Reklam
DekorasyonGenelTasarım

Toplantı Odası İçin Dekorasyon Önerileri

Reklam

Küçükten büyüğe bütün şirketler içinde bir toplantı odası olmazsa olmaz hale geldi diyebiliriz. Her kurumda şirketin büyüklüğüyle de orantılı olarak minik veya büyük bir oda bulunuyor. Toplantı odası için dekorasyon önerileri adlı yazı dizimizde sizler için fikir alternatiflerinde bulunduk.

Toplantı Odası İçin Dekorasyon Önerileri
Toplantı Odası İçin Dekorasyon Önerileri

Zaman ilerledikçe insanlar çoğu yerde özellikle de iş yerleri gibi ortamlarda sadelikten yana oldular. E tabi resmiyette işin bir boyutu olunca ciddi, sade ve şık toplantı odaları meydana geldi. Dikkat edilmesi gereken şey ise bu resmi toplantı odalarında hangi parçaları tercih etmeliyiz?

toplanti salonu önerileri
toplanti salonu önerileri

Ortama uygun eşya seçimi uyum, motivasyon özellikle de odaklanma açısından şirketler için oldukça önemli. İş ve mekan ile doğru orantı da seçimler yapmak gerekiyor. Mimari yapıdan tutun da toplantı salonunda kaç kişinin bulunacağı düşünülerek dekore edilmesi gerekiyor.

Ofis ve Toplantı Salonlarında Sade ve Şıklık

Ofis, şirket, holding adına ne derseniz diyin toplantı salonlarının en önemli özelliği göz yormayan sadelikte ve dikkati dağıtmayan ürünlerin bulunmasıdır. Toplantı salonunun gerektirdiği eşyalar dışında farklı dekoratif eşyaların bulunması çok fazla tercih edilmiyor.

toplantı salonu önerileri
toplantı salonu önerileri

Ofis İçin İç Isıtan Dekorasyon Fikirleri

Yukarıda bolca bahsettik aslında. Resmiyet, ciddiyet derken tamamen siyah ve beyaz renkler dışında içerisinde hiçbir rengi barındırmayan soğuk toplantı odalarından gına geldi desek yeridir. İnsan birazda iş ortamında samimiyet, içtenlik arıyor doğrusu.

Toplantı Odası İçin Dekorasyon Önerileri 2019
Toplantı Odası İçin Dekorasyon Önerileri 2019

Tabi bu insanların genellikle kişisel seçimlerinden ziyade seçtikleri şirketin bir getirisi oluyor. Şirket eğer mega bir yapıya sahipse ciddi ve resmi bir toplantı odası hayal edebilirsiniz.

toplanti salonu fikir önerileri
toplanti salonu fikir önerileri

Fakat daha minik bir şirket için toplantı salonu diyorsak insanların daha rahat olabileceği toplantı salonlarını düşünmek de çok hayal olmasa gerek. Özellikle klasik renkler tercih edilmesinden ziyade biraz daha patlak renkler tercih edilebilir. Fakat dediğim gibi bu durumun yukarıda da belirttiğim gibi odaklanmaya engel taşımaması gerekiyor.

Çok patlak renklerin bir arada bulunduğu toplantı salonları işlevsel olmayabilir. Toplantı odası için dekorasyon önerileri adlı yazı dizimizdeki görseller de umarım kafanızdaki salonun oluşmasında umarım sizlere yardımcı olabilmiştir.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu