Reklam
MagazinGüncel Hayat

Survivor Aleyna Çalışkan Kimdir? Nerelidir?

Reklam

Her sene izleyicileri ekrana kilitleyen yarışma programı, 2021 yılında da kadrosu ile oldukça fazla gündeme gelmektedir. Programı takip eden izleyiciler Survivor Aleyna Çalışkan kimdir gibi soruları araştırıyorlar.

Yarışmanın 2021 sezonunda Gönüllüler takımı ile birlikte yarışan yarışmacı, başarısı ile birlikte adından oldukça fazla söz ettiriyor. Yarışma öncesinde yaşadığı bazı sakatlıklardan dolayı yarışmaya yedeklerden dahil olmuştur. Fitness ile ilgilenmesinin yanı sıra, birçok farklı spor dalı ile de ilgilenmektedir.

İçindekiler

Survivor Aleyna Çalışkan Nereli?

Survivor yarışmacısı Çanakkale’de doğmuştur. Eğitim hayatını da doğduğu şehirde alan yarışmacı On Sekiz Mart Üniversitesi’nde okumaktadır. Küçük yaştan beri sporla ilgilendiği için yarışmada da iyi bir performans sergilemektedir Karate, boks, badminton gibi sporlarla yıllardır ilgilidir.

survivor aleyna sevgilisini anlatıyor
survivor aleyna sevgilisini anlatıyor

Aleykan Çalışkan Kaç Yaşında?

Aleyna Çalışkan kaç yaşında sorusu da birçok kişi tarafından merak edilmektedir. 23 yaşında olan yarışmacı üniversitede eğitim görmektedir. 15 Temmuz 1998 tarihinde dünyaya gelmiş ve yıllardır aktif olarak spor ile uğraşmaktadır.

Survivor Aleyna Çalışkan Sevgilisi

Yarışma programını takip eden izleyiciler yarışmacılar hakkında birçok farklı detayı merak ederler. Bu detaylar arasında da yarışmacının medeni durumu yer almaktadır. Bekar olan 23 yaşındaki yarışmacının sevgilisi de yoktur. IFBB Bikini Fitness alanında ülkede birincilik elde etmiştir.

aleyna çalışkan boyu kaçtır
aleyna çalışkan boyu kaçtır

Survivor’da Tanışıp Sevgili Olan Kimlerdir? adlı yazı dizimize de bakabilirsiniz.

Survivor Aleyna Boyu Kaç?

Programda bulunan yarışmacılar ile kıyaslandığı zaman fiziği ile dikkat çeken bir yarışmacıdır. Survivor Aleyna 167 cm boyundadır. Boy ve kilosunun orantılı olması nedeni ile de oldukça düzgün bir fiziğe sahiptir. 53 kilo olan yarışmacı aynı zaman fitness gibi vücut geliştirme spor dalları ile de yakından ilgilenmektedir.

Survivor Aleyna Instagram Hesabı

İzleyiciler çoğu zaman yarışmacıların özel hayatlarını da merak ediyorlar. Yarışmacıların her ne kadar programda telefon kullanmaları yasak olsa bile, programa gitmeden önce paylaştıkları gönderiler sosyal medyadan takip edilebiliyor.

aleyna çalışkan atletik vücudu
aleyna çalışkan atletik vücudu

Aktif spor yaşantısını sıklıkla Instagram hesabında da paylaşan yarışmacının gün geçtikçe takipçi sayısında da artış yaşanıyor. Instagram platformunda “aleynaclsknn” kullanıcı ismi ile yarışmacının profili yer alıyor.

Survivor Aleyna Kardeşi

Survivor Aleyna yarışmadaki başarılı performansı ile dikkat çekiyor. Zumba ve pilates eğitmenliği yapan yarışmacı, profesyonel olarak vücut geliştirme sporu ile de uğraşıyor. Kardeşinin olup olmadığı ise kişiler tarafından araştırılıyor. Tek kardeş olan yarışmacının geçmişte bazı yarışma programlarına da çıktığı biliniyor.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu