Reklam
SağlıkGüncel Hayat

Fucicort Krem Nedir? Niçin Kullanılır?

Reklam

Fucicort krem nedir? sorusuna verebileceğimiz en temel cevabın cilt problemleri için kullanabildiğimiz bir krem olduğu yönündedir. Cilt üzerinde oluşan deri rahatsızlıklarında, kaşınmaya yol açan problemlerde ve ciltte oluşan iltihaplanmalarda kullanabilirsiniz. Cilt problemlerinde etkili olan bu kremi doktor kontrolü ile birlikte reçeteyle de satın alabilirsiniz. Derideki bakterilerin artmasını önler ve bakterilerden kaynaklı şişkinlik, iltihap gibi sorunların baş göstermesini engeller.

 

Fucicort Krem Ne İşe Yarar?

Bu kremi hekimler birçok farklı nedenle yazar. Herhangi bir yaralanma sonucunda oluşan enfeksiyonların giderilmesi için kullanabilirsiniz. Kullandığınız zaman hızlı bir sonuç verdiği için piyasada oldukça fazla rağbet gören bir üründür.

Sedef ve egzama gibi kalıcı tedavisi olmayan cilt rahatsızlıklarında oldukça etkilidir. Fucicort krem hekimler tarafından güneş sonucu oluşan yanıklar ve tahrişin giderilmesi için de satın alabilirsiniz. Ayrıca ameliyatların sonrasında dikiş bölgelerinin iyileşmesi için de kullanabilirsiniz.

Fucicort Krem Pişiğe İyi Gelir Mi?

Birçok anne ve baba bebeklerinin poposundaki pişiklere neyin iyi geleceğine dair  krem araştırırlar. Fucicort krem pişiğe iyi gelse bile bebeklerin poposundaki pişikler için doktorlar tavsiye etmez. Ancak yetişkinlerde meydana gelen pişik problemleri için kullanabilirsiniz.

Fucicort Krem Kullananlar

Fucicort krem kullanan kişiler genel olarak memnun kalmaktadır. Cilt sorunlarında etkili olduğu için kişilerin gündelik yaşam kalitelerini arttıran bir kremdir.

Ayrıca, bu kremi kullanan kişilerin egzama ve sedef sorunlarının belirgin bir şekilde iyileştiğini ifade ederler. Ancak bu kremin bırakırsanız  egzama ve sedef yeniden belirti gösterebilir.

fucicort krem nedir ne işe yarar
fucicort krem nedir ne işe yarar

Alerji ve Kaşıntı Karşıtı Krem Önerileri adlı yazı dizimize de bakabilirsiniz.

Fucicort Krem Vajinaya Sürülür Mü?

Fucicort krem vajinaya sürülür mü sorusunu bir çok kadın arkadaşımız sorar. Cilt rahatsızlıklarına oldukça iyi gelse bile vajina rahatsızlıklarına karşı bu kremi kullanmaktan kaçmalısınız.

Zira, vajina üzerinde kullanırsanız istenmeyen etkiler oluşabilir. Vajina üzerine kullanırsanız derhal kurulamalı ve doktora başvurmalısınız.

Fucicort Krem Fiyatı Ne Kadar?

Fucicort krem reçeteli ve reçetesiz olarak satıştadır. SGK tarafından karşılanan bu ilaç, reçete ile satın alındığında herhangi bir ücret ödenmemektedir. SGK ilacın tamamını karşıladığı için sizler eczaneden direkt olarak alabilirsiniz. Eğer reçetesiz olarak satın almak isterseniz Fucicort krem fiyatı 48 TL olarak ödeyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

reklam
Başa dön tuşu