Reklam
GebelikFoto Galeri

Bebek Beşikleri

Reklam

Her aile için bebeklerin konforu oldukça önem taşıyor. Minik ve hassas bedenlerin rahatlığını önemseyen ebeveynler bebek beşikleri arasından hangisinin bebeği için en iyi olacağını seçmek için araştırmalar yapıyor. Bu bağlamda bebeğinizin büyük bir zaman dilimini geçirdiği beşik modelleri seçimi oldukça önem taşıyor.

Bebek Beşikleri Civil

Bebek mağazaları arasında en bilindik markalardan biri olan Civil, beşik modellerinde de farkını ortaya koyuyor. Beşikte de en çok alışveriş yapılan bebek mağazaları arasında yerini alıyor.

bebek besigi modelleri civil
bebek besigi modelleri civil

Bebek bekleyen ebeveynler genellikle bu tarz beşik modellerini tercih ediyor. Kullanım açısından çok daha rahatlık olsa da; bebeğiniz büyüdükçe daha büyük bir beşik almak farz oluyor.

bebek besik civil
bebek besik civil

Bu tarz bir beşik modeli tercih ettiğinizdeyse oldukça işlevsel oluyor. Etrafındaki çekmeceler sayesinde bebeğinizin ihtiyaçlarını çok daha kolay ve erişilebilir şekilde kullanabiliyorsunuz.

Güvenlik açısından ise yenidoğan bebek için oldukça işlevsel olsa da bebek büyüdükçe koruma mesafesi azalıyor. Fakat bu modelde bebeğinizin düşmemesi için kaydırabilir şekilde olduğu için ayarlayabiliyorsunuz.

Ahşap Bebek Beşikleri

Bebek beşiklerinde tercih edilen bir diğer model ise ahşap modeller oluyor. Bebeğiniz için oldukça sağlıklı ve işlevsel olan ahşap model beşikleri de deneyebilirsiniz.

bebek beşik modelleri
bebek beşik modelleri

Eğer bebeğiniz için şık bir beşik modeli tercih etmek istiyorsanız, bu görsel size yardımcı olabilir. Tabi ki odanın dizaynı da oldukça önem taşıyor.

ahsap bebek besigi
ahsap bebek besigi

Eğer farklı tarzda bir beşik olsun diyorsanız üstteki gibi bir beşikte tercih edebilirsiniz. Bir marangoza da rahatlıkla yaptırabilmek mümkün. Bu şekilde boyutlarını da siz belirlemiş olursunuz.

ahsap modeller
ahsap modeller

Eğer bebeğinizi yanınızdan ayırmak istemiyorsanız bu şekilde bir modelde tercihiniz olabilir. Sütunlar sayesinde bebeğinizin güvenliğini de sağlamış olursunuz.

Portatif Bebek Beşikleri

portatif bebek besikler
portatif bebek besikler

Portatif bebek beşikleri ise daha yumuşak bir dokusu olduğu için oldukça tercih ediliyor.

ikiz bebegi besikleri
ikiz bebegi besikleri

İkiz bebek bekliyorsanız bu şekilde bir beşik modeli de oldukça işlevsel olmaktadır. Aynı zamanda aşağısını oyun alanı olarak da kullanabilirsiniz.

Daha fazla bebek beşikleri görmek istiyorsanız galerimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu