Reklam
Magazin

Survivor’da Tanışıp Sevgili Olan Kimlerdir?

Reklam

TV8 ekranlarının sevilen programı Survivor’da tanışıp sevgili olan kimlerdir? sorusu bir hayli merak ediliyor. Her sezon birçok kadın erkek yarışmacı samimi olurken bu durum sadece dostlukla sınırlı kalıyor. Yoksa aralarında bir aşk başlıyor mu kısmı gündemin en çok araştırılan konularından bir tanesidir.

Survivor’da tanışıp sevgili olan kimlerdir merak edildiği gibi birçok isim de biri birileri ile oldukça yakıştırılırlar. Hal böyle olunca aralarında uydurma aşk iddiaları başladığı gibi, bazıları da gerçek oluyor.

Aralarında başlayan aşkları duyuranlar ya da saklayan isimler tabii ki var. Tüm Survivor takipçileri ve orada yarışmalarına devam eden isimlerin fanları tarafından bu işler merakla araştırılıyor. Sizler için bu yazımızda Survivor’da tanışıp sevgili olan kimlerdir sorusunun yanıtını vereceğiz.

Survivor’da Tanışıp Sevgili Olan Ünlü Çift

Uzun yıllardır yayın hayatına devam eden TV8 ekranlarının sevilen programı Survivor yarışmacıları ile gündemde yerini almaya devam ediyor. Her sezon gözle görülür dikkatleri çeken yarışmacılar program sırasında meydana gelen sıkı dostlukları aşka dönüştü mü sorularını beraberinde getiriyor.

survivorda tanışıp ünlü olanlar
survivorda tanışıp ünlü olanlar

Pandemi dönemlerinde TV ekranlarında en sevilerek izlenen Survivor 2020 sezonu Barış ve Nisa kardeşliği aşka dönüştü mü sorusu sosyal medya mecralarında en çok konuşulan konulardan bir tanesi olmaya devam ediyor.

2021 yılının ilk haftalarında ortaya çıkan video ile beraber aralarında aşk olduğuna dair iddiaların yer aldığı Barış ve Nisa gerçekten de onaylanmış oldu. Uzun yıllar boyunca TV8 ekranlarının en sevilen programı olarak yer alan Survivor oyuncuları için aşk iddiaları her sene asılsız kalmıştı. Sadece dost olarak devam eden yarışmacılar bu sene içerisinde meydana gelen Barış ve Nisa kardeşliğinin aşka dönüşmesi ile ilk defa gerçek oldu.

Son zamanlarda sürekli yan yana gözüken ikili beraber video çekimleri yaparak daha fazla ekranlara gelmeye başlamışlardı. Arkadaşlarının sosyal medya hesabından paylaşmış olduğu bir video ile aralarında aşk olduğu iddiaları gerçek oldu. Her ne kadar ikili bunu uzun süre inkar etmiş olsa bile Barış’ın sadece Nisa’yı çevredeki ithamlardan korumak için bir süre saklamayı tercih ettikleri dile getirilerek doğrulanmıştı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu