Reklam
TesettürGüncel HayatKombinlerModa

2021 Salaş Tunik Kombinleri

Reklam

Kapalı kadınların rahat edecekleri kıyafetlerden birisi de salaş tunik olduğunu söyleyebiliriz. Gün içerisinde rahat hareket etmelerini sağladığından dolayı kadınların son dönemde en sık tercih ettiği modellerden biri olarak ön plana çıkan 2021 salaş tunik kombinleri, yalnızca tesettürlü kadınların değil başı açık kadınların da  yönelmeye başladıklarını görüyoruz.

Özellikle sportif bir hava yakalamaya çalışıyorsanız bu salaş tunik modelleri ile başarmanız mümkün olacaktır. Kullanımı son derece pratik olan bu tunikleri ister tayt, ister pantolonla çok rahat şekilde kullanabilirsiniz.

Üstelik yapacağınız tercihinize bağlı olarak da spor ayakkabı, babet ya da topuklu ayakkabıyla güzel bir kombin oluşturmanız mümkün olacak. 2021 salaş tunik kombinleri ile artık zarafetinizi ortaya çıkarmanız oldukça kolay olacak.

Salaş Tunik ve Tayt Kombinleri

Salaş tunikleri kullanıyorsanız o halde tayt ile güzel bir uyum yaratabilmeniz mümkündür. Ülkemizde salaş tuniklerin daha ağırklı olarak taytlarla güzel şekilde kombinlendiğine şahit oluyoruz.

salaş tunik ve tayt kombinleri
salaş tunik ve tayt kombinleri

Üzerinize giyeceğiniz salaş tunik rengine yakın olan pantolon renk seçimlerine gidebilirsiniz. Bu sayede dışarıdan bakıldığı zaman ise bütünüyle uyum ve şıklığı yakalamış bir hanımefendi görüntüsü çizmeniz mümkün olacaktır. Günlük hayatınız için ideal bir kombin olacağından dolayı sıklıkla tercih edebilirsiniz.

Yukarıdaki fotoğrafta görmüş olduğunuz gibi tuniğin boyunu uzun tercih ettiğinizde alttan tayt giymeniz çok da göze çarpmayacaktır. Tunik ve tayt kombinlerini rahatlıkla spor ayakkabılarla rahat bir şıklığa dönüştürebilirsiniz.

fırfırlı tunik ve tayt kombini
fırfırlı tunik ve tayt kombini

Bu sene sadece tesettürde de değil hepsinde uzun elbise ve tuniklerde özellikle fırfır detaylarına rastlıyoruz. Kimi zaman göğüs kısmında yer verilirken kimi zaman ise etek uçlarında fırfır detaylara rastlayabilirsiniz.

Salaş Tunik ve Pantolon Kombinleri

Salaş tuniklerin altına yırtık pantalon, dar paça pantolon ya da bol paça pantolonlar tercih edilebilir. Böylelikle salaş bir görüntüyü ön plana çıkararak tüm dikkatleri üzerinize çekmeyi başarırsınız.

birbirinden şık tesettür kombin önerisi
birbirinden şık tesettür kombin önerisi

Yukarıdaki fotoğrafta görmüş olduğunuz gibi tunikleri özel günlerde de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Altına topuklu ayakkabı ile harika bir uyuma dönüştürebilirsiniz.

spor kombin önerileri tesettür
spor kombin önerileri tesettür

Eğer ki salaş tunik altına daha sade görünsün diye bir pantolon tercih edecekseniz, aksesuarı mutlaka kullanmanız gerekiyor. Böyle modellerde daha ağırlıklı olarak kullanılması gereken takı çeşitlerinden birisinin de daha çok uzun kolyeler olduğunu söylemek gerekir.

2021 Salaş Tunik Takım Kombinleri

2021 Salaş takım tunik modelleri arasından tercih ederek rahatlıkla bir çok yere giderken kombininizi oluşturabilirsiniz. Üstelik çok fazla bir şey yapmanıza gerek kalmadan istediğiniz cool görüntüyü çok kolay şekilde yakalama şansını elde etmiş olursunuz.

şifon salaş tunik modelleri
şifon salaş tunik modelleri

Özellikle altına tercih edeceğiniz beyaz düz spor ayakkabı ile çok rahat kombin oluşturabilirsiniz. Bir çok yere giderken işinize yarayacağına şüphe yok. Üniversiteye, arkadaşlarla buluşulduğu zaman, çok resmi olmayan iş ortamlarında tercih edilebilir.

Bu kombinin bir örneğini aşağıdaki fotoğrafta görebilirsiniz.

spor tunik kombin önerileri
spor tunik kombin önerileri

2021 salaş tunik kombinleri ile çevreniz tarafından dikkat çeken biri haline dönüşebilirsiniz. Daha fazla görsel için galerimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

reklam
Başa dön tuşu