Reklam
DüğünTesettür

Abiye Eşarp ve Abiye Şal Modelleri

Reklam

Özel gün ve davetlerde abiye eşarp ve abiye şal modelleri seçmek oldukça güçtür. Bunun temel sebebi ise seçilen abiye ile eşarp yada şal modelinin kombin yapılamamasıdır. Aslında bir kaç farklı ipucu ile sizde oldukça güzel kombinler oluşturabilirsiniz.

Aslında abiye eşarp seçmek sanıldığı kadar zor değildir, tesettür abiye kıyafetinize uygun eşarbı kolaylıkla bulabilirsiniz. Şimdi gelelim dikkat etmeniz gereken hususlara, öncelikle eşarp ve şal modelleri nasıl seçilir konusuna değineceğim. Daha sonra ise görseller vereceğim.

 

Abiye İçin Eşarp ve Abiye Şal Modelleri Nasıl Seçilir?

Abiye şal modelleri seçerken dikkat etmeniz gereken husus aksesuar seçimidir. Ayakkabınız, çantanız ve şalınız birbirine yakın renkler olmalıdır. Özellikle şal seçerken düz renkler esas alınmalıdır. Eğer çizgili yada geometrik desenli bir eşarp yada şal tercih edecekseniz bu riskli bir seçim olabilir, mümkün olduğunca sade bir şal modeli seçin.

 

abiye eşarp modeli
mor abiye elbise tesettür

 

Siyah abiyelerin üstüne beyaz eşarp tercihi yapabilirsiniz, fakat zıt renkler çok hoş görünebilir fakat krem rengi, bej renk, fuşya tonlar üzerine mümkün olduğu kadar bu renklere yakın tonlar seçin. Siyah rengi eşarp ya da şal tüm abiye renkleri ile uyumlu olmaktadır, fakat aynısını beyaz için söyleyemeyiz.

 

Abiye Eşarp ve Abiye Şal Modelleri
pudra renk şal nelere gider

 

Çanta seçimi ve ayakkabı seçimini mutlaka şalınız yada eşarbınız ile uyarlayın. Bu çok önemli bir husustur ve en çok atlanan konulardan birisidir, aksesuar renkleri birbirleri ile uyumlu olmak zorundadır yoksa bir bütünlük sağlayamazsınız.

 

abiye şal modeli
mor eşarp kombini

 

Eşarp ve Şal Modelleri İncelemesi

 

abiye taşlı şal modelleri
yeşil renk tesettür abiye

 

Aşağıda abiye için eşarp ve abiye şal modelleri hakkında örnekler vereceğim. Dilerseniz yazı sonunda verdiğim linki ziyaret ederek daha fazla tesettür giyim konusuna ulaşabilirsiniz. Tesettür giyim, şal bağlama ve eşarp bağlama videoları, tesettür abiye modelleri, tesettür gelinlik modelleri gibi bir çok konuya aşağıda ki linkten ulaşabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

reklam
Başa dön tuşu