Reklam
Genel

Access Bars Nedir? Ne İşe Yarar?

Reklam

Access Bars olarak da bilinen Access Consciousness Bars, yaşamın farklı yönlerine karşılık gelen, uygulayıcının kafasındaki noktalara hafifçe dokunmasını içeren, müdahalesiz, nazik bir yöntemdir.

Sadece bir saat içinde ve uzanıp dinlenirken hayatınızı değiştirebileceğinizi söylersek ne dersiniz? Dünyanın her yerinde binlerce insan var. Access bars yani erişim çubukları ile tanışın. Baştaki 32 nokta, aynı anda binlerce sınırlamayı tamamen ortadan kaldıran… Para, Kontrol, Yaratıcılık, Yaşlanma, Cinsellik, Beden, Sevinç, Hüzün, Barış, Zaman, Mekan, Farkındalık, Nezaket, Şükran, İletişim, Şifa…

Ya sizi sınırlayan düşünceleri, hisleri ve duyguları değiştirebilseydiniz? Ya siz ve bedeniniz için daha fazla kolaylık ve neşeye sahip olsaydınız? Ya basit bir vücut süreci sizi ve dünyayı değiştirebilirse?

İçindekiler

Access Bars Faydaları Nelerdir?

Access Bars (iletişim çubukları) deneyiminiz diğer insanların deneyimlerinden farklı olacaktır. Sadece bu da değil, sahip olduğunuz her Bars seansı büyük olasılıkla sahip olduğunuz diğer Bars seanslarından farklı olacaktır.

 • Daha fazla zihinsel netlik, motivasyon ve problem çözme kapasitesi
 • Anksiyete ve depresyonun azaltılması ve hatta tamamen kesilmesi
 • Önemli ölçüde daha fazla neşe ve daha fazla mutluluk
 • Daha az ağrı ile ameliyattan daha hızlı iyileşme süresi
 • İstenmeyen davranış kalıplarının, bağımlılıkların ve psikolojik uyumsuzlukların ortadan kaldırılması
 • Daha iyi ilişkilerle sonuçlanan kişilerarası ve kişilerarası çatışmalarda azalma
 • Travma ve strese bağlı bozukluklarda azalma
 • Duygusal olarak daha az reaktif olmak, daha sakin ve dengeli olmak
 • Daha derin gevşeme ve kesintisiz uyku

Access Bars Kendi Kendine Uygulanır Mı?

Access Bars eğitimi aldıktan sonra kafadaki 32 nokta gösterilir ve kendi kendinize nasıl uygulayacağınız öğretilir. Ya da bu işi yapan profesyonellere kendinizi bırakarak neşe ve rahatlık hissedebilirsiniz.

Access Bars Nasıl Uygulanır?

Yüz binlerce insan, uyku, sağlık ve kilo, para, seks ve ilişkiler, kaygı, stres ve çok daha fazlası dahil olmak üzere vücutlarının ve hayatlarının birçok yönünü değiştirmek için Access Bars’ı kullanıyor.

Access bars
access bars 32 nokta

Access Bars, başınızdaki 32 noktadır ve nazikçe dokunulduğunda, hayatınızda neşe ve rahatlık hissetmenize engel olan her şeyi zahmetsizce ve kolayca serbest bırakır. Bu noktalar, depoladığınız tüm düşünceleri, fikirleri, inançları, duyguları ve değerlendirmeleri içerir. Bu, her şeyi bırakmanız için bir fırsat!

Access Bars Soruları

Çoğumuz tüm hayatımızı cevabı arayarak geçiriyoruz. Doğru yapmak için. Yanlış olmamak için. Ya başka bir şey mümkünse? Ya soru olmak, aradığınız cevapsa? Bir soru her zaman güçlendirir, bir cevap her zaman güçsüzleştirir.

Access’te temel bir araç, soru olarak yaşamaktır. Tüm olasılıkları keşfetmekle ilgili. Merak macerasına açık olduğunuzda, her şey mümkün hale gelir ve yaratmayı veya değiştirmeyi arzu ettiğiniz her şey tamamen kolaylıkla gerçekleşebilir.

 • “Benim sorunum ne?” diye sormak yerine. “Benim ne sorunum var?” diye sorun.
 • “Daha kötüsü olabilir mi?” diye sormak yerine. “Bundan daha iyi nasıl olur?” diye sorun.
 • “Burada hiçbir şey değişmeyecek” kararı vermek yerine, “Hiç düşünmediğim başka neler mümkün?” diye sorun.

Bir soru sormak size neyin mümkün olabileceği, yapabileceğiniz seçimler hakkında bir farkındalık verir. Bir çözüm aramak, doğru cevabı aramanızı sağlar. Neredeyse hiçbir zaman doğru bir cevap yoktur ve bu nedenle, size en çılgın hayallerinizin çok ötesinde olan bir dizi olasılığı gösterecek sorular sormak yerine, nelerin mümkün olabileceğini düşünmeye kendinizi bağlarsınız.

Access Bars Cümleleri

Etrafınızda Access Consciousness seminerleri ya da tele seminerlerine katılan insanlar varsa, muhtemelen onların tamamen yabancı lisana benzeyen garip bir şeyler söylediklerini duymuşsunuzdur veya duymadınız bile. Access Bars temizleme cümlesi şöyledir:

“Doğru ve Yanlış, İyi ve Kötü, POD, POC, Tüm 9, Shorts, Boys and Beyonds”

Bu çılgın ve acayip kelimeler Access Consciousness temizleme cümlesidir. Dünyanı her yöresinden binlerce kişinin sürekli olarak kolay, neşeli ve ihtişamlı bir hayatı yaratmak için her gün kullandıkları basit bir araçtır.

Temizleme cümlesini sizi kısıtlı veya düğüm düğüm bağlanmış vaziyette tutan hemen her şey için kullanabilirsiniz! Temizleme cümlesinin güzelliği, büyüsü ve gücü sizi kilitli tuttuğunun farkında bile olmadığınız gizli şeyleri temizleme kapasitesidir.

Access Bars Yaptıranların Yorumları

Access Bars yaptıran birçok kişi seans sonrasında rahatlama hissettiğini ve işinin ehline yaptırıldığında son derece başarılı bir uygulama olduğundan bahsettiler.

Anksiyeteye İyi Gelen Doğal Taşlar Hangileridir?

Aura Güçlendirme Ne Demek? Aura Hakkında Sorularınızın Cevapları

Hüner Biber

16 Mayıs 1993 yılında Rize'de doğdum. 2020 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldum. Okumayı, yazmayı ve araştırmayı seven biri olarak güncel ve trend olan konuları sizinle paylaşacağım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

reklam
Başa dön tuşu