Reklam
Güncel HayatMagazin

Ceyhun Kaan Karakaş Kimdir? Doğum Tarihi Ne?

Reklam

Özellikle son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz Ceyhun Kaan Karakaş kimdir, kaç yaşındadır? merak ediyorsanız işte fanları için hazırlanmış olan yazı dizimiz…

Ceyhun Kaan Karakaş’ın Mesleği Ne?

Ceyhun Kaan Karakaş ne mühendisi? diyenler için cevap Yıldız Teknik Üniversitesi’nden mezun elektrik mühendisi. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi sosyoloji mezunu olduğunu da eklemeliyiz.
ceyhun kaan karakaş kimdir
ceyhun kaan karakaş kimdir

Sosyolog olarak para kazanamadığını ifade eden Ceyhun, Tuğba (@heytuvba) sayesinde durumlarının iyi olduğunu beyan etmiştir.

Madrigal Ceyhun Kaan Karakaş

Son zamanlarda şarkılarıyla gündeme damga vurmuş madrigal grubu, 2007 yılının sonunda kurulmuştur. Ceyhun Kaan Karakaş ve Kaan Alıcı liderliğinde kurulan gruba daha sonra emre zeytinci ve ulaş saka dahil olmuştur. Yakışıklı vokal ve ritim gitaristi Anıl Erdem Cevizci’yi merak ediyorsanız mavili alana tıklayabilirsiniz.

Ceyhun, Madrigal grubunda elektro gitarist olarak yer almaktadır. Madrigal’in başlıca en ünlü şarkıları ise seni dert etmeler, ne zamandır sendeyim ve dip olarak sıralaybiliriz. Sahne performanslarının da oldukça iyi olduğunu eklemek isteriz.

madrigal grup üyeleri
madrigal grup üyeleri

Ceyhun Kaan Karakaş Boy

Ceyhun Kaan’ın net bir boy bilgisi elimizde yer almamakla birlikte 175-180 aralığında olduğunu tahmin etmekteyiz. Umarız yakın zamanda dergi ve gazetelerde röportajlarıyla bu bilgilere erişim sağlayabiliriz.

Ceyhun Kaan Karakaş Yaşı Kaç?

2021 yılı itibari ile Ceyhun Kaan’ın 32 yaşında olduğu söylenmektedir.

Ceyhun Kaan Karakaş’ın Eşi Kimdir?

2014 yılında tanışarak, 2018 yılında evlenmiş olan çiftin öncelikle birbirlerine çok yakıştığını belirtmeliyiz. Tuğba Yılmaz Karakaş’ın ise aynı eşi gibi tek bir mesleği bulunmuyor. İç mimarlık bölümünden mezun olan Tuğba, youtube kanalında ve instagram hesabında bir çok izleyici kitlesine hitap ediyor.

madrigal ceyhun ve eşi
madrigal ceyhun ve eşi

İnstagram’dan “heytuvba” yazarak profil hesabına ulaşabilirsiniz. Renkli ve cıvıl cıvıl karakteriyle takip etmek isteyebileceğinizi düşünüyoruz. Ceyhun Kaan Karakaş instagram hesabına ise “ceyhunkaankarakas” yazarak ulaşabilirsiniz.

Tuğba ve Ceyhun’un tanışma zamanı üniversite dönemine dayanıyor. Az önce de bahsettiğimiz gibi hamile olan eşi twitter hesabında ” Sizce ben üniversitede tesadüfen konserine gittiğim grubun gitaristi ile evlenip hamile kalmış mıyımdır ” tweetiyle paylaşım yapmıştır. Bazı kişilerce bu durum kınansa da fanları çifte oldukça sahip çıkmıştır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu