Reklam
EğlenceGenelGüncel HayatModa

Göz Kamaştıran Parti Elbisesi Modelleri

Reklam

Önemli kokteyl, davet ve organizasyonlar için kadınların ilk tercihi parti elbiseleri olmaktadır. Bu özel günlerde gözlerin üzerinde olmasını isteyen kadınlar için birbirinden şık parti elbisesi modelleri arasından seçim yapmanız amacıyla sizler için bir araya getirdik.

En tercih edilen tipler arasında kısa parti elbisesi, sırt dekolteli parti elbisesi gibi modeller bulunmaktadır. Marka ve tasarım açısından birçok elbise türünün gün yüzüne çıktığı bu dönemde, seçim yapmak oldukça zor olabilmektedir.

fırfırlı kırmızı elbise modeli
fırfırlı kırmızı elbise modeli

Şık parti elbiseleri hakkında bilgi sahibi olmak için ünlü tasarımcıların önerileri, bu durumda oldukça önemli yol gösterici statüde olurlar. Öyle ki, moda hakkındaki bütün dergi ve programlarda bu elbise modeli üzerine oldukça fazla durulmaktadır. Birbirinden şık elbise modellerine moda şaheserlerinin söylemleriyle ilgili kafanızda bir fikir oluşması için bu yazıyı derledik.

kısa saten elbise modelleri
kısa saten elbise modelleri

Kokteyl veya bir yakınınızın düğünü gibi durumlarda yukarıdaki gibi parti elbisesini de kombin yapabilirsiniz. Saten kumaşın vücudun bütün kusur ve güzelliğini de öne çıkardığını belirtmemiz gerekiyor. Kimi saten kumaşlar fazla buruşurken kimisi güzelliğini koruyor. Almadan önce kumaşın yapısına dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Daha fazla Saten Abiye Modelleri için yazı dizimize tıklayabilirsiniz.

2020 Parti Elbisesi Kombinleri

puantiyeli elbise modelleri
puantiyeli elbise modelleri

Bu yılın özel davet ve gece gezmesi başlığı altında en çok tercih edilen elbise tipleri; parti elbiseleri olmaktadır. Bu güzel parçayı daha göz alıcı bir hale getirmek için ise sağlam, vurgulayıcı ve iddialı bir kombin oldukça önemlidir.

bride wedding dresses 2020
bride wedding dresses 2020

Bu dönem içinde en çok kombinlenmekte olan parti elbiseleri ise; kısa parti elbisesi ve beyaz parti elbisesi seçenekleridir. Sade ve şık olan bu iki model de mağazalardan ve internet üzerinden oldukça fazla ilgi görmektedir.

parti elbisesi modelleri 2020
parti elbisesi fikirleri 2020

Bunun en büyük sebebi ise bu iki tipin birçok aksesuar ile beraber oldukça kolay bir şekilde kombinlenebiliyor olması. Ayakkabıdan çantaya birçok moda demirbaşı öylesine kullanılabilecek ürünler olmamaktadır.

Seksi bir elbise ve Vamp Makyaj İle Dikkatleri Üzerinizde Toplayın

yırtmaçlı elbise modelleri
yırtmaçlı elbise modelleri

Pırıltılı Abiye Elbise Modelleri adlı yazı dizimize de bakabilirsiniz.

Kısa Parti Elbisesi Modelleri

neckline black dress modals
neckline black dress modals

Parti elbiseleri başlığı altında en çok tasarım kısa parti elbisesi olarak yapılmaktadır. Bunun sebebi parti denildiğinde göz önüne gelen resimdeki nerede ise tüm elbiselerin kısa parti elbisesi olmasıdır. Parti elbisesi eşittir kısa parti elbisesi demek hiç de yanlış olmaz.

2020 Abiye Elbise Modelleri adlı yazı dizimize de bakabilirsiniz.

ip askılı simli elbise modeli
ip askılı simli elbise modeli

Parti elbiseleri arasında biçimi ile beraber en çok aranan elbise tipleri kısa parti elbisesi varyasyonlarıdır. Nerede ise hemen her aksesuar ile beraber kolayca kullanılabilmesi ve konforu ile beraber kadınların ilk tercihlerinde sıralama almaktadırlar. Uyum ve konforun dışında oldukça iddialı ve zarif durması da kendine has özelliğidir.

mini elbise modelleri 2020
mini elbise modelleri 2020

 

şık parti elbisesi modelleri
şık parti elbisesi fikirleri

Parıltılı Parti Elbisesi Modelleri

Parti denilince akıllara ışıl ışıl parıltılı elbise modelleri geliyor. Özellikle loş ortamda eğlenebileceğiniz bir yere gidiyorsanız elbisenizi ışıltılı bir model seçebilirsiniz. Karanlıkta dahi ışık saçmaya devam edebilirsiniz.

kısa elbise modelleri
kısa elbise modelleri

Özellikle gece eğlencesine giderken ne giyeceğini bilemeyenler için kısa parıltılı elbise öneriyoruz. Gerek kombini tamamlamak gerek ortama uygun giyinmek açısından rahatlıkla parçaları tamamlayabilirsiniz.

kısa parti elbise modelleri
kısa parti elbise modelleri

Beyaz Parti Elbisesi Seçenekleri

Beyaz rengi sayesinde dünya üzerindeki neredeyse tüm iyi tasarımlı kıyafetler birer şaheser haline bürünmektedir. Karakteri gereği, vurguladığı sadelik, zarafet ve saflık kavramları ile beraber parti elbiseleri adeta birer karakter haline gelmektedir.

short party dresses 2020
short party dresses 2020

Rengi sayesinde hemen her yerde giyilebilmekte olan bu tip parti elbiseleri en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Sade olması sayesinde birçok aksesuar ve ayakkabı ile kolayca kombinlenebilmektedir.

silver party dress 2020
silver party dress 2020

Birçok parti elbisesine göre giyilebileceği mekan ve organizasyon çeşidi oldukça fazladır. Yazın şık bir akşam yemeğine giderken, mezuniyete giderken, cluba giderken rahatlıkla kombinlenebilen bir parçadır. Bunun yanında aşağıda ayrı bir başlık halinde yer vereceğimiz after party elbisesi olarak da kullanabilirsiniz.

Gelin İçin After Party Elbisesi Modelleri

Özellikle son dönemlerin vazgeçilmez modası haline gelen düğün sonrası after partylerde gelinin giymiş olduğu beyaz parti elbiseleri oldukça revaçta.

beyaz kısa parti elbisesi
beyaz kısa parti elbisesi

Düğün bittikten sonra özellikle gelin ve damadın arkadaşlarının katıldığı, eğlenceli bir aktivite olan after partylerde gelinlikle rahat etmek mümkün olmayabiliyor. Böyle zamanlarda beyaz kısa ve şık abiye modelleri tercih edilebiliyor.

Tabi klasik beyaz parti elbiselerinden farklı olarak gelin siz olacağınız için bu durumu abartmanızda hiçbir sakınca yok. Parti şeklinde olması gelinin kim olduğunun ayırt edilmemesini gerektirmiyor.

kısa beyaz elbise modelleri
kısa beyaz elbise modelleri

Parti elbisesi seçenekleri arasından tarzınıza en uygun olanı seçmelisiniz. İnsanların ne diyeceğinden ziyade en önemlisi elbisenin içinde sizin nasıl hissettiğinizdir. Parti elbisesi kombinlerinde daha fazla görsel için galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

reklam
Başa dön tuşu