesinde gözenek küçültüp sıkılaştırır. Ürünün boyutu küçük ve ayrıca pahalı olmasına rağmen bayağı bereketli yani uzun süre üründen fayda görebilirsiniz.

Korelilerin cilt bakımı yazımıza bakabilir ve Kore cilt bakım rutini hakkında bilgi alabilirsiniz.

Skinfood Egg White Pore Gözenek Maskesi Nasıl Kullanılır?

 

Temiz bir cilde ağız ve göz çevresi hariç uygulayıp 10-15 dakika kadar bekleyin. Ardından ılık suyla yüzünü maskeden arındırın.

Gözenek Maskesi Haftada Kaç Gün Uygulanır?

 

Skinfood Egg White Pore gözenek maskesini haftada iki defa düzenli olarak kullanımda gözeneklerin küçüldüğünü göreceksiniz.

Maske uygulaması sonrasında cildinizi nemlendirmek ve kısa sürede etkisini görmek isterseniz bir çok kadının kullanmaktan memnun olduğu w-lab madeleb krem kullanmayı düşünebilirsiniz. Bu kremin sivilcelerin sönümlenmesinde, ciltteki izlerin giderilmesinde oldukça etkili olduğu kullananlar tarafından söyleniyor.

Skinfood Egg White Pore Gözenek Maske Kullananlar

 

Skinfood Egg White Pore gözenek maskesini kullananların olumlu ve olumsuz yorumlarını derleyip yazımızda yer verdik.

Skinfood Egg White Pore maskesini kullananlar

 

  • Çok etkili ilk kullanımda bile fark ediliyor gözeneklerdeki küçülme, biraz daha büyük beklemiştim sadece.
  • Ürünün incecik bir yapısı var, kutusu küçük olmasına rağmen az biraz almanız yeterli oluyor. Gözenek görünümünü ciddi oranda azaltıp, siyah noktaları temizlediğini gözlemledim.
  • Boyutuna göre fiyatı pahalı ilk kullanımda gözeneklerdeki küçültmeyi görebiliyorsunuz ama etkisi geçiyor ve eski haline dönüyor. Düzenli kullandıktan sonra değişme olabilir.Maske yüzümdeyken ve yıkadıktan sonraki ilk 10-15 dakika verdiği his güzel. Yaklaşık 3 haftadır gerçekten düzenli bir şekilde kullanıyorum.
  • Gözenekle alakalı diyebileceğim tek şey şu, maskeyi yıkadıktan sonra bir yarım saat kadar sanki gözenekler küçülmüş gibi ama akşama doğru hala aynı boyutta gözenekler. Bir de yüzümde minicik minicik sivilceler çıkarttı.

Hüner Biber

16 Mayıs 1993 yılında Rize'de doğdum. 2020 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldum. Okumayı, yazmayı ve araştırmayı seven biri olarak güncel ve trend olan konuları sizinle paylaşacağım.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

reklam
Başa dön tuşu