Reklam
Dekorasyon

Bebek Odası Halı Modelleri

Reklam

Bebeğinizin odasını dekore ederken bebek odası halı modelleri arasından seçim yapmakta kararsızlık yaşayabilirsiniz. Birbirinden renkli ve sevimli halı modelleri arasından bebeğinize en uygun olanı arama telaşına düşebilirsiniz. Ama bu heyecanlar en tatlı heyecanlar değil midir? 🙂 Teker teker bütün halıcıları dolaşmak yerine elinizin altında internetin olması çok büyük avantaj. Bebeğiniz için birbirinden farklı halı modellerine internetten bakarak; aklınızda fikir oluşturarak gezmek sizi çok daha kolay sonuca ulaştıracaktır.

Kız Bebek Odası Halı Modelleri

Kız bebek odası için pembe ağırlıklı renkler tercih edilse de eğer bebeğiniz kendi seçimlerini daha yapamıyorsa tamamen sizin hangi renk istediğinize bağlı olarak dekore edilmesi gerekiyor.

2018 bebek halilari
2018 bebek halilari

Filli, ayılı, maymunlu hatta çizgi film karakterleriyle dolu renk renk desen desen birbirinden farklı bebek halısı modelleri bulunmakta.

Erkek Bebek Odası Halı Modelleri

bebek halıları
bebek halıları

Ahşap yer döşemelerine sahip bir odada daha küçük bir halı tercih edilebilir. Fakat yerleri taş olan bir bebek odanız var ise odaya daha uygun, büyük bir halı modeli tercih edilmesi gerekiyor.

bebek hali modelleri
bebek hali modelleri

 

Bebek Odası Halı Modelleri 2018

2018 bebek halisi modelleri
2018 bebek halisi modelleri

Farklı modeller arasından bebekler için antibakteriyel, antialerjik halılar tercih edilmesine dikkat edilmesinin yanında çok fazla da açık renklerin baskın olduğu halı modelleri kirliliği çok daha fazla göstermesi açısından tercih edilmiyor genellikle.  

bebek halı modelleri
bebek halı modelleri

Halı modellerinde, halının üzerindeki desenin şeklinin verilmesi de odaya farklı bir hava katıyor.

halı modelleri bebek
halı modelleri bebek

Özellikle oğlan çocuklarının odası için birbirinden farklı halı modelleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

bebek odasi hali modelleri
bebek odasi hali modelleri

Rengarenk halı modelleriyle bebeğinizin odasına farklı bir hava yaratabilirsiniz.

İsimli Bebek Odası Halısı Modelleri

isim yazan bebek halıları
isim yazan bebek halıları

Son zamanlarda isimlerin yazdığı halı modelleri de ebeveynler tarafından çok fazla tercih ediliyor.

isim yazan bebek halı
isim yazan bebek halı

Birbirinden farklı halı modellerine bebeğinizin ismini yazdırabilirsiniz. Eğer bilindik isimli bir bebekse halı alacağınız yerden belki de direk alabilirsiniz. Fakat çok bilindik bir isme sahip değilse daha önceden sipariş vermeniz gerekiyor.

Bebek Odası Halısı Antialerjik

Bebek ve çocuk odaları dekorasyonunda ayrı olarak özen gösterilmesi gerekiyor. Bebek odasında halılar en çok dikkat edilmesi gereken nesnelerden biri olarak da tanımlayabiliriz. Halıların hijyenik, fazla tüy ve toz toplamayan halılar olmasına dikkat edilmesi gerekiyor.

erkek bebek odasi
erkek bebek odasi

Uzun tüylü veya çok fazla toz toplayan halılar kullanıldığında bebeğinizin daha çabuk hastalanmasına yol açabilirsiniz. Özellikle de alerjisi olan bebekler için ekstra dikkat edilmesi gerekiyor. Bebeğinizin alerjisi olduğunu biliyorsanız muhakkak halı alırken bebeğinizin bu özel durumu da göz önünde bulundurulması gerekiyor. Bebek dekorasyonu için Çilek Bebek Odası yazı dizimize de bakabilirsiniz. Birbirinden farklı çilek bebek odası modelleriyle fikir edinmenize katkıda bulunabiliriz. Daha fazla bebek odası halı modelleri görmek için galerimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

reklam
Başa dön tuşu